Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jane Nomad-osłona na nóżki

21 lis 2012 - 10:33:43

Moze ktoras z was ma ten wozek-moje pytanie: Nie orientujecie sie czy jakas inna osłona na nozki (poza oryginalna jane) pasuje do tej spacerowki?

Jane Nomad-osłona na nóżki

21 lis 2012 - 11:41:32

Na all sa różne-uniwersalne-dopasowuyja sie do kazdej spacerowki i parasolki

Jane Nomad-osłona na nóżki

21 lis 2012 - 13:52:52

Cytat
czarna1609
Na all sa różne-uniwersalne-dopasowuyja sie do kazdej spacerowki i parasolki

własnie sie zastanawiam czy te tzw.uniwersalne rzeczywiscie pasuja tak jak oni pisza,przeciez wozki sa rozne i na szerokosc i ogolnie wielkosciowo.kupilabym ale sie obawiam czy by pasowała,a do nomada drogie sa

Jane Nomad-osłona na nóżki

21 lis 2012 - 15:17:43

Osobiscie nie polecam osłony na nóżki jako dobrego zabezpieczenia przed zimnem. Ja mam śpiwór mega gruby i jest to lepsze rozwiazanie niz osłona bo osłona to tak naprawdę kawałek szmatki nie raz widzialam jak w wozkach z osłoną sa prześwity -nieszczelności. Też uzytkujemy Jane ale inny model i rozgladałam się w tym temacie i zdecydowałam się na śpiwór ale z innej firmy bo te z Jane były niedostatecznie ciepłe dla mnie, wybrałam inny i jestem bardzo zadowolona na razie jezdzimy w gondoli i jest to po prostu mega ocieplacz i w spacerówce tez bedzie nam służył bo akurat pół roku córcia skonczy w lutym wiec to przemyślałam i kupiliśmy śpiworek. Ma on wycięcia na pasy i wygląda jak śpiwór-mumia!!! Rozglądaj się na allegro ja zakupiłam używany z komisu internetowego bardzo dobrej niemieckiej firmy ale za 130zl gdzie nowy kosztuja 150e tak więc udało mi sie bo ludzie chyba nie wiedzieli co to jest. PRzy spiworku nie masz ryzyka że nie tyrafisz w rozmiar:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-21 15:18 przez funpic.

Jane Nomad-osłona na nóżki

21 lis 2012 - 15:26:14

Też potrzebuje oslonki do spacerówki mutsy spider i nie mogę nigdzie znaleźć używanej ;/ i też zastanawiam się nad uniwersalną ..

Jane Nomad-osłona na nóżki

21 lis 2012 - 15:37:11

Uniwersalne są naprawdę dobre,są duże,mają gumki na dole i na górze i nawet na duży wózek będą dobre.

Jane Nomad-osłona na nóżki

21 lis 2012 - 16:10:50

hej
ja mam oslonke- śpiworek firmy Nurse, one tez pasuja do Jane'a gdyz Nurse i Jane to ten sam producent, mam nowa oslonke-śpiworek Nurse na sprzedaz, jesli jestes zainteresowana daj znac podesle Ci fotki, bedzie napewno pasowac

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szczeniaczek uczniaczek czy uczony warsztacik z narzędziami