Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Zapalenie pęcherza

wczoraj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

witajcie,nie wiem czy był taki wątek,więc założyłam nowy... chodzi mi o rozalke co ma 100 funkcji jedyna taka lalka i my little pony CHORA CHEERILEE czy za taki ceny opłaca sie je kupować?i czy dziecko bedzie sie nimi bawic czy raczej rzuci w kąt dodam jeszcze ze mała bardzo lubi lalki i konie tylko tym sie bawi najbardziej.

nie znam lalki, moja córka ma 2 latka, wydaje mi się, że Pony zajął by ją na dłużej, ale nie na tyle, zeby nowego kupować, bo one są dosyć drogie

Mi sie wydaje ze to zalezy co dziecko lubi tzn czym lubi sie bawic moja córka ma w domu kilka lalek i wózek i potrafi bawic sie tym pol dnia a reszta zabawek lezy nie ruszona.

moja mloda dostała na swięta tego chorego kucyka i bawila się nim z 2 dni:P jest jedna zabawka do którą dostała na pierwsze urodziny, troche nie na jej wiek wtedy ale super sie bawila, najpierw jako dzwięki a później zaczeła kumac o co chodzi:)


to dokladnie to:) już 3 lata dzialaja bateria:) teraz w listopadzie na 4 urodzinki dostanie domek dla lalek i laptopika dla dzieci bo z tego juz wyrasta i wszystko umie poza godzinami:)

dziekuje wszystkim za swoje spostrzezenia ksiazka jest rewelacyjna ale nie wiem czy mala by nia sie bawila bo nie bardzo lubi gdy jej cos gada

a może jeśli chodzi takie edukacyjne to taką kostkę http://sklep.btoys.pl/product.php?id_product=20 miszmasz wszystkiego po trochu i mojej małej się to bardzo podobało, bo za każdym razem znajdywała coś nowego, takie wielofunkcyjne zabawki starczają na dłużej :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kuchnia dla 3 letniej dziewczynki ,którą kupic