Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Hybrydy SEMILAC opinie

7.04 o 12:10

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

SPONSORING

21.06 o 11:53

Garnki Hoffner opinie

24.01 o 9:48

Aktywne użytkowniczki

tornister czy plecak?

20 kwi 2012 - 13:23:15

Mam pytanie do mam, których pociechy chodza juz do szkoly lub zaraz pojda :)

Moja Tola pojdzie teraz do 1-ej klasy i zastanawiam sie nad wyborem tornister czy plecak?

Jak jest u Was i dlaczego zdecydowaliście sie wlaśnie na taki a nie inny "przenosnik" przyborow szkolych?




<moderacja tytułu>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-20 13:58 przez moderator.

tornister czy plecak?

20 kwi 2012 - 13:46:29

Nie wiem jak w innych szkołach, ale u nas dzieci nie zostawiają książek w szkole. Wszystko dźwigają, a jest tego sporo. Mój syn pierwsze dwa lata chodził z takim prawdziwym tornistrem (mocno usztywnianym). Później już sobie pozwoliliśmy na plecak:)

tornister czy plecak?

20 kwi 2012 - 13:48:15

U nas sa szafki, ale podejrzewam, ze wiekszosc ksiazek i tak ze soba nosza dieci.
A w 2 klasie nie buntowal sie, ze musi noscic tornister?

tornister czy plecak?

20 kwi 2012 - 13:53:10

nie, jakoś nie. Teraz jest taki duży wybór, że tornistry nie muszą być obciachowe:) Nie to co za moich czasów. Pamiętam, że miałam taki wielki czerwony z motylem hehe

a książki pewnie będą nosić bo trzeba odrabiać ćwiczenia, trzeba się uczyć czytanek itp. itd.

tornister czy plecak?

20 kwi 2012 - 15:20:42

Polecam dobrze zrobiony tornister,pod warunkiem,że będzie lekki.Niestety podręczniki i reszta oprzyrządowania trochę ważą,więc lepiej dodatkowo dziecka nie obciążać.I proponuję kupić co najmniej dwa,bo naszym pociechom różne rzeczy się zdarzają.Wiem z doświadczenia,mam troje szkolnych dzieci.Pozdrawiam...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

tornister czy plecak?

20 kwi 2012 - 15:27:59

ja widzę czasem rano jak dzieci idą do szkoły i dużo z nich, szczególnie te maleńkie mają takie odjazdowe tornistry, czasem również plecaki na kółkach, szkoda że za moich czasów tego nie bylo :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka hulajnoga dla 5-cio latki?