Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rowerek biegowy - jaki?

01 gru 2011 - 20:03:33

Szukam dobrego rowerka biegowego na prezent dla prawie 2.5 latki, ale totalnie nie mam pomysłu, który jest praktyczny i bezpieczny. Wydaje mi się, że lepszy jest na pompowanych kołach, ale może się mylę.
Napiszcie jak macie rowerki i czy je polecacie.
Zerknęłam na opinie w necie, ale wiadomo, że zdania są bardzo podzielone i nadal jestem w punkcie wyjścia.
Tak na pierwszy rzut oka to ten Runner Kinder Kraft wygląda dobrze, no ale przy okazji jestem świadoma, że poza wyglądem ma się sprawdzić :)


w sumie Biker EasyGo też fajny

ale który wybrać?




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-01 20:17 przez paolka06.

Rowerek biegowy - jaki?

01 gru 2011 - 23:25:12

Z wielu opini słyszałam, że rowerki drewniane nie są tak praktyczne.
Ja kupiłam Kettlera Speedy i moim zdaniem jest idealny. Nie zamieniłabym go na żaden inny. Na piankowych kołach: bo jest lekki. Małe dziecko jest w stanie samo sobie podnieść rowerek i przenieść, co jest ogromnie ważne !
Te na pompowanych są lepsze na trudniejsze tereny, ale raczej dla starszych dzieci i są cięższe.

Polecam przestudniowanie tej strony:
http://www.aktywnysmyk.pl/52-rowerki-biegowe-kettler
Moim zdaniem jest bardzo pomocna.

A to Kaśka na swoim rowerku


Dobre są rowerki z podpórkami na nóżki, moja nogi rozkłada na zewnątrz, bo takiej podpórki nie ma ;) Choć bywa i tak, że te podpórki przeszkadzają dzieciom.

Kasia po 6 tyg nauki:




I po 2 miesiącach:


Rowerek biegowy - jaki?

02 gru 2011 - 07:37:52

A moja córcia ma Biker EasyGo polecam go z czystym sumieniem u Nas sprawdził się w 100%. Świetnie wykonany.Wiki dostała go na 3-cie urodziny . Myślę,że nadaje się też dla 2,5 latki :) Ma pompowane koła ale nie jest ciężki .

Rowerek biegowy - jaki?

02 gru 2011 - 08:47:49

Itallly, ale Twoja Kasia wymiata na tym rowerku :O
Po 6 tyg extra, ale po 2 miesiącach to normalnie jestem w szoku jak łapie równowagę.
Niestety my nie mamy doświadczenia z rowerkiem biegowymi - wiem ile "kosztuje" i dziecko, i biednego biegającego za dzieckiem rodzica ;), wyzbycie lęku przed złapaniem równowagi na zwykłym rowerze.
Te KETTLER są bardzo fajne.

Lady112, dzięki za opinię :) dzisiaj też obejrzę tego Bikerka EasyGo i jakiegoś Funndy Bike, którego nigdzie w necie nie mogę namierzyć.

Coraz bardziej się utwierdzam, że te rowery są mega fajnym wynalazkiem.

Rowerek biegowy - jaki?

02 gru 2011 - 08:58:42

paolka rowerek biegowy Biker EasyGo ma chrześniak mojego męża, dostał go mając 2,5 roku i musieli mu dodatkowe dziury wiercić bo mały ledwo sięgał nóżkami chodnika, ale poza tym sprawdza się super!

Nie wiem czy widziałaś ale w Lidlu będą od 5 grudnia fajne rowerki biegowe zobacz tutaj na stronie 13 =>GAZETKA LIDL<=

Rowerek biegowy - jaki?

02 gru 2011 - 09:08:28

Właśnie te easy go są bardzo wysokie to samo Tup Tup my własnie mamy ten drugi i Liw ledwo sięga....

Rowerek biegowy - jaki?

02 gru 2011 - 09:22:29

Tak Wiki prezentowała się latem na tym rowerku :)

a tu zdjęcie po urodzinach :)

Rowerek biegowy - jaki?

02 gru 2011 - 09:51:58

ten sprzedawca eboro z TIK TAKA jest u mnie na miejscu, także wpadnę do niego do sklepu na "oględziny" :)
Mała i tak raczej będzie jeździła wiosna/lato na tym rowerku, to będzie miała prawie 3 latka. Jest wysoka, ale szkieletorkowata, to może będzie dobry :)
Asiunuia, dzięki. Te z LIDLA też fajne, nie widziałam wcześniej tej gazetki. Na 18 str jaki fajny stanior :D

Motylek, wiosną będziesz musiała siodełko do góry podkręcać ;)

Na spokojnie obejrzę wszystkie, te z LIDLA też. Nie pali się, do BN jeszcze trochę czasu ;) dzięki za wszystkie wskazówki i sugestie :D

Lady112, Twoja Gwiazdka to urodzona cyklistka :)

Rowerek biegowy - jaki?

02 gru 2011 - 10:02:18

paolka dziękuje :)
Masz jeszcze troszkę czasu więc na pewno jakiś znajdziesz :):):)

Rowerek biegowy - jaki?

02 gru 2011 - 10:31:12

A czy trzy latka to juz nie za dużo na taki rowerek? Bo moja na wiosnę będzie miała 3,5 i na pewno już go sprzedamy.
Mi się Kettler podobał, ze wzgledu na to, że ramę ma bardzo podobną do zwykłego rowerka na pedały, więc przesiadka nie powinna być trudna.

Rowerek biegowy - jaki?

02 gru 2011 - 10:50:58

Czemu za duża?? Rowerek przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 6lat :)

Rowerek biegowy - jaki?

02 gru 2011 - 11:02:28

Cytat
asiunia2706
paolka rowerek biegowy Biker EasyGo ma chrześniak mojego męża, dostał go mając 2,5 roku i musieli mu dodatkowe dziury wiercić bo mały ledwo sięgał nóżkami chodnika, ale poza tym sprawdza się super!

Nie wiem czy widziałaś ale w Lidlu będą od 5 grudnia fajne rowerki biegowe zobacz tutaj na stronie 13 =>GAZETKA LIDL<=


a mozesz wstawic zdjecia i cene tego rowerka z lidla bo mi sie nie chce otworzyc

Rowerek biegowy - jaki?

02 gru 2011 - 11:23:22

Madizorek, nie wiem jak skopiować z tej gazetki fotkę, ale jest to X BIKE i kosztuje 199 zł

Rowerek biegowy - jaki?

02 gru 2011 - 12:35:53

a synkowi mikolaj przyniesie taki
podoba wam sie?

Dodaj zdjęcie na dole wiadomości.:
otwórz | pobierz - bez nazwy.bmp (714,7 KB)

Rowerek biegowy - jaki?

02 gru 2011 - 13:13:41

A niby dlaczego 3 latek za duzy na taki rowerek??

Mój Synek potrafi juz jeżdzic na 2 kółkach, bez pomocy rowerka biegowego, ale mimo wszystko kupujemy mu taki na wiosnę a będzie miał 3,5 roku:)

Moim zdaniem jazda na takim rowerku to świetna zabawa, Synek jak usiadł na takim rowerku kolegi niechciał zejść:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zabawki na baterie-JAKIE BATERIE