Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wózek spacerowy na zimę!

26 wrz 2011 - 20:22:13

BabyActive Q jest świetny !

wózek spacerowy na zimę!

26 wrz 2011 - 20:48:39

lepszego od tego co masz to chyba na zimę nie znajdziesz :( Xlander najlepszy :) I na serio pomyśl o sankach na awaryjne sytuacje kiedy chłopaka nie ma, a tak to bym radziła się przemęczyć do wiosny z tym co masz. Chłopcy często odmawiają jeżdżenia wózkiem jak tylko pewnie się poczują na nóżkach. A wózki które mi się na zimę podobają to np. Baby design walker lub sprinter. Są o wiele lżejsze i zimę przejeżdżą, ale czy jest sens?

wózek spacerowy na zimę!

26 wrz 2011 - 21:01:34

Cytat
czarna1609
Witam wszystkie mamusię,potrzebuję jakąś fajną,lekką spacerówkę na mojego kochanego rocznego synka,jakie proponujecie? Nie interesują mnie wózki typu parasolka..,chociaż są lekkie,ale na zimę zdecydowanie się nie nadają
A może macie jakieś odsprzedać,sprzedać? :)
proszę o wypowiedzi:)
któraś mi się spodoba,to na pewno napisze:)

Acha ja mam aktualnie wózek X-Landera XA,jest świetny,na zimę akurat,ale ja mieszkam na 2gim piętrze bez windy,na klatkach kradną i bym potrzebowała jakiś letszy od niego ten waży 12kg plu synek 12,gdy chłopak w pracy,to ja sama razem z dzieckiem wózek do domu tacham..;/ nie za ciekawie.. dlatego potrezbuje coś tańszego i fajnego,koła pojedyńcze . pisać i radzić proszę dziewczynki:)

Jeżeli chodzi o lżejszy to wcześniej miałam Coto Baby Blues spacerówkę, plastikowe 20cm koła, tylko, że była to typowo chińska tandeta, nie nadający się na duży śnieg , zimą nie mogłam jeździć po większym śniegu i ciągnęłam go tyłem....MASAKRA. A waga była ok, razem z córką jakieś 15kg.

wózek spacerowy na zimę!

26 wrz 2011 - 21:35:05

A więc odradzam Deltim DOT na zimę sama go mam i w zeszła zimę się nie sprawdził koła się strasznei ślizgały i tak naprawdę zamiast jechac to go pchałaś jak sanki miałam też Graco Mirage plus jak dla mnie ekstra wysokie siedzisko lekki (7 kg) ma osłonę na nóżki składa się jedną ręką ja tachałam go na 3 piętro kamienicy :) i dałam radę jedyny minus to płytkie siedzenie przymierz do niego dziecko w kombinezonie
Tak naprawdę na zime są dwa rozwiązania albo sanki albo wózek z pompowanymi kołami :(

wózek spacerowy na zimę!

27 wrz 2011 - 08:42:20

odświeżam :)ma ktoś może jeszcze jakiś pomysł na fajny wózek? :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Miseczka z której nic się nie wysypie.