Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

piłka fisher price

10 paź 2011 - 13:55:26

zastanawiam się nad kupnem piłki dla mojej córeczki i zastanawiam się czy warto, jej koszt to ok 80zł z przesyłką, chodzi mi o tą żółta piłkę która uczy

- liczb,

- liczenia,

- kolorów,

- dobrych manier,

- przeciwieństw.

PIŁKA OFERUJE 3 TRYBY:

1. Muzyczna zabawa - 5 piosenek, melodyjki, wesołe dźwięki oraz zachęcające zwroty,

2. Nauka - turlaj piłkę i ucz się liczenia,

3. Wyobraźnia - realistyczne dźwięki


czy ma ktoś? i czy polecacie?

piłka fisher price

10 paź 2011 - 14:28:47

witam my mamy jest super synek ma póltora roczku bardzo lubi sie nia bawic polecam

piłka fisher price

10 paź 2011 - 14:34:46

ja mam... szczerze? uczy liczyc do10, spiewa, uczy manier??? jakos nie zauwazylam... kolorow uczy, niebieskiego, zoltego i zielonego w sumie to jest przereklamowana, chociaz fajnie jak dziecko np kopnie a ona liczy

uczy przeciwienstw? tez nie...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-10 14:39 przez Klauduska1212.

piłka fisher price

10 paź 2011 - 14:44:57

kolzanka kupila dla ponad rocznej corci i za niedługo sprzedała na szafce bo mala wcale sie nią nie interesowała...

piłka fisher price

10 paź 2011 - 15:44:49

Mozna nadmuchac dziecku kilka kolorowych balonow za kilka zlotych (np. napisac na kazdym inna liczbe) i bedzie nimi tak samo interesowalo jak taka droga (przereklamowana zreszta) pilka ;) Dziecko rozwija swoja wyobraznie najlepiej poprzez zwykle zabawy i zabawki, a nie przez takie "gotowce", ktore wszystko robi za dziecko, niech powymyslaja troche same ;) Kiedys mialo sie kijek i ten kijek byl mieczem, lyzka do zupy, rozdzka czy czymkolwiek jeszcze i mialo sie zabawe na dluugi czas ;) Dzieciaki potrafia same ruszyc wyobraznia, nie robmy tego za nich kupujac takie "gotowe" zabawki :P

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

piłka fisher price

10 paź 2011 - 16:06:55

hmm to pewnie twoje dziecko nie ma ani jednej zabawki, bo przecież "po co kupować"

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stoliczek edukacyjny!