Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

calominal opinie

30.01 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

klocki jixin a lego

28 lip 2012 - 11:50:37

Chciałam ostatnio kupić synkowi lego ale znalazłam o wiele tańszy zamiennik, klocki jixin z tego co czytałam sa kompatybilne z lego i nie ustępuja im jakościowo, a jak to jest naprawdę? czy dziecko którejś z was ma te klocki? co o nich myślicie?

klocki jixin a lego

28 lip 2012 - 12:03:33

My mamy LEGO i podobne do lego. Zdecydowanie wolę LEGO, bo lepiej się trzmają. Ale dla syna jest to bez znaczenia:) Pozdrawiam.

klocki jixin a lego

28 lip 2012 - 12:11:46

a mój miał różne klocki i nie zawsze były kompatiblne, nie wiem czy jinxa tez miał, miał kilka firm, połowę wyrzuciłam, składały się strasznie, mój to straszny nerwus więc wszystkim powiedziałam, że klocki przyjmujemy tylko oryginalne LEGO i sama takie mu kupuję - i wtedy układanie to zabawa a nie nerwy :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

klocki jixin a lego

28 lip 2012 - 12:16:33

no właśnie mój Gabryś to też nerwus mamy megablocksy, uwielbia z nich budować, ale zajmują zbyt wiele miejsca, żeby dokupywać nowe zestawy, a chciałam żeby miał pole do popisu

klocki jixin a lego

14 sie 2012 - 15:04:10

My mamy tylko klocki jixin ,u nas się sprawdzają ale córka wielką miłośniczką klocków nie jest



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-03 21:07 przez moderator.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

klocki jixin a lego

03 lut 2013 - 21:08:40

a jdlt? czy jakość jixin i jdlt jest porównywalna?

klocki jixin a lego

03 lut 2013 - 22:23:52

nie jakoś nie jest porównywalna ja mialam jedno na próbe sa lżejsze słabiej się kleja nie zawsze pasują no i szybciej się lamia przy tym trzeba zwróić uwage jesli chodzi o mniej elementy bo dziecko szybciej samo coś złamie i polknie czy coś co nam sie nie zdazyło przy lego np jesli chodzi o ludziki czy zwierzęta osobiście wolę lego nawet jesli używane choć my lego dużo dostalismy i generalnie mamy wszyskie nowe wiec sprawdzają sie super już od 2 lat

klocki jixin a lego

03 lut 2013 - 23:04:16

Cytat
alenka85
a jdlt? czy jakość jixin i jdlt jest porównywalna?

my mamy wszystkie rodzaje ze zwierzatkami i sobie je bardzo chwalimy, corka po prostu pol dnia z nimi spedza:P co do jakosci lego zawsze beda najlepsze, ale jdlt sa tez bardzo dobre jakosciowo my bynajmniej po naszym uzytkowaniu tak uwazamy

klocki jixin a lego

03 lut 2013 - 23:22:13

ja miałam bardzo podobne do siebie zestawy tematyczne Lego duplo i JDLT jak dla mnie te drugie były dramatyczne :( nie wiem może ja trafiłam na takie straszne. Dostała je 2 letnia córka a tak na prawdę starsza 5 latka miała problem ze składaniem (sama już bawi się normalnym Lego) a tych JDLT nie umiała składać, elementy się słabo zaczepiają, trzeba bardzo dużo siły, jak jedno wepniesz następne odpada, plastik bardzo słaby, figurki (zwierzątka rozpołowiły się na pół. Moja starsza była bardzo sfrustrowana przy układaniu tych klocków :( miały dwa zestawy i już nigdy więcej :( Wolę kupić mniejszy zestaw ale Oryginalne Duplo.

zweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 1/5

klocki jixin a lego

04 lut 2013 - 08:38:54

To na tej samej zasadzie jak zamiennikiem szynki jest szynkowo. Nie smakuje tak samo ;)
Też wolę oryginalne. No cóż ceny niektórych zestawów sa powalajace ale warto dołożyc do oryginału :)

klocki jixin a lego

04 lut 2013 - 10:07:34

decydowanie lego , syn dostał na prezent klocki lego podobne robota układał go 6 godzin za kazdym razem co kilka połaczył wszystko odpadało wkoncu całego robota mąz skleł na uper glu ..

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

klocki jixin a lego

04 lut 2013 - 10:38:30

udało mi się za kilkanaście zł kupić mały zestawik JDLT. W ogólę się nie łączą ze sobą, Gabryś układa je jak klocki drewniane, jeden na drugim, bo do niczego innego się nie nadają. Cieszy się bo jest słoń, żyrafa i niedźwiedź, ale...chyba faktycznie kupimy jakieś używane lego... albo zaczniemy od jakiegoś małego zestawiku. Tylko mnie zastanawia jeszcze czy Jixin są takie same jak Jdlt?

klocki jixin a lego

04 lut 2013 - 11:34:15

naprawdę lego czasem na wyprzedazach lub promocjach można tanio pierwszy zestaw kupiliśmy takie pudełko-wiaderko za 39zł w Carefour a na allegro takie same najtansze były po 69zł a naprawdę było ich tam troche mamy do dzis dnia i duzo dało sie z nich zrobić

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

hulajnoga gdzie kupic