Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

Prostowanie włosów

59 minut temu

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

H&N lalka opinie

24 lis 2011 - 14:03:09

Cytat
PauLuSia_a
Nikt tu nikogo nie ma zamiaru opieprzać.....:)spoko , ale miałyśmy tu podać opinie na temat samej lalki, a nie czy to dziwne czy nie.Kazdy kupuje to co chcę :)

no tak, no to moja opinia - nie kupować ;)) bo: jest droga, brzydka z twarzyczki, robi kupkę i 4 latka chyba będzie za mała no i ktoś napisał że jego dziecko bawiło się 2 dni - szkoda by było wydawać tyle kasy.
ja bym postawiła na coś bardziej kreatywnego, tablica do malowania, klocki no nie wiem czego Twoja mała nie ma ;)

H&N lalka opinie

24 lis 2011 - 17:52:08

Ktoś jeszcze?

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

H&N lalka opinie

24 lis 2011 - 18:21:26

na allegro za 155zł z przesyłką

H&N lalka opinie

24 lis 2011 - 18:34:01

Jesli moge to wypowiem sie na temat - my kupilismy podobna ( tez ma podobne funkcje jak ta ) naszemu ... synkowi :) gdy okazalo sie ze jestem w ciazy. Przez ten czas synek bawil sie nia czesto, uczyl sie "opiekowac" dzidziusiem - dzis ja przewijam mala a on swoja lalke :). Mysle ze to fajny pomysl taka lala - a czy dziecko sie nia bedzie bawic czy nie tego sie nie przewidzi.

H&N lalka opinie

24 lis 2011 - 18:42:30

To w takim razie kupuję, i na pewno podzielę się opinią jak i co jak tylko ja dostaniemy :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

H&N lalka opinie

24 lis 2011 - 19:00:24

Chciałam ją kupić w tesco dla bratanicy i to właśnie za tą jej urodę, bo wg mnie jest śliczna, ale nie wiedziałam że tyle kosztuje :) na szczęście mała zażyczyła sobie hello kitty :)

H&N lalka opinie

24 lis 2011 - 21:35:14

Moja córka chorowała na tę lalkę, ale ostatecznie jakiś czas temu dostała AGATKĘ - interaktywnego bobasa i to był strzał w 10'kę. Dokupuję tylko ciuszki dla dzieci/niemowlaków w r. 56 i na jakiś czas mam z głowy nowe zabawki (musiałąm tylko dokupić jeszcze dwie Agatki z innej kolekcji, bo jak przychodziły koleżanki, to zawsze była walka, kto się będzie bawić Agatką - dodam, że dziewczynki w wieku 2-6 lat). Cieszę się, że córka nie skłoniła mnie ostatecznie do zakupu w/w lalki, bo by się nie sprawdziła.

H&N lalka opinie

24 lis 2011 - 22:25:04

Cytat
Antalisa
Jesli moge to wypowiem sie na temat - my kupilismy podobna ( tez ma podobne funkcje jak ta ) naszemu ... synkowi :) gdy okazalo sie ze jestem w ciazy. Przez ten czas synek bawil sie nia czesto, uczyl sie "opiekowac" dzidziusiem - dzis ja przewijam mala a on swoja lalke :). Mysle ze to fajny pomysl taka lala - a czy dziecko sie nia bedzie bawic czy nie tego sie nie przewidzi.



Hehe jaki opiekuńczy mężczyzna z niego wyrośnie:)

Ja dla mojej Córci kupiłam baby born magiczne karmienie, tyle, że chłopca:) Za dwa miesiące będzie miała brata więc niech się oswaja:) Dostanie ją na gwiazdkę, a od dziadków zamawiam jej wózek podobny do naszego prawdziwego. Moja siostra stwierdziła, że przewróciło mi się w głowie:):)

Zapomniałam dopisać, że też chciałam kupić baby alive ale zmieniłam zdanie tylko dla tego, że znalazłam lakę w męskim wydaniu;) Zresztą kilka dziewczynek już ma.Dostanie pewnie przy innej okazji.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-24 22:28 przez hippcioo84.

H&N lalka opinie

24 lis 2011 - 23:10:24

ja widzialam kilka dni temu w auchan za 139 zl i tez chcialam kupic dla jednej z corek lecz nie mialam az tyle kasy przy sobie a po drugie musialabym kupic 2

H&N lalka opinie

25 lis 2011 - 13:55:49

Poszukuje tej lalki i nigdzie nie mogę jej dostać...Jak ktoś wie to czekam na informację



H&N lalka opinie

25 lis 2011 - 14:12:32

tutaj znalazlam tylko ze uzywaną <moderacja> zakaz wklejania linków z Allegro



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-25 15:05 przez moderator.

H&N lalka opinie

25 lis 2011 - 14:16:15

Ja ta lalke 2 lata temu kupiłam u nas w sklepie UWAGA za 90zł.
Nową.
Po tygodniu (bo miał być to prezent urodzinowy) sprzedałam ja na allegro, bo stwierdziłam ze moja córka jest na nia za mała-miała roczek.
Lalka jest fantastyczna, dużo mówi, rusza buzią, siKA, ROBI KUPKĘ.Sama bym się nią pobawiła z miłą chęcią.
Gdy Zosia miała 2 latka postanowiłam lalkę kupić ponownie. Cena ? 250zł plus przesyłka..
Zrezygnowałam..
W tym roku chciałam jej ją kupić, ale lalki nigdzie nie było, wycofali ją z produkcji. nie było w sklepach, na allegro, na e-bayu.
Lalka teraz jest znowu w sprzedaży, jednak bez nocniczka..
cena około 160zł na allegro.W tym roku kupię już napewno, a nocniczek po prostu dokupię osobno.
I strasznie żałuje ze sprzedałam tą lalkę gdy córka miała roczek, bo mimo ze teraz są w sprzedazy to wydaje mi się że te bez nocniczka to już maja brzydszą urodę..

H&N lalka opinie

25 lis 2011 - 14:22:32

są w Smyku

H&N lalka opinie

25 lis 2011 - 15:15:43

Ale w Smyku sa te z nocnikami?Bo tak naprawdę ta nowa wersja jest dużo gorsza...Nie rusza już tak fajnie buźką i wolałabym tamtą drugą
Własnie sprawdzałam w Smyku na stronie www i mają tą co i na allegro jest, a my chcemy tą drugą
Staje na głowie,żeby ja znaleźć i nic , nie daję rady..Wysłałam chyba ze 100 zapytań o nią, mam nadzieję,że ktoś się odezwie.U mnie w sklepie znalazłam taką ale za całe 300 zł, takze trochę dużo.....Szukam dalej






Uwaga!!!!!!!!!!!!
Mam ją, dostałam ostatnią sztukę.Szukałam, szukałam, stanęłam na głowie i jest nasza.....za 199 zł .Ale Julcia będzie zachwycona



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-26 11:42 przez PauLuSia_a.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BEN 10-BAJKA DLA 4-LATKA?