Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Piankolina

18 lis 2011 - 09:30:20

Szukałam dla córki zestawu ciastoliny i natknęłam się na piankolinę, która podobno jest lepsza, bo nie wysycha
Zastanawiam się nad takim zestawem i mam pytanie do mam, które takiego lub podbnego zestawu używały:
[embed_image 96f00c78d6abe83d3d977ff8635c168b]
Czy te foremki "przekręcane" są trwałe? I się nie psują? Bo nasze wyciskarki modelinowe szybko się połamały
Czy trzylatka da radę wykręcić taki piankolinowy model?
Czy ta piankolina jest miękka?

Piankolina

18 lis 2011 - 09:40:47

Piankolina jest swietna, super miekka masa, przyjemna w dotyku.rewelacja.My mamy te maszynke z hamburgerami, dosc latwo sie kreci korbka, ale czy 3 latka da sobie sama rade to nie wiem, moja ma 6 lat.Mozesz tez kupic sama piankoline i korzystec z innych foremek.Powiem Ci, ze te foremki to male sa.Ale sama piankoline polecam!

Piankolina

18 lis 2011 - 09:41:20

Itallly rzeczywiście tak reklamują, że piankolina jest miększa od ciastoliny i nie wysycha, my nigdy nie mieliśmy piankoliny, ale mój synek jak miał 3 latka dostał pierwszy zestaw ciastoliny i super sobie dawał radę! W tym roku na zajączka dostał zestaw Piaskoliny też firmy Cobi- i powiem, rewelacja- trochę więcej sprzątania, ale na prawdę nie wysycha i extra się lepi!!!



Piankolina

18 lis 2011 - 10:44:13

My mamy farmę :) jest rewelacyjna - nie wysycha, bardzo lekka i miękka.
Mechanizm solidny, jeszcze nam nic nie strzeliło a mamy ją ponad rok.

Piankolina - TAK
Piaskolina - MASAKRA


Piankolina

18 lis 2011 - 10:59:29

O piaskolinie słyszałam złe opinie.

Kasia do tej pory miała modelinę i świetnie się bawiła, niestety dużo części się połamało, a modelina powysychała. Postanowiłam poszukać jej fajnego zestawu na święta i natknęłam się właśnie na piankolinę. Chyba fajna alterantywa, ale chciałabym opinie osób które już ją mają.

Piankolina

18 lis 2011 - 11:12:40

a jak z brudzeniem ? czy piankolina brudzi tak samo jak piaskolina?

Piankolina

18 lis 2011 - 11:42:44

Cytat
Motylek09
a jak z brudzeniem ? czy piankolina brudzi tak samo jak piaskolina?

nie, bardzo łatwo pozbierać okruszki :)
bierze się większą kulkę piankoliny i dotykając zbiera się te małe :)
nie jest tłusta i nie zostawia plam :)

A piaskolina jest potworna, pomimo odkurzania znajdowałam ją po tygodniu :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

H&N lalka opinie