Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

6 minut temu

elektryka sklep

12 minut temu

wakacje last minute

27 minut temu

Budowa domu

51 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sofa z gabki -kupic?

12 gru 2011 - 12:39:18

hej mamusie
myslimy o zmianie lozeczka dla synka
widzialam duzo tych sof
jak myslicie czy dobre sa ?



sofa z gabki -kupic?

12 gru 2011 - 12:51:00

Mamy taka od 1,5 roku - dla nas jest rewelacyjna , wciąż wygalda jak nowa pomimo iż co 2-3 miesiace zdejmuje obicie i je piorę.

sofa z gabki -kupic?

12 gru 2011 - 12:58:21

Cytat
Antalisa
Mamy taka od 1,5 roku - dla nas jest rewelacyjna , wciąż wygalda jak nowa pomimo iż co 2-3 miesiace zdejmuje obicie i je piorę.


a mnie troche przeraza ta gabka dziecku nie jest zimno na niej spac?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

sofa z gabki -kupic?

12 gru 2011 - 12:59:19

hmm a jak dziecko śpi to te materace się nie przesuwają? Moja starsza jest wiercipięta w nocy i pewnie wszystko było porozsuwane :) No chyba, że to tylko tak na zdjęciu wyglada :)

sofa z gabki -kupic?

12 gru 2011 - 13:17:52

wlasnie duzo pytan i zero odpowiedzi :-(

sofa z gabki -kupic?

12 gru 2011 - 13:26:35

To jest gąbka tapicerska - nie przypimina tej zwykłej :) Jest twardsza i sie nie odkształca. Mojemu synkowi zimno nie jest wcale,ba sama nie raz na niej spałam i było wygodnie-myslalam ze bedzie zbyt krotka :)
Amateracyki nie maja prawa sie przesuwac bo jeden przymocowany jest na stałe a drugi dopinany na zamek :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-12 14:31 przez Antalisa.

sofa z gabki -kupic?

12 gru 2011 - 13:58:18

My również mamy taką sofę tylko inny wzór :)Jest rewelacyjna , mój synek śpi na niej od 10 miesięcy i nie chce spać gdzie indziej :)
Zalety to:
- lekka, gruba gąbka , która nie odkształca, ściągana tapicerka co pozwala często prać, bardzo dobry materiał, wygodna dla dziecko i rewelacyjna do wygłupów :)
Wady :
BRAK :)

zweryfikowana
Posty: 1.568
Ostrzeżenia: 1/5

sofa z gabki -kupic?

12 gru 2011 - 14:12:51

Powiem ci u mnie wytrzymała taka rok. Spi się na niej tak sobie.

sofa z gabki -kupic?

12 gru 2011 - 14:31:17

Rozumiem ze to opinia twojego dziecka tak ? Bo opinia rodzica co do wygody jest niemiarodajna z prostych wzgledow - waga doroslego jest zbyt duza dlatego spiac na kanapie moze on odnosic wrazenie ze spi na ziemi.

sofa z gabki -kupic?

12 gru 2011 - 14:38:23

ja tez miałam taka kupic synkowi(2latka ma) i długo myslalam i wkoncu zrezygnowalam-stwierdzilam ze raczej do zabawy sie nadaje,jest miekka-ale to pianka ktora ani nie jest trwala ani tez dobra dla malucha-wole materace kokos-pianka -gryka w roznych kombinacjach sa.. a poza tym jakosc wykonania takich sofek tez pozostawia wiele do zyczenia..poza tym dziecko spi praktycznie na podłodze,te pianki maja cos kolo 6-8cm...wiec lepiej zainwestowac troszke wiecej pieniedzy i kupic normalne łóżko..my kupilismy takie

ta sofka jak dla mnie do zabawy ok-do spania raczej nie bardzo;/ ale kazdy kupuje co mu odpowiada i co mu sie podoba:) pozdrawiam

sofa z gabki -kupic?

12 gru 2011 - 14:44:21

monika171189 a miałaś taką sofe ze ją opiniujesz ?
Dla mnie ta sofa jest super zwłaszcza dla kogos kto nie ma miejsca na nierozkładane łozko. Nie zgodze sie ze pianka nie jest trwała i ze kiepska jakość ...

sofa z gabki -kupic?

12 gru 2011 - 14:50:17

tak sie składa że mialam kupilam synkowi na all za 175zł z przesyłka,gratis byla pufa. maly chetnie na niej sie bawi ale do spania raczej bym jej mu nie dała,łozko ktore teraz kupilam tez nie jest duze bo 140/70 ale o niebo lepsze.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 159

sofa z gabki -kupic?

12 gru 2011 - 14:52:05

My mamy taką sofę ale inny model (na zdjęciu w tle) i świetnie się sprawdza




Całość zdejmuje się do prania
Polecam jako pierwsze łóżko dla dziecka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-12 14:53 przez elka_kulpa.

sofa z gabki -kupic?

12 gru 2011 - 14:53:49

Cytat
Antalisa
Rozumiem ze to opinia twojego dziecka tak ? Bo opinia rodzica co do wygody jest niemiarodajna z prostych wzgledow - waga doroslego jest zbyt duza dlatego spiac na kanapie moze on odnosic wrazenie ze spi na ziemi.

To że wygodna to również i moje zdanie , bo nie raz na niej sobie przysnełam :)U nas po prawie roku użytkowania dalej wygląda jakn nowa :)Ale dla mojego synka rónież jest ok bo nawet na drzemke woli iść do siebie niż spać u nas .

sofa z gabki -kupic?

12 gru 2011 - 16:47:02

My mamy taką jak elka kulpa jest fajna ale nie na dłuższą metę (do spania)
Nie wyobrażam sobie żeby dziecko spało na gąbce to nie jest dobre dla kręgosłupa...


A co do rozjeżdżania się łóżka to jest ona spinane na rzep więc pod tym względem jest ok.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co myślicie o tym wystroju okien?