Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jakie łóżko???

12 sty 2012 - 15:41:35

ja mam to 3 ze zdjęcia. Uważam ze to najlepsze i najbezpieczniejsze łóżeczko na świecie. Jest plastikowe, dziecko nawet jak sie kręci i uderzy nic mu nie będzie, jest łatwe w montażu, niziutkie (łatwo zejść i wejść na nie). Nam służyło do 5 lat. Czyli jak na takie małe łózko i tak bardzo długo. Szczerze z czystym sercem mogę je polecić.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

jakie łóżko???

12 sty 2012 - 15:51:30

urwisek85 wyrko rewelacja. jaka to firma? i jaka cena? bo nigdzie takiego nie widziałam

jakie łóżko???

12 sty 2012 - 16:06:26

Ja zakupiłam corce taką kanapę z Next,niestety patrzyłam na all ale juz nie ma zapłacilam coś ponad 500zł. ale jesteśmy mega zadowoleni wszyscy.Są to dwa materace o wielkości 70/200 każdy wysoki na 20cm, zagłówki są również wykonane z pianki co sprawie że łózko jet niebywale bezpieczne bez żadnych otrych bądź twardych krawędzi i niskie.Pokrycie można ściagać do prania.Po rozłożeniu spanie 140/200/20.Zaglowki są ściągane,trzymają je rzepy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-12 16:20 przez nona23.

jakie łóżko???

12 sty 2012 - 18:03:40

Synek ma 3,5 roku i zdecydowałam się zakupić takie .
Miałam dymlemat czy 160x80 czy 180 x80 , jednak wybrałam większe .



jakie łóżko???

12 sty 2012 - 21:26:04

alenka85 no właśnie dziś pierwszy raz mi wyskoczyło i normalnie mi wpadło w oko, jakiś gościu je robi a cena ładna chociaż bardzo funkcjonalne to łóżko i wymiary to 210 - powierzchnia spania 190 cm także długo by posłuzyło cena 2000zł - drewno sosna, pasuje do mieszkanka gdzie nie ma za duzo miejsca, fajne, ale mysle jakby ze ztolarz jakis by tez takie zrobil i moze taniej

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

jakie łóżko???

12 sty 2012 - 21:33:34

a no w sumie drogie ale piękne :) no i u mnie musi się zmieścić we wnękę 190 :)

jakie łóżko???

12 sty 2012 - 21:38:06

no my tez własnie mamy wnęke i tam ma mały pokoik zrobiony, taki własny kąt i fajny pomysł no ale cena, lepiej znalezsc stolarza i dac pomysł, taniej bedzie, a z drugiej strony narazie mały ma 2 lata i to z wczas na takie wysokie łóżko, ale wybraliśmy drewniane tez z szufladami wczesniej pokazane

Cytat
Frida_a
Synek ma 3,5 roku i zdecydowałam się zakupić takie .
Miałam dymlemat czy 160x80 czy 180 x80 , jednak wybrałam większe .

ładne łóżeczko i lepiej wieksze bo zawsze z dzieckiem można sie położyc tak mi sie wydaje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-12 21:40 przez urwisek85.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

jakie łóżko???

24 sty 2012 - 14:42:44

mam dylemat pasujący bardziej do wątku "który, które..."ale zamieszczę go tutaj ponieważ dotyczy łóżeczka. Niedawno pisałam, że zastanawiam się nad łóżeczkiem firmy Halmar, a wczoraj znalazłam jeszcze wyrka firmy Makka. zobaczcie sobie


Halmar NEO PLUS, pasuje do materaca sprężynowego mojego synka(80x190cm), i ma w miarę wysokie barierki zabezpieczające przed wypadnięciem podczas snu.


makka MONO, ma chyba lepsze te schodki, musiałabym zamawiać z materacem, ale za to pasowałoby do wnęki w pokoiku Gabrysia, bo długość to lekko ponad 180cm



jak myślicie? które mam wybrać?
oba są również w wersji bez zjeżdżalni



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-24 15:05 przez alenka85.

jakie łóżko???

16 mar 2012 - 02:17:04

wznawiam temat bo mam dylemat przy wyborze łożka dla mojej ponad 2,5 rocznej córki. ktore wybrac? nie ukrywam ze sklaniam sie ku pierwszemu jednak ciagle sie zastanawiam czy nie przydaly by sie te zabezpieczenia po bokach? z drugiej strony moze juz czas aby mala nauczyla sie spac na takim bardziej doroslym łożku? doradźcie :)
haloooo nikt nie doradzi???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-17 00:47 przez anessa.

jakie łóżko???

28 mar 2012 - 21:37:06

Dziewczyny!
Potrzebuję waszej rady.
Moja córeczka w czerwcu skonczy 3 latka. Jak narazie śpi jeszcze w łożeczku ze szczebelkami. W najblizszym czasie planujemy remont mieszkania i chciala bym jej zmienic również łożeczko. Myślałam o takim jak na zdjęciach.
Tylko nie mam pojęcia gdzie je można kupić, nigdzie w sklepach nie widzialam takich. I czy nie jest jeszcze za mala na takie łożeczko?



jakie łóżko???

28 mar 2012 - 21:46:13

moj synek ma 2 latka i od pol roku spi na podobnym bardzo polecam http://www.pietrus.pl/produkt-556.html cena niska a jakosc naprawde ekstra takich jak Ty masz jest mnostwo na allegro tez sa ok z jednej strony przy scianie a z drugiej na pewno nie wypadnie sa tez takie specjalnie mocowane barierki. nasze lozko ma sciagany przod wiec naprawde jest swietne za takie pieniadze jakosc boska:) pozdrawiam

jakie łóżko???

28 mar 2012 - 21:50:12

Cytat
monika171189
moj synek ma 2 latka i od pol roku spi na podobnym bardzo polecam http://www.pietrus.pl/produkt-556.html cena niska a jakosc naprawde ekstra takich jak Ty masz jest mnostwo na allegro tez sa ok z jednej strony przy scianie a z drugiej na pewno nie wypadnie sa tez takie specjalnie mocowane barierki. nasze lozko ma sciagany przod wiec naprawde jest swietne za takie pieniadze jakosc boska:) pozdrawiam

fajne;)
tylko ja mam jakis uraz zamawiania rzeczy przez internet. zawsze wolę pojsc do sklepu i zobaczyć;)
dziekuje za informacje;)

jakie łóżko???

29 mar 2012 - 12:59:17

to jest naprawde swietne lozko na pewno stabilniejsze jak te plastikowe z materacem pianka kokos zaplacilam cos okolo 350 juz z wysylka,jakosc swietna nawet nie myslalam ze takie swietne bedzie przykleilismy na nim kubusie puchatka i juz jest elegancko:)

jakie łóżko???

29 mar 2012 - 13:43:07

JA MAM 2 DZIECI 7 LAT SYN I CORKA 3POL ROKU TEMU KUPILAM IM TAKIE SAME FOTELE ROZKLADANEZA 1 DALAM 400ZL CORKA NIGDY NIE ZLECIALA Z NIEGO MIMO TO ZE NIE MA ZADNYCH DOD BARJEREK



jakie łóżko???

29 mar 2012 - 13:53:18

Jak Liwia skończyła 1,5 roku kupiliśmy jej mini sofę z gąbki na początek polecam ale nie na dłuższą metę bo te gąbkowe materace strasznie niszczą kręgosłup dziecka, jak skończyła 2 latka to zainwestowaliśmy w łóżeczko które mam nadzieję posłuży jej kilka dobrych lat. Dokupiliśmy do niego specjalną barierkę i jeszcze nigdy z niego nie spadła;)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Śpiworek czy kołderka?