Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

Dobry barber w Rzeszowie

15 minut temu

Drukarnia

46 minut temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

magiczna marcheweczka:)

08 gru 2012 - 22:10:59

To zestaw 10 gier edukacyjnych do kupienia w biedronce za 25zł. Tak sie zastanawiam czy warto to kupić, na jakiej zasadzie to działa jak myślicie??

magiczna marcheweczka:)

08 gru 2012 - 22:40:37

wyglada fajnie...na tyle fajnie że tesciowa kupila to naszej młodej hehe no ale dostanie dopiero 24-go więc ocenić zawartości nie potrafię:) ale nie ejst to jakas wygórowana cena za taki zestawik:)

magiczna marcheweczka:)

08 gru 2012 - 23:04:28

mamy taką moja prawie 3latka dostała na mikołaja
działa ale nie wiem na jakiej zasadzie
są to zwykłe tekturowe obrazki z czarnymi kropeczkami jesli dotkniesz poranej kropeczki marcheweczka wygaje dzwiek 'youhu' czy cos takiego
koncówka marcheweczki jest gumowa i nie wiem na jakiej zasadzie odczytuje poprawna odpowoedź
w każdym razie gra lezy w kącie i póki co się nią nie bawi :( woli puzzle :)

magiczna marcheweczka:)

08 gru 2012 - 23:40:45

Moja córka dostała na Mikołaja. We wszystkim chodzi głównie o naukę literek, jest coś w rodzaju planszy- może bardziej plakat z alfabetem, pociąg układanka ze zwierzątkami, mniejszy autobus- do nauki cyferek do 5, marcheweczka, która po wciśnięciu poprawnej odpowiedzi wydaje odpowiedni dźwięk. Marchewka rozpoznaje odpowiedzi bo kółeczka są czarne i ,,czarniejsze'' :) Wszystko z takiej grubszej tektury, moja mała zainteresowana jest głównie tymi puzzlami ze zwierzakami.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

magiczna marcheweczka:)

09 gru 2012 - 07:16:07

Cytat
PastwaLosu
wyglada fajnie...na tyle fajnie że tesciowa kupila to naszej młodej hehe no ale dostanie dopiero 24-go więc ocenić zawartości nie potrafię:) ale nie ejst to jakas wygórowana cena za taki zestawik:)
Nasz syn też dostanie 24-go:) Mąż kupił w Biedronce właśnie z powodu tej niewygórowanej ceny:)

magiczna marcheweczka:)

09 gru 2012 - 10:18:26

Moja córcia na dzien dziecka dostala taka


Ona nawet lubi sie tym bawic czasem siadam i pokazuje jej literki choc szczerze powiedziawszy wole ja uczyc liczyc niz czytac :) szybciej lapie

magiczna marcheweczka:)

09 gru 2012 - 10:59:52

Córeczka dostała ją na mikołaja od babci, marchewka nam nie świeci i nie mówi tylko wydaje dzwięk "ok" i tyle, niestety nie mamy możliwośći wymienienia jej ( babcia kupiła ją w innym mieście a do tego wyrzuciła paragon) jak dla mnie to żadna rewelacja - kilka kartoników które nienajlepiej się ze sobą łączą, nie polecam.

magiczna marcheweczka:)

09 gru 2012 - 12:42:55

Tak tak cena niska ale zastanawiam sie czy zabawka nie jest zrobiona na siłę, gry nemo i nauke cyferek mozna miec bez tej "wypasionej" marcheweczki. To miał być prezent dla 3 letniego chłopca, chyba jeszcze się zastanowię.

magiczna marcheweczka:)

09 gru 2012 - 12:45:11

nie słyszałam o tym

magiczna marcheweczka:)

09 gru 2012 - 13:28:52

Cytat
anbata
nie słyszałam o tym

jest w gazetce biedronkowej
Zastanawiam sie jeszcze nad Rysuj z Czuczu ale rysować można po prostu na kartce:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-09 13:42 przez melinea.

magiczna marcheweczka:)

12 gru 2012 - 11:19:12

Nie widzę zdjęcia,ale domyślam się o którą chodzi,bo córcia ma. "Laboratorium 10 gier",tak to się chyba nazywa? I do tego ta marchewka.

Ale jak dla mnie nic ciekawego tam nie ma,a marchewka wydaje tylko dźwięki "OK" I "OOOO" :D
Nie kupujcie tego,badziewie.

A co do CzuCzu,córcia ma z tego taką grę-pytania,bardzo fajne!:)

magiczna marcheweczka:)

12 gru 2012 - 12:02:50

Moja córka dostała tę grę i stwierdziła, ze jest na nią za duża. Raz rozwiązała wszystkie plansze i powiedziała, ze jest nudna ta zabawa :/ Polecam dla dzieci max do 2,5 - 3 latka na etapie nauki np. jakiego koloru jest żabka, jaki kształt ma piłka itp.
Plansze wykonane na cienkim papierze więc żywotność tej gry nie będzie długa ;)

magiczna marcheweczka:)

12 gru 2012 - 12:16:27

Zgadzam się z koleżanką wyżej,większość gier z tego pudełka jest dla mniejszych dzieci,max 3 latka,jedynie literki dla starszych:)

magiczna marcheweczka:)

12 gru 2012 - 13:34:01

Moja Niśka (3 latka) na mikołaja bardzo chiała dostać barbi ze statkiem. Zakupiłam jej wymarzoną lalkę a dzień przed mikołajkami zobaczyłam w biedronce "marchewkę". Do zakupu jej przekonał mnie opis i cena. Przy rozpakowaniu mikołajkowego prezentu upragniona barbi po 5 minutach poszła w odstawke a marchewka jest od kilku dni ulubioną zabawką Weroniki. Po przyjściu z przedszkola trudno ją odciągnąć od "marchewki". Każdego dnia odkrywamy jej możliwości. Układa z puzli pociąg, później dopasowuje kształty zwierzaków do wolnych przestrzeni, liczy, kojarzy cyfry ze słowem (np. 5 ze słowem "pięć";), poznaje cyfry, słowa. W zestawie jest też duży alfabet z obrazkami. Bawimy się w wynajdowanie słów na różne litery za każdym razem staramy się wypowiadać inne słowa na daną literke. Dodatkowo bawimy się w memory : szukamy takich samych par. Córka jest zadowolona z prezentu a ja cieszę się, że przez zabawę uczy się nowych rzeczy.

magiczna marcheweczka:)

12 gru 2012 - 17:34:12

No to się przyznam, że dorwałam tę grę w biedronce i mam nadzieje, że prezent sie spodoba zresztą okaże się w niedzielę:) W ogóle mialam obawy czy ją jeszcze dostanę ale na szczescie nie wykupili jeszcze wszystkich marchewek:) Dolączam zdjecie dla tych któzy nie kojarzą. Swoją drogą nie wiem skąd mi sie wzieła nazwa "magiczna marcheweczka" ale nieważne:)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kuchnia dla córci-jaka?