Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

15 minut temu

Budowa domu

19 minut temu

Projekt wnętrza

53 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam Szanowne Mamy:)potrzebuje porady. Jeżeli łóżeczko jest w rozmiarze 120x60 to jaki rozmiar pościeli kupić?pytam ponieważ w jednych sklepach mowią że 120x90 a w drugich że 100x135:)z góry dziekuję za każdą radę

ja mam łóżeczko 120x60.pościel kupuje 100x140 podusia 60x40

lepiej kupic te większą 100x 135, bo pościel posłuzy na dlużej a na jesień zimę, przy chłodniejszych nocach, gdy dziecko się odkopie, to mozna posciel(2 rogi) sprytnie włożyc dziecku pod plecki, aby odkopując się nie zdarło jej całkiem. A poza tym dzieciątko szybko rosnie, wiec im wieksza, tym lepiej bedzie go przykryc ja bedzie wieksze dzieciątko i rogi dosięgną prześcieradełka

Lepiej tą większą,będzie na dłużej:)

chyba lepiej większą, ale nie mam dziecka więc może się nie znam(:

100x135,my mamy taką już prawie 3 lata,mała ma już swoje łóżko i dalej pod nią śpi. Na ten rozmiar chyba nawet mają większy wybór pościeli w sklepach:)

Cytat
Hooney_M
Lepiej tą większą,będzie na dłużej:)

też tak myślę:) ja dzieciom kupiłam większe- mała na razie przykrywana jest rożkiem(becikiem)- ma 6 miesięcy, ale za niedługo zacznę ją przykrywać dużą kołderką:) syn ma 2,5 roku i też ma większą kołderkę i korzystania z niej już od dwóch lat i jeszcze długo mu ona posłuzy:)

dziękuję Wam bardzo za pomoc:)właśnie widziałam że jest większy wybór i akurat bardziej mi się podobają te większe zestawy:)

Cytat
remis3113
Cytat
Hooney_M
Lepiej tą większą,będzie na dłużej:)

też tak myślę:) ja dzieciom kupiłam większe- mała na razie przykrywana jest rożkiem(becikiem)- ma 6 miesięcy, ale za niedługo zacznę ją przykrywać dużą kołderką:) syn ma 2,5 roku i też ma większą kołderkę i korzystania z niej już od dwóch lat i jeszcze długo mu ona posłuzy:)

Moja córcia tak samo,teraz ma 3,5 roku i cały czas ma tą kołderkę:)

może jeszcze ktoś pomoże?:)

my mamy 140 na 90



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-14 08:30 przez iaera.

Na ścisłośc zalezy to tylko i wyłącznie od nas jaka posciel wybierzemy naszym dzieciacza bo obie beda dobre .. ja osobiscie do malego lozeczka mialam te mniejsza posciel (kupilam caly komplet z ochraniaczem i baldachimem-nie wiem czy w tych wiekszych zestawach tez sie znajduja ale chyba nie ...? ) i byla idealna do malego lozeczka corcia choc wysoka spokojnie do prawie 2 latek w niej spala ... pozniej oddalam znajomej a my przeszlysmy na wieksza taka juz jak dla doroslych i traz sluzy nam jako pzrescieradlo i kolderka tzn poloka na lozeczko i druga przykrywam corcie i mamy juz duze lozeczko ;) teraz jest taki wybor poscieli i w dosc przystepnych cenach ze mozna czesciej ;P

100x135 to najbardziej popularny rozmiar, o rozmiarach możesz poczytać na blog.hippo-sklep.pl

to zależy czy chcesz mieć jedną na długo czy po jakimś czasie zmienić :) wiadomo, ze jak kupisz większą to będzie Ci służyć bardzo długo, my na początku do łóżeczka kupiliśmy cały komplet tej mniejszej pościeli, synek skończył 2 latka i kołdra jeszcze spokojnie dla niego wystarcza

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 3/5

Ja na Twoim miejscu wybrałabym 100x135 . W tych rozmiarach jest zdecydowanie większy wybór pościeli i dłużej będziesz mogła z niej korzystać. Poszukaj sobie po jakiś sklepach internetowych. ja tutaj widziałam fajny komplet http://bebelini.pl/posciel-kwiatki-floral-garden-lily-c-42_17_19.html . Moja córka spała własnie pod taka pościelą. Teraz ma swoje łóżko i co prawda kupiliśmy już taką wielką kołdrę i poduszkę ale początkowo jeszcze spała pod ta z łóżeczka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

klocki jixin a lego