Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

HEY DZIEWCZYNY CZY KTOS MIAL MOZE TEN SAMOCHOD LUB MA ?
ZASTANAWIAM SIE NAD KUPNEM DLA PRAWIE DWU LATKA SZCZERZE TO KUPIC CZY NIE WARTY TEJ CENY??

naruszenie regulaminu forum szafiarenka.pl pkt 16, proszę zapoznać się z regulaminem - moderator



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-21 09:04 przez moderator.

Tak, ja kupiłam i też dla dwulatka. Lepiej zademonstruj mu wcześniej, bo nasz ze strachu dostał spazmów. Myślał, że go to zje,czy co. I było po zabawie. Pewnie był trochę za mały jeszcze.

My mamy taki samochód jest fajny , ale synek(19 miesięcy) strasznie się go boi.Na razie nie wiele się nim bawi.Któregoś razu zaniósł go i wrzucił do kosza na śmieci :)Myślę ze dla jakiegoś 3-latka samochód byłby idealny.

ale powiedzcie wart jest tej ceny jak szukalam po forum o tym samochodzie to babki narzekaly ze po dywanie nie jezdzi ze na panelach jedzie chwile i sie zatrzymuje itp wiec jak sprawdzony przez was i polecany?

My mamy panele i nie ma problemu z jazdą samochodu. Jeżdzi rewelacyjnie. Myślę że wart jest swojej ceny

Ja tez kupiłam swojemu synkowi ,hałasliwy ,za dużo się rusza ,może przestraszyć -tak jak wyżej dziewczyny opisywały ,fajna trwała zabawka ,ładnie wykonana ,ale drugi raz bym jej nie kupiła ,poszukaj może używanej jest troche tańsza ,moim zdaniem nie jest wart tej ceny ,teraz to bym mu wolała kupic za te pieniądze zestaw klocków duplo :)))

Mamy ten samochodzik<moderacja> zabawka fajna i solidnie wykonana,lecz droga;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-20 23:08 przez moderator.

kupowalam go rok temu dla 1,5 rocznego chrześniaka tak chcieli rodzice i sprawdził się super Kubusiowi odrazu się spodobał i mojej córci również. wszystko zależy od tego czy dziecko nie boi się głośnych dźwięków. na mojej pannie żaden głosny dźwięk nie robi wrażenia za to na 4 miesiące młodszej córce koleżanki już tak i u nich więksość dźwiękowych zabawek nie ma racji bytu..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

na urodziny 2 lalka rozalka czy my little pony?