Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jakie łóżko???

09 gru 2011 - 01:10:22

Planuje córce kupić normalne łóżko żeby mogła już sama spać, bo jak narazie śpi cały czas ze mną. Ma skończone już 2 latka. Kompletnie nie wiem jakie wybrać, które jest dobre i jakie najlepiej się sprawuje. Czy któraś z mam kupiła takie łóżko i mogłaby napisać swoje opinie? zdjęcia zapożczyłam z allegro. Na co przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę przy kupnie? Czy te łóżka są dobre czy może polecacie jakieś inne i czy córka nie jest jeszcze za mała na takie łóżko? dziękuje za odpowiedzi.


jakie łóżko???

09 gru 2011 - 09:59:13

Te łóżka jakieś mało stabilne mi się wydają. My kupiliśmy takie, dołożyliśmy osłonkę kolorową wokół, pościel z ulubionym bohaterem (Zygzakiem rzecz jasna :)) i jest super, łóżko jest już drugi rok i nic się nie dzieje, a mój syn to straszny 'wiercioszek' ;))



jakie łóżko???

09 gru 2011 - 10:24:25

hej:) my tez wlasnie jestesmy w trakcie zmiany łózka:)synek dzis konczy 2latka i zamówilismy mu takie..


tez myslalam nad takimi bajkowymi jak dodałas ale stwierdzilam ze lepiej mu kupic cos bardziej stabilnego,maly sie strasznie w nocy wierci wiec takie powinno byc odpowiednie:)pozdrawiam serdecznie
jeszcze dodam ze barierka z przodu zdejmowana jest tak ze mozna na dzien odpinac a na noc zakladac.cale lozeczko z materacem kosztowalo 350zł tylko ze jest dosyc krótkie-my wybralismy 140/70 poniewaz zalezalo nam na miejscu..ale na stronie producenta sa tez dłuzsze.. stronka www.pietrus.pl mysle ze ceny nie sa duze a łozeczka świetne maja:)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-09 17:08 przez monika171189.

jakie łóżko???

09 gru 2011 - 11:09:57

Ja mam blizniako(mysle o czyms takim)co sadzicie?



jakie łóżko???

09 gru 2011 - 13:14:46

MY MAMY TAKIE , JESTESMY ZODOWOLENI.



jakie łóżko???

09 gru 2011 - 13:27:24

Cytat
bialutka69
MY MAMY TAKIE , JESTESMY ZODOWOLENI.

Też tak myślałam żeby kupić drewniane takie łóżko bo wydają mi się bardziej stabilniejsze niż te plastiki.

jakie łóżko???

09 gru 2011 - 16:00:18

My kupiliśmy takie metalowe i jesteśmy b.zadowoleni:)


[embed_image 77b30823757d79d03dbe913cfe4a2bd8]


Pierwsze łóżko które pokazałaś jest bardzo niestabilne zresztą jak i kolejne ,,plastiki'' lepiej kupić łóżeczko drewniane czy metalowe...

jakie łóżko???

09 gru 2011 - 17:04:24

Chyba lepsze takie mniej bajkowe, a kolorową dać pościel, czy coś co można zdjąć. Za 2 lata może stwierdzić, że już nie lubi tej księżniczki czy hello kitty i co, łóżko trzeba zmienić.

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

jakie łóżko???

30 gru 2011 - 16:49:20

A może łóżeczko w tym stylu: http://www.esmebel.com/rodziny,sofie,9,Lozko_sosnowe_surowe_ze_szczebelkami_SOFIE_2,0907.html Dzięki niemu na pewno poranne wstawanie byłoby o wiele łatwiejsze ;)

jakie łóżko???

30 gru 2011 - 21:19:14

My mamy takie lozko i jestem bardzo zadowolona, kupilismy jej teraz na 2 latka, i jest super, jestem bardzo zadowolona, jest solidnie wykonane, codziennie wieczor klade sie z Oliwia na jej lozeczku i czytam jej balki, i jest cale :))) jedyny minus to materac - jakas porazka, zwykly piankowy, czuc na nim kazdy szczebelek, ale ja wymienilam na lepszy i jest super :) POLECAM te lozeczko :)



jakie łóżko???

30 gru 2011 - 22:29:35

my planujemy takie zakupic, tylko czy mały z ulubionego łożeczka wskoczy na nie i bedzie sam zasypiał o to jest pytanie, z łóżeczka nam nie wyjdzie a z takiego zejdzie bez problemu



jakie łóżko???

04 sty 2012 - 14:56:57

A co sądzicie o młodzieżowym łóżku wiszącym SimpleFly?
Dodatkowo posiada praktyczną półkę na której znajduje się lampka nocna oraz gniazdo elektryczne do podłącenia ładowarki czy poduszki masująej.
może być pojedyńczym łóżkiem o bardzo oryginalnej formie lub super łózkiem piętrowym:-)
proszę o opinie
Pozdrawiam



jakie łóżko???

04 sty 2012 - 15:06:24

ja bym sie bała na nim spac:) ZARTUJE SWIETNE JEST I WYGLADA NIEZIEMSKO:)

jakie łóżko???

04 sty 2012 - 15:31:42

Szczerze mówiąc łóżeczka są śliczne ale nie wiem czy każde takie stabilne? Ja chciałam tez z Allegro piętrowe dla dzieci zamówic, ale zrezygnowałam i zamówiłam sobie u stolarza kazałam mu zrobic dodatkowe deski boczne żeby było bezpieczne mój synek ma 4,5 i śpi na górze a córka ma 2,5 i śpi na dole i łóżko rewelka stabilne nic się nie rusza materace sprężynowe solidne bo te z Allegro to tylko zwykła gąbka troszkę grubsza niż w łóżeczku tak więc szybko się uleży, jakbym miała jedno dziecko to pewnie takie bym też zamówiła drewniane :( My mamy łóżeczko takie...



jakie łóżko???

04 sty 2012 - 16:36:03

u nas mała dostała na święta łóżeczko jak na 1 zdjęciu właśnie i jak nowa_saha_250 i faktycznie wszystko ok tylko lepiej zamówić takie łóżeczko z materacem gryczano kokosowym jeśli dobrze pamiętam bo ten zwykły jest słabiutki :)

a te "wiszące" rzeczywiście oryginalne :) mi się podobają

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sofa z gabki -kupic?