Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zabawki na baterie-JAKIE BATERIE

03 gru 2011 - 10:20:12

jakie kupujecie baterie kupujecie do zabawek? ja mam pociągi tomek i przyjaciele i co dzień musiałam kupować nowe baterie, kupiłam więc akumulatorki o mocy 4800. i ku mojemu zdziwieniu one nie wytrzymują nawet pół dnia.
może macie jakieś lepsze do zaproponowania?

zabawki na baterie-JAKIE BATERIE

03 gru 2011 - 10:57:27

ja mam energizer 2650 i długo wytrzymuja srednio przy duzym zainteresowaniu zabawka tydzien,jak dla mnie sa rewelacyjne.

zabawki na baterie-JAKIE BATERIE

03 gru 2011 - 11:01:30

ale przy jakiej zabawce? bo np przy zabawce garnuszek na klocuszek to zwykłe baterie działają pół roku, przy szczeniaczku uczniaczku zwykłe baterie działają 2 lata, a przy lokomotywach tomek i przyjaciele zwykłe baterie jednego dnia nie wytrzymają

zabawki na baterie-JAKIE BATERIE

03 gru 2011 - 11:21:13

ja mam taki bebenek,ostatnio praktycznie gra cały dzien i naprawde długo dzialaja a moje bat juz maja ze 2lata tak ze juz na wykończeniu. jak zdjecia aparatem robie to ok 200zdjec na nich zrobie a jak wspomnialam sa juz stare:) a Ty jakiej firmy kupilas??

zabawki na baterie-JAKIE BATERIE

03 gru 2011 - 16:36:59

a moze ktos ma pomysl na kubusia puchatka tego co spiewa i opowiada bajki nam niestety nawet pol dnia nie wytrzymuja;//// i nie wiem co robic, z poczatku myslalismy ze to wada puchatka ale niestety nie, a coreczka misiem bardzo lubi sie bawic

zabawki na baterie-JAKIE BATERIE

03 gru 2011 - 18:53:15

u nas w kubusiu też baterie działają tylko kilka godzin, mi się wydaje że to defekt kubusia, bo aż niemożliwe i tak podziała trochę i później zaczyna tak jakby buczeć:) jest odstawiony gdzieś chyba do Rodziców zawiozłam, a szkoda bo fajna zabawka

zabawki na baterie-JAKIE BATERIE

03 gru 2011 - 20:45:27

Cytat
aandzik86
u nas w kubusiu też baterie działają tylko kilka godzin, mi się wydaje że to defekt kubusia, bo aż niemożliwe i tak podziała trochę i później zaczyna tak jakby buczeć:) jest odstawiony gdzieś chyba do Rodziców zawiozłam, a szkoda bo fajna zabawka

u nas po jakiejs pol godzinki zaczyna przerywac, jak spiewa jeszcze te krotsze piosenki czy opowiada bajki w miare, ale nie ma mowy by tam z tylu przestawic stopien i by dluzej spiewal, belkocze, zacina sie i wcale go nie rozumiemy heheh a on dalej cos tam mowi:P

zabawki na baterie-JAKIE BATERIE

04 gru 2011 - 21:39:35

tzn że kubuś fajna zabawka ale nie ma sensu jej kupować bo nie działa jak powinien, bo u mnie jest tak samo:)

zabawki na baterie-JAKIE BATERIE

04 gru 2011 - 21:47:14

witam,nie wiem czy pomoge ale u nas sprawdzaja sie akumulatorki eneloop,my mamy o pojemnosci chyba 1900.jak na ta chwile jestem z nich zadowolona.mamy je obecnie w aparacie i trzymaja trzeci miesiac,gdzie przy zwyklych bateriach to byla kwestia kilku dni a przy marketoskich np. z tesco to doslownie kilka zdjec:).mysle ze sprawdzilyby sie zabawkach:)

zabawki na baterie-JAKIE BATERIE

04 gru 2011 - 21:58:00

Dziewczyny ja polecam zwykle alkaiczne baterie z Lidla:) sama bylam zdumiona jak raz je kupilam bo trzymaly dosc dlugo w aparacie a zwykle mi robia moze 10 zdjec a te okolo150 zdjec. Jest tam chyba 6 baterii a kosztuja 8 albo 9 zl.

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

zabawki na baterie-JAKIE BATERIE

04 gru 2011 - 22:28:36

Cytat
ktoto1
ale przy jakiej zabawce? bo np przy zabawce garnuszek na klocuszek to zwykłe baterie działają pół roku, przy szczeniaczku uczniaczku zwykłe baterie działają 2 lata, a przy lokomotywach tomek i przyjaciele zwykłe baterie jednego dnia nie wytrzymają

O kurcze bo właśnie chce Tomka kupić , to już od razu z zapasem baterii muszę zły

zabawki na baterie-JAKIE BATERIE

05 gru 2011 - 00:26:04

Cytat
ktoto1
kupiłam więc akumulatorki o mocy 4800. i ku mojemu zdziwieniu one nie wytrzymują nawet pół dnia.

ja też takie kupiłam. Jak mój Mąż je zobaczył (elektronik) to mało z krzesła nie spadł ze śmiechu :-) Zmierzył ich pojemność, i okazało się, że w rzeczywistości są o bodajże (nie wiem czy dobrze spamiętałam) 18 razy mniej pojemne. Akumulatorki o takiej pojemności najzwyczajniej w świecie nie istnieją. Najdłużej działają markowe akumulatorki- a ich zakup po krótkim czasie się zwraca, dlatego nie warto na nich oszczędzać :-)

zabawki na baterie-JAKIE BATERIE

05 gru 2011 - 09:35:06

ja tylko alkaiczne, ostatnio kupiłam tesco'wskie i o dziwo miesiąc już trzymają np w stoliczku, który jest w ruchu codziennie

zabawki na baterie-JAKIE BATERIE

05 gru 2011 - 19:52:10

witam ma ktoś z was zabawki lokomotywy tomek i przyjaciele? jakie baterie/akumulatorki używacie? na ile wam starczają? nam zwykłe baterie na pół dnia, może ciut dłużej, planuje kupić akumulatorki, ale jakie-enelope, energizer? doradzi ktoś

zabawki na baterie-JAKIE BATERIE

05 gru 2011 - 20:14:10

ja nie mam tej zabawki ale mogę z czystym sumieniem polecić akumulatorki enelope, starczają na długo i są wytrzymałe

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dziewczynki jak to sie nazywa? prosze o pomoc