Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kuchnia dla dzieci

11 lis 2010 - 21:00:06

witam
jutro w biedronce maja byc fajne kuchnie dla dzieci :) która z tych kuchni wam sie podoba? bo juz sama nie wiem jaka wybrac:)


http://img1.aukcjoner.pl/gallery/003928147/thumbnails.jpg



http://images38.fotosik.pl/175/a4d418b079c9b006.jpg

kuchnia dla dzieci

11 lis 2010 - 21:33:43

W przedszkolu, w którym pracuję dzieci maja do dyspozycji ogromną kuchenkę i sklep -do zabawy, i powiem szczerze, ze moje 3 - latki, w ogóle kuchenka się nie bawią a sklep uwielbiają;)

kuchnia dla dzieci

11 lis 2010 - 21:47:29

ale cena ewnie tej z teflal tez jest wysoka? bo mi tez sie podoba i cche kupic coreczce jakks na mikolaja i na gwiazdke juz tylko wlasnie nie wiem tez jaka ii czy 2 letnej dziewczynce sie opalca kupic

kuchnia dla dzieci

11 lis 2010 - 21:56:11

jedna i druga kosztuja 129 zl:) moja zaba ma 2latka i 2 miesiace i musze powiedziec ze jak jade do mojej siostrzenicy to cały czas bawi sie jej kuchnią

kuchnia dla dzieci

11 lis 2010 - 22:10:25

Ja tez sie zastanawiam nad ta z tefala i swietnie ze sie dowiedzialam ze beda w biedronce bo planowalam zakup w realu ,a tam te kuchnie kosztuja 157 zl.Jeszcze w realu jest kuchnia z hello kitty za 129 zl.

kuchnia dla dzieci

11 lis 2010 - 23:04:12

Cytat
Milena84
Jest to malutka Kuchnia.
Kupiłam podobną córci na Święta i jak rozpakowałam to o mały włos sie nie przewróciłam:/He noo tzn myslałam,że jest wyższa,ale co tam najważniejsze że Nadusia się bawiła i bawi się cały czas(2,5l)

Tą którą pokazujesz nie kupuj,ponieważ nie ma efektów świetlnych piekarnika,ale dżwiękowe chyba są...Moja mała ma taką:

Tylko wykonanie słabe,bo w dzien rozpakowania urwał sie Nam kran kilka dni póżniej Nadia urwała rączke od piekarnika,ale poza tym spoko:)






Moja mała też ma taką , nic się na szczęście nie urwało ale to kuchnia dla krasnoludka.
Zdjęcie zrobione w zeszłym roku jak Julia miała 2 latka i 2 mc, widać że kuchnia malutka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-11 23:06 przez juleczka330.

kuchnia dla dzieci

12 lis 2010 - 07:14:38

Cytat
andzia21_21
witam
jutro w biedronce maja byc fajne kuchnie dla dzieci :) która z tych kuchni wam sie podoba? bo juz sama nie wiem jaka wybrac:)


http://img1.aukcjoner.pl/gallery/003928147/thumbnails.jpg



http://images38.fotosik.pl/175/a4d418b079c9b006.jpg


Andzia oby dwie kuchnie są super, zauważyłam jednak dość istotną różnicę: kuchnia na 1 zdjęciu jest tak zbudowana, że dziecko przechodzi do okoła, więc nie może stać przy ścianie, bo dziecko nie będzie mogło w pełni z niej korzystać!
Kuchnię Tefal na 2 zdjęciu można postawić przy ścianie, więc jeżeli macie ograniczoną przestrzeń- wybierz właśnie tą kuchnię :)

kuchnia dla dzieci

12 lis 2010 - 07:50:21

własnie kupiłam kuchnie numer 1 mozna ja bokiem do ściany przystawic w sumie wybrałam ja dla tego bo wydawała mi sie wieksza a nie chciałam zeby mała bawiła sie nia na kolanach juz bym ja chciała zobaczyc ale jest w pudełku w czesciach a mała jak ja zobaczy to bedzie po prezencie .Musimy poczekac na mikołaja:) pozdrawiam i dziekuje za podpowiedzi:)

kuchnia dla dzieci

12 lis 2010 - 09:17:13

Ja kupiłam w Biedronce dzisiaj tą pierwszą. Jest sporo wyższa od tej drugiej i to byl dla mnie przeważający argument. Kupiłam ją dla 2-letniej córeczki, ale przypuszczam, że mój 4-letni synek tez chętnie będzie się nia bawił, dlatego wybrałam ta większą :)

kuchnia dla dzieci

21 paź 2012 - 17:26:22

Podłaczam się do watku wybrałam 4 kuchnie z posród tylu na Allegro ,kierowałam się wysokoscią ( córeczka ma 3 latka) półkami fajnie jest gdzieś ukryć niektore naczynia ,przybory kuchenne, i zastanawiałam się czy wybrać z dzwiekami czy moze tradycyjną drewnianą .A teraz drogie mamusie pomózcie z doswiadczenia ,którą wy byscie kupiły ,małymi kroczkami zbliza się jesień i chce aby córcia miała jakieś zajęcie na chłodniejsze dni ,pozdrawiam i mam nadzieję że pomożecie mi w wyborze .



kuchnia dla dzieci

21 paź 2012 - 19:37:50

Ja mam dużą kuch nię Hello Kitty. Nowa kosztuje chyba 150-200 zł. Ja kupiłam okazjonalnie za 80. Kuchnia jest dość wysoka ma ok 1 metra, mam 2 córeczki 2 i 3 letnią i fajnie się nią bawią. Kuchnia firmy Smooby, ale jakość nie jest oszałamiająca. Tzn nie wiem jak wygląda porównanie z iinymi kuchniami, nic się w niej nie urywa itp., ale myślę, że za tę ceną wykoananie mogłoby być solidniejsze (często wypadają drzwi z piekarnika i zmywarki). Ale generalnie ją polecam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka poduszka dla 1,5 rocznego dziecka?