Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

smyk ceny

21 gru 2011 - 20:33:42

Mam pytanie odnośnie tych cen które są podane na stronie Smyka, wszystkie są skreślone i obniżone czy takie ceny są w rzeczywistości w sklepie??
Przy okazji co polecicie dwa dwuletniego chłopczyka na prezent??

smyk ceny

21 gru 2011 - 20:40:21

Ceny w sklepie internetowym a stacjonarmym się różnią!
Wiem bo dzwoniłam do Biura Obsługi Klienta i mi powiedzieli że sklep www a stacjonarny to zupełnie co innego i ceny mogą się róznić. Dzwoniłam do chciałam zamówić prezenty z netu ale cena jednej zabawki była o ok. 40zł droższa niż w sklepie stacjonarnym do tego dochodził koszt wysyłki przy zakuoach poniżej 200zł

smyk ceny

21 gru 2011 - 20:40:41

w sklepie często są wyższe gdyż obecnie strona smyk - a niedawno ruszyła i mają promocję.

( przynajmniej jeśli chodzi o ubranka bo zabawek w smyku nie kupuje - zawsze są droższe niż w innych sklepach )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-21 20:44 przez Darmoszka.

smyk ceny

21 gru 2011 - 20:57:54

Właśnie słyszałam wiele negatywnych opinii na temat cen w smyku i zdziwiłam się, że ceny podane na stronie są na prawdę przystępne no ale cóż skoro to nie tak działa to raczej zakupy zrobię gdzie indziej. Dziękuję za odpowiedzi

smyk ceny

21 gru 2011 - 21:28:21

W smyku faktycznie ceny do najniższych nie należą. Ubranka gatunkowo są bardzo ładne i wytrzymałe. Zakupy robię zawsze w smyku jak są przeceny, bo wtedy są to normalne przystępne ceny. A co do drobnostek jest tego całe mnóstwo i jak potrzebuję coś na szybko to smyk jest najlepszy.Zawsze coś dla każdego...pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 1/5

smyk ceny

21 gru 2011 - 21:47:49

Sklep internetowy Smyka ma z reguły dużo niższe ceny niż stacjonarny. Nieraz maja dodatkowo promocyjne godziny. Ostatnio kupowałam np. bluzeczką za którą zapłaciłam o 15 zł mniej niż w sklepie. Teraz zaczyna się okres przecen i zauważyłam ze ceny się pokrywają. Maz kupił córce sweterek w stacjonarnym sklepie za 40 zł i na smyk.com tez był po 40 zł. Ja odbierałam zakupy w empiku, więc nie wiem jak to wygląda z wysyłką.

smyk ceny

21 gru 2011 - 22:07:04

Cytat
max1610
W smyku faktycznie ceny do najniższych nie należą. Ubranka gatunkowo są bardzo ładne i wytrzymałe. Zakupy robię zawsze w smyku jak są przeceny, bo wtedy są to normalne przystępne ceny. A co do drobnostek jest tego całe mnóstwo i jak potrzebuję coś na szybko to smyk jest najlepszy.Zawsze coś dla każdego...pozdrawiam
Niestety nie zgodzę się. Ubranka w smyku to tandeta. Raz dałam się "uwieśc" przecenie chociaż większośc znajomych mam ostrzegała mnie przed jakością ubrań i kupiłam koszulki z krótkim rękawem. Były jakoś po 17 zł. Wszystkie po pierwszym praniu straciły fason-masakra. Ubrania w regularnych cenach są bardzo drogie a wygladają koszmarnie-przynajmniej dla chłopców. Chociażby kurtki zimowe-dający po oczach pomarańcz i turkus na marnej jakości polarze a w środku byle jaka watolina- i co z tego, ze na przecenie 40 zł jak i tak nie warto tego kupic.Ceny zabawek są bardzo wygórowane. Chyba, że trafi się na jakąś promocję. Ja trafiłam w niedzielę na lego ninjago do -50% i faktycznie kupiłam jeden zestaw taniej niż na allegro. Co do strony internetowej to chyba nie ma nic wspólnego ze sklepem stacjonarnym. Widziałam na niej blocusa w dośc niskiej cenie ale w sklepach nie było tej gry.

smyk ceny

21 gru 2011 - 22:09:27

Byłam w niedziele w sklepie Smyk i za bodziaka z Minnie płaciłam 29,99 więc w sklepie internetowym taniej (26,99 zł), ale gdy się doliczy wysyłkę to zysk żaden.
Jeśli chodzi o zabawki to są koszmarnie drogie. Porównywałam zabawkę z Lego Duplo, to w Smyku była o 60zł droższa niż w innym sklepie. Nie wiem jak w sklepie internetowym, bo tam produkt jest niedostępny.

smyk ceny

21 gru 2011 - 23:06:09

Garaż który kupiłam Robertowi w stacjonarnym sklepie SMYK kosztował 49,99zł a w sklepie www jest w "promocji" za 84,99 z 99,99zł!!

Natomiast Kasę Fisher Price kupiłam w sklepie stacjonarnym w promocji z 209,99zł na 99,99zł a w innych sklepach są po 150zł a na allegro najtańsza z wysyłką 130zł.

smyk ceny

27 gru 2011 - 10:55:31

Smyk ma teraz duże wyprzedaże, Julcia dostała od chrzestnego laptop z FP ktory kosztowal 140 zl a po przecenie kosztowal 100 zl

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Buciki NIke Litle pikko