Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 309
Ostrzeżenia: 1/5

LEŻACZEK BUJACZEK - czy warto ?

22 sie 2012 - 16:08:51

Zastanawiam sie nad zakupem leżaczka bujaczka dla dzidziusia, ale zastanawia mnie fakt czy on się wogule przydaje?
Poza tym planuję kupić zamiast łeżaczka na sam początek kołyskę, aby w łatwy sposób dzidziuś mógł spać w sypialni

Po 2 przeraża mnie fakt ze dziecko w takim leżaczku leży prawie na podłodze i trzeba się ciągle zginać albo kucać?

Jak myślicie przyda się czy nie ?
Jeśli tak czy znacie jakieś wysokie modele ?:)

Pozdrawiam cieplutko

LEŻACZEK BUJACZEK - czy warto ?

22 sie 2012 - 17:05:00

Mam taki leżaczek <moderacja>
kupiłam jak synek miał 2 tygodnie ,lubił tą wibracje ,a później bardzo interesował go ten pałąk .
Teraz synek ma 9 miesięcy -dalej używamy -lubi tam przebywać ,ale wiadomo że teraz mniej -bo interesuje go coraz więcej rzeczy .
Mi nie przeszkadza wysokość leżaczka.
Mamy krzesełko do karmienia z regulacją nawet do leżenia ,więc synek czasem zasypia w nim .
Jak bym miała teraz kupować -leżaczek to szukałabym takiego z funkcją huśtawki.
To na pewno nie jest konieczny zakup ,bo taki maluszek nie może za długo leżeć.
Mi najbardziej się przydaję np w ogrodzie ,albo gdy susze włosy czy gotuje obiad.

pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-22 17:08 przez moderator.

LEŻACZEK BUJACZEK - czy warto ?

22 sie 2012 - 18:02:22

Ja miałam i byłam bardzo zadowolona, teraz spodziewamy się kolejnego dzidziusia i ciesze się że swojego egzemplarza się nie pozbyłam bo musiała bym poszukiwać od nowa, bo naprawdę warto :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

LEŻACZEK BUJACZEK - czy warto ?

22 sie 2012 - 18:47:12

jak dla mnie rzecz niezbędna, nie można ciągle trzymać dziecka na rękach, a łóżeczko jest tylko w jednym pokoju.

LEŻACZEK BUJACZEK - czy warto ?

22 sie 2012 - 18:53:45

Moja corcia tez miala lezaczek z wibracjami i melodyjkami. Lubila go, ale szczerze mowiac sluzyl nam bardzo krotko. Kiedy jeszcze nie potrafila w miare sztywno trzymac sama glowki, to nie nadawala sie do sadzania w lezaczku, bo po 20 sekundach lezala wykrzywiona w dziwnej pozycji. Wiec sadzalismy ja, kiedy juz byla w miare ''sztywna''. Ale niedlugo potem zaczela z tego lezaczka wstawac i mimo,ze byly w nim szelki, balam sie ja spuscic z oka.
Co do kolyski, tez miala. Fajna sprawa, bo nie trzeba zawsze wstawac, kidy dzicko zaplacze, wystarczy bujnac pare razy i jest szansa,ze maluch zasnie. Minusem kolyski bylo to,ze akurat my mielismy bardzo waska i niemalze po 2 miesiacach malej bylo za ciasno. Ale pewnie sa rozne modele.

zweryfikowana
Posty: 1.000
Ostrzeżenia: 3/5

LEŻACZEK BUJACZEK - czy warto ?

22 sie 2012 - 18:58:20

przydaje się i to bardzo, moja siostra ma taki jak na zdjeciu i jest super, jak siedzi w kuchni to bierze ten bujak i dziecko sobie spi a ona moze coś zrobić jak i pilnować dziecka ;)


zweryfikowana
Posty: 309
Ostrzeżenia: 1/5

LEŻACZEK BUJACZEK - czy warto ?

22 sie 2012 - 19:32:02

jak na razie to same pozytywne opinie o leżaczku :)
Muszę się wybrać do jakiegoś wielkiego sklepu dziecięcego i pooglądać, może znajdę wysoki model :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

LEŻACZEK BUJACZEK - czy warto ?

22 sie 2012 - 20:12:34

Cytat
Blackdevils
przydaje się i to bardzo, moja siostra ma taki jak na zdjeciu i jest super, jak siedzi w kuchni to bierze ten bujak i dziecko sobie spi a ona moze coś zrobić jak i pilnować dziecka ;)
[attachment 771340 bujaczek.jpg]
mieliśmy też ten leżaczek i używaliśmy go od 1m do ok 9 bo później mały już nie siadał wcale tylko chodził, teraz ma 2,5 roku i wyleguje się w nim bardzo często, włącza wibracje, bierze bajeczkę lub stawia przed tv i się relaksuje

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

domy samotnych matek