Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

fototapeta-czy to dobry pomysł?

05 lis 2012 - 21:56:06

niedługo planujemy wyremontować pokoje naszych dzieci- córka ( ma 3 lata) chce różowy i żeby były księżniczki albo myszka miki więc problemu nie ma. Natomiast syn ( ma 5,5 roku) zapragnął mieć w pokoju motor... zastanawiam się czy kupić gotową fototapetę z takim motywem czy moze wykonać jakieś fajne zdjęcie z nim w roli głównej przy motorze? czy zrobienie w pokoju dziecka fototapety z jego zdjęciem będzie ok, czy to już lekka przesada? Mam mieszane uczucia dlatego prosze o radę? Z góry dziękuję i pozdrawiam

<korekta tytułu> moderator



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-06 08:46 przez moderator.

fototapeta-czy to dobry pomysł?

05 lis 2012 - 22:05:03

Ja bym zrobiła sam motor, a osobno porobiła zdjęcia małego z motorem i powiesiła je w ramkach np. powiększone.

fototapeta-czy to dobry pomysł?

05 lis 2012 - 22:06:50

Cytat
kroofy
Ja bym zrobiła sam motor, a osobno porobiła zdjęcia małego z motorem i powiesiła je w ramkach np. powiększone.




Popieram w 100%

fototapeta-czy to dobry pomysł?

05 lis 2012 - 22:44:24

Cytat
paulajla2
Cytat
kroofy
Ja bym zrobiła sam motor, a osobno porobiła zdjęcia małego z motorem i powiesiła je w ramkach np. powiększone.




Popieram w 100%

ja tez!!!
albo dorwij kogos u siebie w miescie kto robi graffiti i niech zrobi cos fajnego na scianie.

fototapeta-czy to dobry pomysł?

06 lis 2012 - 08:33:58

Cytat
anessa
Cytat
paulajla2
Cytat
kroofy
Ja bym zrobiła sam motor, a osobno porobiła zdjęcia małego z motorem i powiesiła je w ramkach np. powiększone.




Popieram w 100%

ja tez!!!
albo dorwij kogos u siebie w miescie kto robi graffiti i niech zrobi cos fajnego na scianie.

graffiti ( albo inny rysunek mogę wykonać sama bo potrafię, ale on nie chce żadnych napisów i rysunków, marzy mu sie motor- najlepiej wyścigowy;-))) Tak właśnie zrobię- zrobię podświetlany panel z fototapetą z motywem motocykla a jemu porobie zdjęcia z wyścigówką wójka i powiesimy w antyramach, i poustawiamy na półkach;-))
Dziękuję za podpowiedzi;-))

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 2/5

fototapeta-czy to dobry pomysł?

16 lis 2012 - 21:44:02

Co do fototapety do pokoju dziecka, to ja wybrałaby cos neutralne, co zadowoliłoby każdego. Ale uważam że sam jej wybór byłby trafna decyzją.

zweryfikowana
Posty: 837
Ostrzeżenia: 1/5

fototapeta-czy to dobry pomysł?

17 lis 2012 - 10:02:44

Ja bym zrezygnowała z takiej fototapety. Dzieci jak to dzieci, wiadomo że lada dzień może im się to znudzić.
A taka ft to nie są małe koszty.

Ja bym postawiła na neutralne ściany i jakieś dodatki związane z księżniczki/motorami.
Pościel, baldachim itp w to co chcą dzieci;-)

Widzę, że jako jedyna mam inne zdanie.. Więc nie zjedzcie mnie, dziewczyny:-P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-17 10:05 przez jalubiehardcorex33.

fototapeta-czy to dobry pomysł?

02 mar 2013 - 09:34:31

Nie jestem przekonana do fototapet. Wole farbę na ścianie.
no chyb aże tak jak tutaj w tym zestawie hubert fajnie farna na scianie wyglada http://baby-design.com.pl/Meble/kolekcje-mebli/
weźcie ocencie same:)
widziałyście ten zestaw?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-07 16:56 przez Sesunia13.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PROJEKTOR dla 4 latki