Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

Zapalenie pęcherza

13 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Stoliczek edukacyjny!

11 paź 2011 - 14:15:02

Dziewczyny!!!
POtrzebuje Waszej opinii..
Otórz mam zamiar kupic synkowi stoliczek edukacyjny..tylko,że nie mogę się zdecydować na jakis konkretny!
Raczej z Fisher Prica odpada bo po pierwsze jest za drogi a po drugie moje dziecko ciężko czymś zainteresować na dłużej.
I jak mam wydać tyle kasy a ma to leżeć i kurz zbierać to lepiej sobie daruje...

Możecie mi polecić coś fajnego i godnego zainteresowania??
DZięki!!!!

Stoliczek edukacyjny!

11 paź 2011 - 14:29:13

ja mam stoliczek leap frog i chcemy sprzedac bo sie kurzy. corka juz sie nim nie bawi. w ogole bardzo male było u nas zainteresowanie stoliczkiem. Moja siostra dla coreczki ma fisher i tez za bardzo sie nim nie interesuje . nie wiem czy nie lepiej zainwestowac te pieniazki w cos innego. Takie jest moje zdanie po użytkowaniu stoliczkiem

Stoliczek edukacyjny!

11 paź 2011 - 15:02:43

nie wiem co Ci doradzić, mi sie udało kupić na allegro stoliczek FP za 50 zł z przesylką, oczywiscie uzywany :) nowy 200 zł, wiec wole za te pieniadze cos innego jej kupic, moze rozejrzyj sie na allegro ? sluze pomoca ;)

Stoliczek edukacyjny!

11 paź 2011 - 15:05:20

bardzo dziękuje moderatorce za ostrzezenie...;/
sobie reklamy nie robilam...
calkiem zapomnialam ze nie mozna dodawac linków.
zrozumialabym jakbym sobie jakas reklame zrobila. ale zalozycielka watku zapytala jaki stoliczek polecamy to tylko pokazalam jaki ja kupilam i to wszystko.
i za takie cos od razu ostrzezenie?
szkoda, ze jest tyle osob, którym juz dawno przesluguje ostrzezenie i go nie maja bo nikt nic z nimi nie robi, a za takie pierdoly od razu sie dostanie...
masakra..;/

Stoliczek edukacyjny!

11 paź 2011 - 21:31:06

Cytat
MartynaZdr
nie wiem co Ci doradzić, mi sie udało kupić na allegro stoliczek FP za 50 zł z przesylką, oczywiscie uzywany :) nowy 200 zł, wiec wole za te pieniadze cos innego jej kupic, moze rozejrzyj sie na allegro ? sluze pomoca ;)


Właśnie szukałam i nie ma nic interesującego..ale dziękuje za podpowiedź;))

Stoliczek edukacyjny!

11 paź 2011 - 21:41:13

Cytat
MartynaZdr
nie wiem co Ci doradzić, mi sie udało kupić na allegro stoliczek FP za 50 zł z przesylką, oczywiscie uzywany :) nowy 200 zł, wiec wole za te pieniadze cos innego jej kupic, moze rozejrzyj sie na allegro ? sluze pomoca ;)
ale jaki udało Ci się kupić za 50zł? chyba nie ten z komputerkiem i telefonikiem w wersji polsko-angielskiej?

Stoliczek edukacyjny!

11 paź 2011 - 22:11:47

my mieliśmy ten z FP dwujęzyczny z telefonem i komputerem itd i był hitem po 6mcu jak mała zaczela siedziec to potrafila tak z godzine w niego walic ehhe ale potem jak zaczela chodzic i zamontowalismy do niego nózki i stal sobie u niej w pokoiku to juz niestety tylko sie kurzyl i ostatnio sprzedalam ale grubo ponad 100zł wiec nie wiem jakim cudem komus moglo sie udac kupic za 50zł... ogolnie polecam bo przez ponad pol roku byl u nas zabawką #1 :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOCY!! jak pozbyc sie zapachu w pokoju??????????????