Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jakie łóżko???

29 mar 2012 - 13:58:44

spokojnie mozesz kupic malej takie lozko :) moim dziewczynkom kupilam takie w Ikei tuz po 2 urodzinach

jakie łóżko???

29 mar 2012 - 15:29:16

idź do jakiegoś stolarza i zrobi ci takie jakie chcesz z płyty lub drewna...Mój szwagier robił podobne dla kogoś...

jakie łóżko???

23 maj 2012 - 13:32:20

Ja kuiłam swojej córce łóżko polskiej firmy Timoore. Wykonane jest z drewna oraz z bezpiecznych materiałów. Jak widziałam jest kilka kolorów do wyboru.
http://mirat.eu/lozko-rozsuwane-timoore-simple,id4.html



jakie łóżko???

23 maj 2012 - 16:01:59

Cytat
oluszkap
Dziewczyny!
Potrzebuję waszej rady.
Moja córeczka w czerwcu skonczy 3 latka. Jak narazie śpi jeszcze w łożeczku ze szczebelkami. W najblizszym czasie planujemy remont mieszkania i chciala bym jej zmienic również łożeczko. Myślałam o takim jak na zdjęciach.
Tylko nie mam pojęcia gdzie je można kupić, nigdzie w sklepach nie widzialam takich. I czy nie jest jeszcze za mala na takie łożeczko?


KUPISZ TAKIE NA ALLEGRO , PEŁNO ICH, MAM DLA SYNA TAKIE W KUBUSIA PUCHATKA - OPINIA NAKLEJKI SZYBKO SIĘ ODKLEJAJĄ , ŁÓZKO SZYBKO SIĘ RYSUJE PLASTIK SŁABY GATUNKOWO , ODDTKOWO MUSISZ POMIEDZY RURKI A MATERAC DOROBIC SZTYWNĄ PŁYTĘ BO KAŻDY MATERAC NAWET PIANKA/GRYKA/KOKOS SĄ ZA MAŁO SZTYWNE ZEBY POŁOŻYC SAM NA TE RURKI, OGÓLNIE NIE POLECAM CI TEGO ŁÓZKA

Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

jakie łóżko???

11 cze 2012 - 20:41:52

Cytat
monika171189
moj synek ma 2 latka i od pol roku spi na podobnym bardzo polecam http://www.pietrus.pl/produkt-556.html cena niska a jakosc naprawde ekstra takich jak Ty masz jest mnostwo na allegro tez sa ok z jednej strony przy scianie a z drugiej na pewno nie wypadnie sa tez takie specjalnie mocowane barierki. nasze lozko ma sciagany przod wiec naprawde jest swietne za takie pieniadze jakosc boska:) pozdrawiam

Też mamy kolekcję tych mebli (tylko inny wzór) i jestem bardzo zadowolona.
Mała śpi tam bez problemu od skończenia 2 lat.

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

jakie łóżko???

13 sie 2012 - 15:00:14

2-latka może spokojnie spać już na łóżku. Jeśli boisz się ryzyka, że może spaść to można kupić takie barierki na bok, kosztują kilkadziesiąt złotych. Moja córka od 2 lat śpi na tym łóżku sosnowym. Ten sklep jest bardzo fajny, ponieważ można sobie wybrać kolor frontu odpowiednio do wystroju wnętrz i przede wszystkim ma bardzo tanie meble drewniane.

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

jakie łóżko???

07 sty 2013 - 22:19:01

przede wszystkim powinno być wygodne, poza tym ja postawiłabym na łóżko uniwersalne, żeby nie trzeba było wymieniać szybko. A jeśli chodzi o to, gdzie kupić widziałam, że na kelman.pl mają spory wybór. No i też solidne.

jakie łóżko???

13 lut 2013 - 17:49:26

Cytat
just7
2-latka może spokojnie spać już na łóżku. Jeśli boisz się ryzyka, że może spaść to można kupić takie barierki na bok, kosztują kilkadziesiąt złotych. Ten sklep jest bardzo fajny, ponieważ można sobie wybrać kolor frontu odpowiednio do wystroju wnętrz i przede wszystkim ma bardzo tanie meble drewniane.

Wszystko zależy od tego jaki aranż. O tego powinno się zaczynać. Normalnie walczę z wami jak z wiatrakami. Poszukajcie jakichś fajnych inspiracji.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-13 17:50 przez AleksanderSusim.

jakie łóżko???

16 lut 2013 - 20:11:34

Cytat
just7
2-latka może spokojnie spać już na łóżku. Jeśli boisz się ryzyka, że może spaść to można kupić takie barierki na bok, kosztują kilkadziesiąt złotych. Moja córka od 2 lat śpi na tym łóżku sosnowym. Ten sklep jest bardzo fajny, ponieważ można sobie wybrać kolor frontu odpowiednio do wystroju wnętrz i przede wszystkim ma bardzo tanie meble drewniane.
Ja w ogóle nie lubię mebli sosnowych. Uwielbiam białe cudne skandynawskie. Z reszta teraz taka moda. Mogę polecić nawet parę miejsc do obejrzenia jak będziecie we Wrocławiu;) tam są fajne shcowroomy. Tam też znalazłam odnośnik na stronę z meblami dla dzieci. Powiem ze była sceptyczna dopóki nie zobaczyłam wizualizacji. To znaczy to są prawdziwe zdjęcia. Ta jest boska bardzo mi się podoba http://baby-design.com.pl/Kolekcje-Mebli/Hubi-orzech/ niebieski super kolor dla chłopca. Co prawda swojemu dziecku zrobiłam cale białe meble ale to nic;)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

jakie łóżko???

20 maj 2013 - 11:05:15

Hejka:):) ja widziałam ostatnio fajne łóżko w sklepach Ikea
fajne i dobrze dobrane kolorystycznie:):).

http://ikea.okazjum.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rowerek trójkołowy-porady i opinie