Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 6 7 8 -->

Fotelik samochodowy

25 sty 2012 - 15:03:52

Cytat
Ilo07
Niebawem czeka nas zmiana fotelika samochodowego. To będzie nasz pierwszy montowany przodem do kierunku jazdy. I nieco się w tym gubię. Znalazłam taki firmy Sun Baby. Czy któaś z Was go zna, używa? może znacie jakieś opinie na jego temat? Jeżeli nie, to jakie polecacie?

Sun Baby

Ten fotelik wygląda prawie identycznie jak nasz, tylko my mamy na zagłówku napis Coneco :D Pewnie, że się nada! A ile kosztuje?

zweryfikowana
Posty: 490
Ostrzeżenia: 1/5

Fotelik samochodowy

25 sty 2012 - 16:56:23

Cytat
madziutex
Cytat
Ilo07
Niebawem czeka nas zmiana fotelika samochodowego. To będzie nasz pierwszy montowany przodem do kierunku jazdy. I nieco się w tym gubię. Znalazłam taki firmy Sun Baby. Czy któaś z Was go zna, używa? może znacie jakieś opinie na jego temat? Jeżeli nie, to jakie polecacie?

Sun Baby

Ten fotelik wygląda prawie identycznie jak nasz, tylko my mamy na zagłówku napis Coneco :D Pewnie, że się nada! A ile kosztuje?

Około 300 zł. A ten wasz ile kosztował?

Fotelik samochodowy

25 sty 2012 - 17:06:20

My odkupiliśmy od przyjaciela mojego męża (więc mamy pewność, że był bezwypadkowy), bardzo rzadko jeździmy samochodem, raz na parę miesięcy :) A nówki na All kosztują ok. 400zł. Jak się rozkłada do pozycji półleżącej, ma certyfikat, 5-punktowe pasy, to śmiało bierz :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-25 17:07 przez madziutex.

zweryfikowana
Posty: 490
Ostrzeżenia: 1/5

Fotelik samochodowy

25 sty 2012 - 17:39:24

Wszystko to jest, widziałam go "na żywo" i wydaje się wygodny, więc chyba rzeczywiście się zdecydujemy. Dzięki:)

Fotelik samochodowy

25 sty 2012 - 19:44:39

Ja Ci doradzę taki , który sama miałam dla mojego malucha :

http://cokupic.pl/produkt/Bebe-Confort-Axiss-Up-9-18-kg

Dzięki temu,że obraca się o 90 stopni, możesz wygodnie wsadzić i zapiąć dziecko a później obrócić w kierunku jazdy.
Na alle są uŻywane i nowe.

Dużo osób chwali sobie też foteliki marki Romer - ok 800zł .

Fotelik samochodowy

25 sty 2012 - 20:25:47

zła niedobra ciotka stokrotka wrocila :) co by napisać od siebie coś :)
Generlanie nie kupowalabym tego fotelika na Twoim miejscu bo to juz calkiem jest no dno, bądzmy szczerzy, juz nie będe się czepiac tego,ze nie widnieje w zadnym rankingu bezpieczenstwa na fotelik info nawet jesli jezdzisz bardzo rzadko samochodem.
Kolezanka napisala wyzej,ze ma coneco tez jestem ciekawa jaki model dokladnie, bo niektore coneco są calkiem fajne.
Ja mam rammati venus wiec tez nie jest jakis ekstra wypasiony ale ma przynajmniej certyfikaty i nie byl drogi.
Gdyby stac mnie bylo na Tobi...ahh...to bym kupila.

Fotelik samochodowy

25 sty 2012 - 20:41:49

Cytat
godis
Ja Ci doradzę taki , który sama miałam dla mojego malucha :

http://cokupic.pl/produkt/Bebe-Confort-Axiss-Up-9-18-kg

Dzięki temu,że obraca się o 90 stopni, możesz wygodnie wsadzić i zapiąć dziecko a później obrócić w kierunku jazdy.
Na alle są uŻywane i nowe.

Dużo osób chwali sobie też foteliki marki Romer - ok 800zł .

Nie każdego stać na fotelik za 800zł, ja na pewno bym takiego nie kupiła.
Cytat
stokrotka170
zła niedobra ciotka stokrotka wrocila :) co by napisać od siebie coś :)
Generlanie nie kupowalabym tego fotelika na Twoim miejscu bo to juz calkiem jest no dno, bądzmy szczerzy, juz nie będe się czepiac tego,ze nie widnieje w zadnym rankingu bezpieczenstwa na fotelik info nawet jesli jezdzisz bardzo rzadko samochodem.
Kolezanka napisala wyzej,ze ma coneco tez jestem ciekawa jaki model dokladnie, bo niektore coneco są calkiem fajne.
Ja mam rammati venus wiec tez nie jest jakis ekstra wypasiony ale ma przynajmniej certyfikaty i nie byl drogi.
Gdyby stac mnie bylo na Tobi...ahh...to bym kupila.

Ale przecież ten fotelik ma taką samą homologację jak Twój czy mój. Homologacja ECE R44/04 - normy europejskie.

My mamy taki: http://bobas.torun.pl/images/coneco/foteliki/coneco_zenith.jpg



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-25 20:57 przez madziutex.

Fotelik samochodowy

25 sty 2012 - 20:52:38

madziutex fajny, dobry fotelik. :)

Fotelik samochodowy

25 sty 2012 - 21:00:05

No i w sumie widzę, że teraz na All jest po tyle samo co ten, który pokazałaś autorko ostatniego pytania. Iteraz dopiero zauważyłam, że on jest do 25kg, a nie do 18 :) Więc może to byłby dobry wybór?

Fotelik samochodowy

25 sty 2012 - 21:11:42

czemu się tak ciągle sugerujesz ta wagą? wiesz,ze jesli dziecku glowa wyjdzie poza zagłówek to i tak zmienić bedziesz musiala fotelik nawet jesli bedzie do 25kg, mojej znajomej syn ma 14msc i jezdzi w 9-25 i juz mu łeb wychodzi, ta waga nie jest priorytetem zawsze

wsumie to masło maslane napisalam czytajac to :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-25 21:17 przez stokrotka170.

Fotelik samochodowy

25 sty 2012 - 21:26:02

Wiem, ja rozumiem :) Nie o to mi chodzi, tylko nawet nie wiedziałam, że on jest do 25. Zdaję sobie sprawę, że wcześniej będę musiała zmieniać, zanim osiągnie 25kg, tym bardziej, że mój jest chudzinką, waży tylko 11kg, a jest wysoki :)

Fotelik samochodowy

25 sty 2012 - 21:38:44

oo to witam w klubie wysokich szczuplych dzieci. moja ma 13msc wazy 10kg i z 86cm ma

Fotelik samochodowy

27 sty 2012 - 09:41:02

witajcie mamusie
szukamy wlasnie fotelika dla naszego synka
jaki polecacie?
moze ma ktoras z Was na zbyciu?

Fotelik samochodowy

27 sty 2012 - 11:03:51

Madiorek ale jaki ci jest potrzebny ten fotelik

Ja właśnie szukam fotelika 15-36 czyli III gr. i dostaje już do głowy bo wszystkie są strasznie wąskie jedynie Recaro monza wychodzi szerszy ale ma tylko 3 gwiazdki w testach no i nie mam co wybrać bo potrzebuje dwóch jeden z Isofixem a drugi do sporadycznych podróży bez Isofix-u
Może są tu mamy które mają fotelik Recaro Monza lub milano albo Concorda

zweryfikowana
Posty: 490
Ostrzeżenia: 1/5

Fotelik samochodowy

27 sty 2012 - 11:14:59

Cytat
stokrotka170
zła niedobra ciotka stokrotka wrocila :) co by napisać od siebie coś :)
Generlanie nie kupowalabym tego fotelika na Twoim miejscu bo to juz calkiem jest no dno, bądzmy szczerzy, juz nie będe się czepiac tego,ze nie widnieje w zadnym rankingu bezpieczenstwa na fotelik info nawet jesli jezdzisz bardzo rzadko samochodem.
Kolezanka napisala wyzej,ze ma coneco tez jestem ciekawa jaki model dokladnie, bo niektore coneco są calkiem fajne.
Ja mam rammati venus wiec tez nie jest jakis ekstra wypasiony ale ma przynajmniej certyfikaty i nie byl drogi.
Gdyby stac mnie bylo na Tobi...ahh...to bym kupila.

Ale tego twojego - Rmamati Venus też nie ma w rankingach. Tzn. jest na fotelik.info, ale tylko wpisany, że takowy istnieje, bez oceny - co oznacza, że nie przechodził dodatkowych testów. Ma tylko homologację, podobnie jak ten, nad którym ja się zastanawiam. A poza tym, dlaczego uważasz, że to dno? Pytam, bo warto znać opinie przed zakupem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

IKEA-huśtawka