Obecnie rozmawiamy o:

elektryka sklep

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

"Dorosłe" łóżko

05 paź 2012 - 14:44:15

Moja córeczka ma obecnie 19 miesięcy i śpi w łóżeczku turystycznym,ale tak w nim wariuje że niestety potargała materiał na prawie całym jednym boku ( na szerokości łóżeczka) nie da sie tego zszyć,choć już próbowałam..xD to tylko na chwile było...zastanawiamy sie nad kupnem 'Dorosłego" łóżka co myślicie o takim? czy byłoby odpowiednie?jakie łóżeczka maja wasze dzieci i od kiedy w takich śpią? te mi się bardzo podoba;)


"Dorosłe" łóżko

05 paź 2012 - 14:51:22

ja właśnie miałam kupić to, które pokazałaś jednak nie było koloru jaki chciałam. wybrałam inne, ale właśnie takie dla starszych dzieciaków. Tylko, że mój syn ma 2 lata i 5 miesięcy i wiem, że nie zrobi sobie w takim łóżku krzywdy ani z niego nie wypadnie.

zweryfikowana
Posty: 148
Ostrzeżenia: 1/5

"Dorosłe" łóżko

05 paź 2012 - 16:29:01

Moj synek ma za miesiac 3 latka i niedawno kupilismy mu takie.Proste,zwykle,bez rzadnych udziwnien,do tego zwyczajny ochraniacz i jest super.Cena bardzo przystepna,bo za dl 160 cm zaplacilam 249 zl+wysylka.Maja je w 4 kolorach i roznych rozmiarach.Do tego jest praktyczne,bo barierki mozna montowac z ktorej strony sie chce,a pozniej calkowicie zdjac.Moim zdaniem jest super,przejzalam juz chyba wszystkie mozliwe strony i nic mi sie nie podobalo,ale ja z reguly wole wszystko proste i zeby mialo jak najmniej dziwnosci typu waleczki,poduszeczki itp :) Ale to juz jak kto woli :)






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-05 16:34 przez asiastelmaszyk2.

"Dorosłe" łóżko

05 paź 2012 - 16:34:42

ja też się zastanawiałam nad łóżkiem dla dzieciaków i też podobne wybrałam tylko jeszcze są szuflady na pościel

"Dorosłe" łóżko

05 paź 2012 - 17:13:10

Ja wlasnie niedawno zamowilam takie "przejsciowe" łózeczko,takie jak ty kupie dopiero za jakis czas ,a teraz kupilam mojemu małemu łóżeczko dzieciece Elmo-mi sie bardzo podoba ;) kolorowe i ma plastikowe zabezpieczenia (boki)



"Dorosłe" łóżko

05 paź 2012 - 17:15:03

To łóżeczko jest super i jak najbardziej się nadaje :)

"Dorosłe" łóżko

18 sty 2013 - 11:16:25

Dorosle lozeczko jest bardzo dobrym pomyslem. Oczywiscie 'dorosle' ale dla dzieci. ;) Barierka jest idealna pomoca, ktora przewaznie pozniej mozna zdjac, aczkolwiek z drugiej strony wcale tez nie wadzi. Dziecko bardzo szybko przestawi sie nie i doceni komfort normalnego, wiekszego lozka :)

"Dorosłe" łóżko

18 sty 2013 - 12:10:04

my tez mamy takie, robione na zamówienie, żeby było odrobinę większe niz normalne, niby dla dzieci ale ja sie w nim mieszczę i mogłabym tam spokojnie spać:) dlatego postarczy na dłużej:D bardzo fajne sa te łożke, my mielismy przysuniete do ściany więc młoda nie wyszla bo nie miałam jak;) zaczęła w nim spac jak miała 2 latka, ja osobiście bardzo sobie chwale, jak spała w łóżeczku normalnym było jej ciasno, nie mogła sie spokojnie przewrócić a teraz pełen luz:) choć znam dzieci które jeszcze w wieku 4 lat spały w łóżeczku:) ja osobiście polecam:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-18 12:16 przez dotax1.

"Dorosłe" łóżko

18 sty 2013 - 12:44:40

Moja ma prawie identyczne jak Twoje,kupiliśmy kilka miesięcy temu (mała ma niecałe 4 latka).
Pewnie spałaby dalej w tym ze szczebelkami,ale spodziewamy się drugiego dzidziusia,więc zakup był konieczny:)

"Dorosłe" łóżko

18 sty 2013 - 13:29:30

my mamy takie 140cm z kolorowym bokiem (na all sa niedrogie z misiami, samochodami, wróżkami i Bóg wie z czym) mała miala koło 2 lat i ponad 2 juz na słućy i nie narzekam:) bardzo tanie a jakośc i drewna i druku tego obrazka super:)

"Dorosłe" łóżko

12 lut 2013 - 17:45:01

Cytat
elus1990
Moja córeczka ma obecnie 19 miesięcy i śpi w łóżeczku turystycznym,ale tak w nim wariuje że niestety potargała materiał na prawie całym jednym boku ( na szerokości łóżeczka) nie da sie tego zszyć,choć już próbowałam..xD to tylko na chwile było...zastanawiamy sie nad kupnem 'Dorosłego" łóżka co myślicie o takim? czy byłoby odpowiednie?jakie łóżeczka maja wasze dzieci i od kiedy w takich śpią? te mi się bardzo podoba;)

[attachment 790010 o.jpg]

Ja jestem zdecydowanie przeciwny kupowaniu mebli dzieciom jak dla dorosłych. One i owszem mogą na takie wyglądać jednak muszą być wiesz... z jakimiś zabezpieczeniami, nietrzaskające, lekko domykające żeby dziecku palców nie połamało. Tak samo z łóżkiem! Załączam super foto z e strony która się inspiruje:) http://baby-design.com.pl/
Cytat
kati29
Ja wlasnie niedawno zamowilam takie "przejsciowe" łózeczko,takie jak ty kupie dopiero za jakis czas ,a teraz kupilam mojemu małemu łóżeczko dzieciece Elmo-mi sie bardzo podoba ;) kolorowe i ma plastikowe zabezpieczenia (boki)

Ojej ale przesada



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-12 17:45 przez AleksanderSusim.

"Dorosłe" łóżko

07 mar 2013 - 17:21:00

hihihih super są te meble bardzo mi się podobają:P

"Dorosłe" łóżko

07 mar 2013 - 17:39:07

ja synkowi kupilam "dorosłe" łóżeczko jak miał 20 mcy.
jakie..można zobaczyć w moim profilu na szafce ;)
http://szafka.pl/c957333-konradek-w-swoim-nowym-doroslym-lozeczku.html

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

"Dorosłe" łóżko

23 kwi 2013 - 10:30:48

Moim zdaniem to dobry pomysł ! Dziecko szybko rośnie i dlatego takie łóżko wystarczy na dłuższy okres. Moim zdaniem warto zadbać o zakup odpowiedniego materaca jak na przykład: http://www.klinikasnu.pl/9_hilding Nie warto na tym oszczędzać ponieważ odpowiedni materac ma duży wpływ na kręgosłup ;) Dlatego warto wybrać twardy albo średnio - twardy.
A najlepiej zadzwoń to tej kliniki snu i oni Ci doradzą chętnie co wybrać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

chuck WARKOCZĄCA GADUŁA :p ZABAWKI CHLOPCZYKA