Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kuchnia dla córci-jaka?

12 gru 2012 - 09:36:13

Bratowa ostatnio kupiła na All kuchenkę identyczną jak ta z Tefala zaprezentowana powyżej za 70 czy 80zł:)
Także poszukaj,przecież nie musisz mieć "firmowej",bo to zwykle tylko za firmę się płaci:)
A ceny takich zwykłych zaczynają się już od 60zł i są dość duże:)

Znalazłam coś takiego na przykład,kosztuje 55zł:)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-12 09:48 przez Anastazja30.

Kuchnia dla córci-jaka?

12 gru 2012 - 11:18:44

Polecam Tefal smoby tą dużą,ma okolo 90cm i koszt to okolo 130zl na all

Re: Kuchnia dla córci-jaka?

12 gru 2012 - 11:30:29

Ja też nie dawno miałam ten problem po długich namysłach i przeglądaniu stron inernetowych ,wybrałam tą, ładne wykonanie i co najważniejsze kuchnia nie jest malutka zatem posłuży dłuzej ,szczerze polecam .Wiecej o niej możesz poczytać na Allegro posiada także dzwieki -odgłosy gotowania .





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-12 11:38 przez Aniuska.

Kuchnia dla córci-jaka?

12 gru 2012 - 12:56:19

Aniuska Super ta kuchnia,a jaki koszt na allegro?

niezweryfikowana
Posty: 702
Ostrzeżenia: 1/5

Kuchnia dla córci-jaka?

24 gru 2012 - 08:47:33

moja mama kupiła mojej małej taka kuchnię w prezencie świątecznym http://allegro.pl/kuchnia-dla-dzieci-wspaniala-zabawka-agn-i2865378467.html może akurat taka będzie Ci też pasować...nie moge na razie wystawić szczegółowej opinii, bo prezent nie ejst jeszcze w użyciu, ale dam znać po świętach jak się sprawdza

Kuchnia dla córci-jaka?

23 paź 2013 - 09:51:44

Wracam z tematem :-))))
szukam kuchni,co jeszcze polecacie??

Kuchnia dla córci-jaka?

23 paź 2013 - 09:51:44

Wracam z tematem :-))))
szukam kuchni,co jeszcze polecacie??

Kuchnia dla córci-jaka?

23 paź 2013 - 10:19:41

Moja córka ma Smoby Tefal. Ma ją już chyba 3 lata i nic jej nie jest, przy tym jest dośc ciekawa, więc z czystym sumieniem polecam. Jeśli chodzi o cenę, to no cóż - babcia znalazła ją w Carrefour za chyba 30 zł, bo niby była niekompletna... a miała po prostu 2x tyle garnków co powinna ;)



Kuchnia dla córci-jaka?

23 paź 2013 - 11:21:38

Ja tez jestem w trakcie poszukiwania kuchni, tylko dla synka :)Mam na oku 4 kuchnie i prawdę powiedziawszy nie wiem która wybrać, aby była masywna i posłużyła na dłużej.Zastanawiam się nad takimi kuchniami.Kuchnia na drugim zdjęciu jest fajna i cena tez dość niska 94 zł + koszta wysyłki, ale wielkość 89cm więc chyba nie za wysoka no i ciekawe jakie wykonanie zabawki.



Kuchnia dla córci-jaka?

23 paź 2013 - 12:42:52

Cytat
Batkaa
Ja tez jestem w trakcie poszukiwania kuchni, tylko dla synka :)Mam na oku 4 kuchnie i prawdę powiedziawszy nie wiem która wybrać, aby była masywna i posłużyła na dłużej.Zastanawiam się nad takimi kuchniami.Kuchnia na drugim zdjęciu jest fajna i cena tez dość niska 94 zł + koszta wysyłki, ale wielkość 89cm więc chyba nie za wysoka no i ciekawe jakie wykonanie zabawki.


a ta na 3 zdjeciu ile kosztuje??mogę prosić o link, bo ciekawa jestem ile ma cm

Kuchnia dla córci-jaka?

23 paź 2013 - 15:18:23

Cytat
Batkaa
Ja tez jestem w trakcie poszukiwania kuchni, tylko dla synka :)Mam na oku 4 kuchnie i prawdę powiedziawszy nie wiem która wybrać, aby była masywna i posłużyła na dłużej.Zastanawiam się nad takimi kuchniami.Kuchnia na drugim zdjęciu jest fajna i cena tez dość niska 94 zł + koszta wysyłki, ale wielkość 89cm więc chyba nie za wysoka no i ciekawe jakie wykonanie zabawki.


Mój synek ma tą z piewszego zdjęcia, dopiero skończy 2 latka a faza gotowania chyba trwa u niego z pół roku. Mi się udało i kupiłam ją za 100 zł wraz z wieloma akcesoriami... bardzo porządnie wykonana i godna polecenia

Kuchnia dla córci-jaka?

23 paź 2013 - 17:01:15

Cytat
maa_dzia
Cytat
Batkaa
Ja tez jestem w trakcie poszukiwania kuchni, tylko dla synka :)Mam na oku 4 kuchnie i prawdę powiedziawszy nie wiem która wybrać, aby była masywna i posłużyła na dłużej.Zastanawiam się nad takimi kuchniami.Kuchnia na drugim zdjęciu jest fajna i cena tez dość niska 94 zł + koszta wysyłki, ale wielkość 89cm więc chyba nie za wysoka no i ciekawe jakie wykonanie zabawki.


a ta na 3 zdjeciu ile kosztuje??mogę prosić o link, bo ciekawa jestem ile ma cm

Kuchenka na 3 ma Wymiary (mm) 1200x370x950
Jeśli chodzi o cenę to na allegro kosztuje 435 zł, na tablicy znalazłam taka kuchnię za 289 zł-brak jednej półki po lewej stronie. Używanej na razie nie znalazłam.
Są też takie kuchenki i tańsze w cenie 245 zł na allegro jej wymiary (mm) 950x520x950



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-23 17:05 przez Batkaa.

Kuchnia dla córci-jaka?

23 paź 2013 - 19:54:34

Cytat
santi00
za porzadna kuchnie np. Smoby tefal tzreba zaplacic ok 400zł- nie karzdego stac na takie- sa tez wersje tansze oczywiscie- ja sie zastanawiam tak taka za 130zł... tez firmy Smoby.
Dodam,że ja szukam dla synka ma faze gotowanai wlasnie) takze kolor rozowy nie pasuje mi za bardzo...

tak te sporo kosztują 400 ale sa naprawdę porządne, corka ma już 2 lata i nadal się bawi jest duza i nic się nie polamalo nie popsuło, sa tez tansze tefala ale patrzcie koniecznie na wymiary bo niektóre kuchenki sa naprawdę maleńkie 2 latki musza siedzieć żeby się bawic , nasza ma 104 cm i 5 latka spokojnie się bawi

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Łóżeczko dla dzidziusia