Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny chcę kupić firaneczke do pokoiku mojego 3 letniego synka,chodze po sklepach,przeglądam all ale nic mi nie pasuje,nie chce żadnych kolorowych bo wydaję mi sie ze pokoik sam w sobie jest kolorowy, do tej pory wisiały takie zielone zasłony ale już mi sie opatrzyły....myslałam nad białymi makaronami wyciętymi w łuk lub baby ball ale sama nie wiem....może macie jakies ciekawe pomysły lub konkretne propozycje.Pomózcie
Wstawie kilka fotek zeby było łatwiej coś polecic,dodam ze na oknie zawsze leży jakiś pluszak czy stoją pluszowe kwiaty (fantazja synka)Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end subSub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end subSub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end subSub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end subSub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub



zweryfikowana
Posty: 148
Ostrzeżenia: 1/5

A moze zamiast makaronow,to takie panelki? Macie pod oknem lozeczko i lepiej chyba wygladalyby krotkie firaneczki (takie moje zdanie),a te panelki tez mozna kupic w roznych kolorach,mozna z nich robic rozne kombinacje-jeden krotszy,jeden dluzszy,albo krotszy do srodka,a na boki dluzsze.Ja sama jestem teraz w trakcie remontu i chyba sie zdecyduje na tego SCOOBIEGO :)





Dodaje na podpowiedz nasz obecny pokoik z obecnymi firankami :)



Nawet fajne te panele jakby były białe z delikatnym kolorem niebieskiego czy zieleni ta obecna firaneczka tez jest ładna własnie o czyms takim myslałam ale u mnie niema takich gotowych, same duze 3 m zadna do dziecięcego pokoiku

zweryfikowana
Posty: 148
Ostrzeżenia: 1/5

Na all jest masa roznych firanek.Ja te pandy tez kupilam na all,bo u nas tez do dzieciecego pokoju cokolwiek znalezc to naprawde ciezko :(

Te panele mozna kupic na sztuki i sa w roznych rozmiarach (szerokosciach) ,ja do duzego pokoju i kuchni bede kupowala cos takiego,ale imitujacego zwijana roletke.Tez bardzo ladnie wyglada i bedzie to jeden panel szerokosci okna.Takze kombinacji jest wiele :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-09 20:03 przez asiastelmaszyk2.

A to jest firanka w pokoiku mojego synka

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wózek TITI