Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kołą pompowane a piankowe?

05 paź 2011 - 07:07:27

Cytat
anessa
dla noworodka i malutkiego dziecka tylko pompowane - lepsza amortyzacja ale potem w lekkiej spacerowce to sa już tylko piankowe, my mamy nasz wózek spacerowy z piankowymi już 1,5 roku i koła sa dalej ok nie wymagają wymiany, ale tak jak pisza dziewczyny nie nadaja sie na każda nawierzchnie a na zime to wózek do garazu i sanki w ruch....

zgadzam się w 100%, my używaliśmy spacerówkę z piankowymi kołami ok 2 lata i koła nie były zniszczone- owszem ślady używania były, ale nie wymagały one wymiany!

kołą pompowane a piankowe?

05 paź 2011 - 08:45:44

piankowe są lżejsze,a koła pompowane nadają się na zimę i to rewelacyjnie,można podjechać nimi pod największą zaspę:) na prawdę,a koła piankowe są na lato

kołą pompowane a piankowe?

05 paź 2011 - 09:14:15

dodam,ze jak kupowałam koła pompowane też myślałam,że beda lepsze koszt jednego to 25 zł a jedno piankowe 7 zł,więc nawet jak cos sie stanie to nie majatek.

kołą pompowane a piankowe?

05 paź 2011 - 09:31:21

wszytko zależy od rozmiaru kół, bo czy małe piankowe, czy pompowane- tak samo się jeździ.
Ja korzystałam z pompowanych (fajnie się jeżdzi) ale dodają ciężaru wózkowi co w połączeniu z większym dzieckiem nie jest już takie wesołe. sama mam teraz piankowe duże koła i jeździ się super- żadne zaspy czy piasek na plaży nie był nam straszny, a wózek znacznie lżejszy. nie widzę potrzeby wymiany na nowe i nie zgodzę się, że dla noworodka lepsze pompowane, bo to nie zależy od kół tylko amortyzacji wózka- ja córkę woziłam od urodzenia w wózku z piankowymi kołami i nie było żadnych turbulencji



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-05 09:34 przez Emme.

kołą pompowane a piankowe?

05 paź 2011 - 11:43:39

piankowe sa beznadziejne :/ mamy wozek z piankowymi kolami, na dodatek sa male.. (niestety nie ja go wybieralam.. :/) i caly wozek mi lata jak chodnik jest nierowny :P i dziecko przy okazji tez :P i poza tym w ogole nie znosze tego wozka i nie moge sie doczekac jak sie zepsuje albo go ktos ukradnie haha :P

kołą pompowane a piankowe?

05 paź 2011 - 12:50:34

mieliśmy przy córce piankowe w graco ( od niemowlaka ), teraz mamy pompowane i wolę te drugie :/ dużo lepiej sprawdzają się na wyboistych chodnikach oraz na innych wertepach.

Piankowych nie kupowałam jako wymiennik gdyż szybciej sprzedałam wózek

kołą pompowane a piankowe?

05 paź 2011 - 19:00:33

U nas w domku mamy wózek na pompowanych kołach i jestem bardzo zadowolona, nadają się na każdą pogodę i na każdy teren. U teściów na kołach piankowych i jest masakra. na piaszczystą wiejską drogę się nie nadają, dlatego mało używamy ten wózek, stoi tam "w razie czego" :)

kołą pompowane a piankowe?

05 paź 2011 - 19:25:22

wózek, rower, hulajnoga itp. - TYLKO POMPOWANE!

kołą pompowane a piankowe?

05 paź 2011 - 19:42:01

Mimo wszystko pompowane, przetestowałam dwa wózki i pompowane koła nadają się na każdą trasę łąki pagórki nawet górskie tereny (sprawdzone)a koła piankowe na płaskie powierzchnie sklepowe ewentualnie chodniki miejskie bo na pewno nie na wieś, nie odbijają tak jak pompowane koła.

kołą pompowane a piankowe?

06 paź 2011 - 08:03:11

Cytat
25schatz
ja proponuje pompowane sami kupiliśmy wózek z pompowanymi firmy bebeto i jest lekki ,dlatego jak kupujesz wózek to patrz na ciężkość wózka bo potem będziesz marudzić ,że coś nie tak z kołami jest jak obciążenie jest większe niż powinno.

witam
my też kupiliśmy wózek bebetto z kołami pompowanymi i wiem że jest lepszy od piankowych
także polecam koła pompowane jak koleżanka :)

kołą pompowane a piankowe?

06 paź 2011 - 09:25:10

Cytat
renia7
Cytat
25schatz
ja proponuje pompowane sami kupiliśmy wózek z pompowanymi firmy bebeto i jest lekki ,dlatego jak kupujesz wózek to patrz na ciężkość wózka bo potem będziesz marudzić ,że coś nie tak z kołami jest jak obciążenie jest większe niż powinno.

witam
my też kupiliśmy wózek bebetto z kołami pompowanymi i wiem że jest lepszy od piankowych
także polecam koła pompowane jak koleżanka :)

super chociaż jedna :))

[embed_image 8cae36ccd6e876bfa5684e348db95964]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-06 09:26 przez 25schatz.

zweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 1/5

kołą pompowane a piankowe?

09 paź 2011 - 18:12:17

my mamy wozek gondole jak i spacerowy coneco chameleon v4 i tak wizualnie jest ladny lekki jest ale gondola bardzo nie stabilna i te kola ...z poczatku bylo ok myslalam ze lekko chodzi ale jak powiozlam wozek na pompowanych kolach kolezanki to sam plynąl. wiem teraz ze jak bym miala w przyszlosci kolejne dziecko napewno kupila bym wozek na pompowanych kolach i nie zadne 3 w 1 tylko sam wozek z gondola na pompowanych a potem osobno spacerowke

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Quinny buzz 3 czy buzz 4 proszę o pomoc:)