Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tablica na drzwi

07 lis 2011 - 17:23:07

Dziewczyny potrzebuje coś w rodzaju tablicy - czegoś co mogłabym zamontować na drzwi najlepiej taka żebym mogla pisakami pisać drzwi mam 90-tki. Córka mi całe drzwi od łazienki porysowała pisakiem- drzwi białe....

Pod ami ktos namiary do takiej??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-07 17:23 przez starla77.

Tablica na drzwi

07 lis 2011 - 18:07:04

hmm wydaje mi się że tablica na drzwi nie rozwiąże problemu(bo nie dasz jej na wszystkie przecież) , wytłumaczyć że nie wolno jak nie pomoże zastosować karę... Możesz jej kupić również normalną zwykłą tablicę.... Liwia raz porysowała mi ścianę ale tłumaczenie pomogło...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

Tablica na drzwi

07 lis 2011 - 18:13:46

Możesz jej kupić mazaki albo kredki Crayola.Są zmywalne z pomocą zwykłej wody ze ścian,drzwi,ubrań,dosłownie ze wszystkiego.Ja synowi kupuję tylko takie mazaki i kredki bo on też lubi malować po ścianach i drzwiach

Tablica na drzwi

07 lis 2011 - 18:37:14

Cytat
Motylek09
hmm wydaje mi się że tablica na drzwi nie rozwiąże problemu(bo nie dasz jej na wszystkie przecież) , wytłumaczyć że nie wolno jak nie pomoże zastosować karę... Możesz jej kupić również normalną zwykłą tablicę.... Liwia raz porysowała mi ścianę ale tłumaczenie pomogło...

Niestety ale jak ja prosze żeby nie rysowała to traktuje mnie jak powietrze, ma zwykła tablice , co 5 min mówi ze jej sie nudzi....
Cytat
monia_25
Możesz jej kupić mazaki albo kredki Crayola.Są zmywalne z pomocą zwykłej wody ze ścian,drzwi,ubrań,dosłownie ze wszystkiego.Ja synowi kupuję tylko takie mazaki i kredki bo on też lubi malować po ścianach i drzwiach

Dobry pomysł zaraz lukne na all jakie to sa i jak nie będzie u mnie w miejscowosci to zamówie - DZIEKI1



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-07 18:38 przez starla77.

Tablica na drzwi

07 lis 2011 - 19:00:43

Można kupić taką farbę jaką jest tablica pomalowana i pomalować drzwi

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

Tablica na drzwi

07 lis 2011 - 19:08:44

a może kup jej matę wodną?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bindeez