Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rowerek biegowy - jaki?

09 cze 2012 - 13:23:36

aza zerknij do mojego profilu, mój synek jeździ na rowerku Puky, jesteśmy bardzo zadowoleni, ma 20 miesięcy, starszy zaczął jeździć na biegówce jak miał dwa lata
super sprawa poelcam;))

zweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 2/5

Rowerek biegowy - jaki?

20 kwi 2013 - 11:00:12

Witam chcę kupić córce rowerek biegowy, jednak zastanawiam się czy to nie za szybko ?? Za tydzień kończy 2 latka. Jeśli kupić to na jakich kołach 10 czy 12 cali ? Córka ma ok 87 cm wzrostu czy 12 calowy nie będzie za wysoki ?

Rowerek biegowy - jaki?

20 kwi 2013 - 12:39:12

Fergi moj synek ma prawie 2,5 roku i mamy rowerek biegowy ale niestety ledwo siega nozkami do ziemi .O jezdzie typowej tez ciezko mowic.A tez do najmniejszych nienalezy bo ma niespelna metr.Moze idz do jakiegos sklepu rowerowego niech mala sie przymierzy wogole do takiego rowerka.

zweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 2/5

Rowerek biegowy - jaki?

20 kwi 2013 - 13:24:59

Mania uu to taki wysoki i nie sięga do ziemi ?? A jakie macie koła ? Kurcze nie wiem z tego co czytałam to te 10 cali to nawet od 18 miesięcy są :| więc aż dziw, żeby dziecko nie sięgało :/ w moim mieście jest jeden sklep tylko i niestety rowerków brak zresztą wiadomo na all zawsze taniej niż w sklepie.

Rowerek biegowy - jaki?

20 kwi 2013 - 13:37:24

My kupiliśmy synkowi (2 lata) rowerek 10 calowy i jest super, właściwie od razu na nim śmigał, mamy firmy B'Twin kupiony w Decathlonie, fajne ma opony bo gumowane ale pełne. Córka ma 12 calowy ale zaczęła na nim jeździć jak miała mniej więcej 2,5 a i tak trzeba było siodełko obniżyć. Dla 2- latka zdecydowanie 10 calowe koła i według mnie powinien być w miarę lekki, nasz ten mały ma 3,5 kg i jest super.
Ogólnie polecam taki rowerek jak najszybciej się da, dziecko ćwiczy sobie nóżki, i nawet wyczytałam gdzieś że jest dobry dla dzieci które koślawią nóżki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-20 13:40 przez justif79.

zweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 2/5

Re: Rowerek biegowy - jaki?

20 kwi 2013 - 15:57:44

Po przeczesaniu internetu, obejrzeniu kilkudziesięciu filmików z udziałem dzieci i rowerków biegowych, wybór padł na rowerek biegowy HUDORA na 12 calowych kołach, ale siodełko na minimalnej wysokości ma 33 cm, a jak się sprawdzi w praktyce to się okaże w czwartek na urodzinkach :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-20 18:46 przez Fergi_1424.

niezweryfikowana
Posty: 205
Ostrzeżenia: 2/5

Rowerek biegowy - jaki?

27 cze 2013 - 10:56:04

http://dobrerowery.pl/biegowe tutaj są bardzo fajne rowerki biegowe, w całkiem niskich cenach. Polecam zajrzeć i popytać się obsługi, potrafią doradzić.

Rowerek biegowy - jaki?

19 lip 2013 - 22:18:50

kto jeszcze może polecić rowerek biegowy??????????????????????????????????????????????????

Rowerek biegowy - jaki?

19 lip 2013 - 22:29:32

A moja niunia ma 3 lata i kupiłam jej Giant Pre jest super. Lekki sama znosi go z 2 pietra, ma pompowane koła, a po tygodniu zasuwała na nim tak, ze byłam w szoku, poniewaz 3 pierwsze wyjscia to był płacz abym stała w miejscu bo niunia nie umie jechac, ale zobaczyła jak jezdzi chłopiec w parku i zaczeła go nasladowac. U nas wyjscie na rower to przewaznie 4-5 godzin i moja niunia wszedzie na nim siedzi, nawet w centrum handlowym (a jak ochroniarz zwrócił jej uwage to odpowiedziała "niunia nie jezdzi tylko wolno chodzi, rozumiesz Pan" i tylko mógł potwierdzic bo nie kłamała.
w dodatku siedzenie podnoszone latwo i neonowa kolorystyka i wazy tylko 4kg



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-19 23:45 przez viollekk.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Rowerek biegowy - jaki?

20 lip 2018 - 10:07:48

Lionelo ma porzadne rowerki dla dzieci, w każdym razie myśmy kupili już parę miesięcy temu naszym dzieciakom i mimo że – i synek i córka jakoś super o rowery nie dbają, wręcz przeciwnie używają bez litości to jak na razie nic im się nie udało zniszczyć tka naprawdę, poza paroma rysami na ramie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kołyska coneco simplicity po co PAS do łóżka?