Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BEN 10-BAJKA DLA 4-LATKA?

24 lis 2011 - 16:50:23

wszystko jest dla ludzi byle to było w granicach rozsądku ...
julka chciałabym porozmawiać z tobą jak już dzieci mieć będziesz bo póki co twoje mądrości życiowe są funta kłaków warte ...
na dzień dzisiejszy poza franklinem nie znam bajki która byłaby idealna każda ma jakieś podłoże a to seksualne a to agresywne oczywiście w mniejszym bądz większym stopniu ale to rola rodzica by tłumaczyc i wyjaśniać
moja córa ostatnio zapytała mamo a kto jest tatą smerfika i czy smerfetka jest mamą wszystkich tych małych smerfów oczywiście moja mina bezcenna ale od tego jesteśmy by prostować świat naszych pociech nawet ten skrzywiony bajkami ...

BEN 10-BAJKA DLA 4-LATKA?

24 lis 2011 - 18:06:03

Cytat
Antalisa
Dziecko oglada to na co pozwala mu mama :) Proste :)
Ale nie sadze by to bicie było skutkiem ogladania Ben10-na ;).
Nawet niespełna roczne dziecku ( nie ogladajace TV wogole ) potrafi uderzyc np. mame gdy mu sie cos nie podoba .

Moj 4-latek oglada ostatnio kucyki na MiniMini :) a z tych starszych bajek lubi Fineasza i Ferba :)

http://dzieci.pl/breedingAid,13783867,cid,1024261,title,Kreskowki-oglupiaja-dzieci,wychowanie_artykul.html?smgputicaid=6d70b

spongeboba dzieciaczki nie powinny oglądać!!!

BEN 10-BAJKA DLA 4-LATKA?

24 lis 2011 - 18:20:47

U nas jest tylko Mini Mini, no i bajki na DVD- Oliwier wprawdzie posiada zegarek Ben10 czy Bakugany- ale tych bajek nigdy nie oglądał! Wg mnie to nie są bajki dla 4, nawet 5 latka!

BEN 10-BAJKA DLA 4-LATKA?

29 lis 2011 - 09:15:39

moj niby taki bohater ale boi sie ben-10:D i bardzo mnie to cieszy....
a teraz niedawno mu kupiła telewizor z ta postacia i niestety nie chce na nim ogladac bajek...


BEN 10-BAJKA DLA 4-LATKA?

29 lis 2011 - 09:27:25

majaalanale wypasiony TV

Maja twój boi się Ben10, a mój też taki "odważny" a boi się wilka z Czerwonego Kapturka- więc nigdy nie czytamy tej bajki!!!

BEN 10-BAJKA DLA 4-LATKA?

29 lis 2011 - 14:29:57

hehe dzieki...nawet nie drogo dałam bo 350 zł.z wbudowanym dvd ! moj sie boi takich bajek a tez wiem ze nawet jak sie odwazy je ogladac to pozniej ma koszmary!

BEN 10-BAJKA DLA 4-LATKA?

06 gru 2011 - 13:14:16

tu się nie zgodzę bo każda bajka która jest "nasączona" agresją wywołuje agresję u dziecka. Przykład: niby niewinny Tom i Jerry, milutki kotek i myszka tylko ciągle się tłuką jak synek był mniejszy zobaczył jak kotek leci za myszką z wałkiem do ciasta i walił po głowie. Później poszedł do kuchni złapał wałek i zaczął sie nim okładać tłumacząc ze jest myszą i kot go leje. Teraz jest juz troszkę starszy i rozumie wiecej więc można mu wiecej wytłumaczyć. Nadal czasem ogląda toma i jerrego bo go teraz bardzo śmieszy ale już wie że to wszystko jest "udawane" i nie wolno powtarzać zachowań z bajki.


U mnie podobna sytuacja pozwalaliśmy na o Toma i Jerego i nagle mały zrobił się bardzo agresywny, tłumaczyliśmy sobie to ze to taki wiek, ale nic się nie zmieniało. A może to bajki...... zapomniał o kotku i myszcze zapomniał o biciu teraz ma 4 lata i z tej bajki się śmieje równocześnie żałując kotka który jest wciąz bity przez mała myszke.

Ben 10 bardzo ją lubi i oglada ale jedyna bajka na CN generalnie wol;imy Mini Mini. AAA zapomniałabym o Fineas i Ferb - jak dla mnie wspaniała bajka i sama ją ogladam.

BEN 10-BAJKA DLA 4-LATKA?

06 gru 2011 - 13:38:06

Mój 4 latek,ogląda różne bajki, Fineasz i Ferb,Maniek, Klub Przyjaciół Myszki Miki, Ben10 też i nie widze w nim ataków agresji, , to chyba nie zalezy od bajki a od dziecka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Uważajcie jakie zabawki kupujecie