Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 6 7 8 -->

Fotelik samochodowy

20 sty 2012 - 19:04:53

Cytat
madziutex
Pańskie typy :D Pański typ to ten do 18kg. Powyżej 18kg to już kilkuletnie dziecko i taki fotelik nie będzie potrzebny. A już do 36kg to głupota moim zdaniem. 36kg dziecko waży w gimnazjum, więc proste, że o foteliku już nikt wtedy pamiętał nie będzie.

I dział naprawdę świetny: Hot or not haha :) Bardzo hot.

niwiem czy jestes matką ale jesli tak to cholernie przykro mi,ze Twoje dziecko nie jedzi bezpiecznie. Wkurzajaą mnie takie durne wypowiedzi jak Twoje, a uzywanie podstawki piankowej to istne samobójstwo dla dziecka.

Fotelik samochodowy

20 sty 2012 - 19:08:25

Cytat
madziutex
Pańskie typy :D Pański typ to ten do 18kg. Powyżej 18kg to już kilkuletnie dziecko i taki fotelik nie będzie potrzebny. A już do 36kg to głupota moim zdaniem. 36kg dziecko waży w gimnazjum, więc proste, że o foteliku już nikt wtedy pamiętał nie będzie.

I dział naprawdę świetny: Hot or not haha :) Bardzo hot.


Jesteś okropna, wozisz swoje dziecko w bagazniku!:)))))))

Fotelik samochodowy

20 sty 2012 - 19:11:23

Cytat
alpina
Cytat
madziutex
Pańskie typy :D Pański typ to ten do 18kg. Powyżej 18kg to już kilkuletnie dziecko i taki fotelik nie będzie potrzebny. A już do 36kg to głupota moim zdaniem. 36kg dziecko waży w gimnazjum, więc proste, że o foteliku już nikt wtedy pamiętał nie będzie.

I dział naprawdę świetny: Hot or not haha :) Bardzo hot.


Jesteś okropna, wozisz swoje dziecko w bagazniku!:)))))))

Lepiej niech sama wejdzie tam.

Fotelik samochodowy

20 sty 2012 - 19:13:54

Cytat
stokrotka170
Cytat
madziutex
Pańskie typy :D Pański typ to ten do 18kg. Powyżej 18kg to już kilkuletnie dziecko i taki fotelik nie będzie potrzebny. A już do 36kg to głupota moim zdaniem. 36kg dziecko waży w gimnazjum, więc proste, że o foteliku już nikt wtedy pamiętał nie będzie.

I dział naprawdę świetny: Hot or not haha :) Bardzo hot.

niwiem czy jestes matką ale jesli tak to cholernie przykro mi,ze Twoje dziecko nie jedzi bezpiecznie. Wkurzajaą mnie takie durne wypowiedzi jak Twoje, a uzywanie podstawki piankowej to istne samobójstwo dla dziecka.


Hę? O co Tobie chodzi? :D Jestem matką, moje dziecko ma 1,5 roku :) Może przeczytaj jeszcze raz to co napisałam, tylko tym razem tak porządnie, ze zrozumieniem :)

A z tym samobójstwem dziecka to już zupełnie nie rozumiem :)
Cytat
alpina
Cytat
madziutex
Pańskie typy :D Pański typ to ten do 18kg. Powyżej 18kg to już kilkuletnie dziecko i taki fotelik nie będzie potrzebny. A już do 36kg to głupota moim zdaniem. 36kg dziecko waży w gimnazjum, więc proste, że o foteliku już nikt wtedy pamiętał nie będzie.

I dział naprawdę świetny: Hot or not haha :) Bardzo hot.


Jesteś okropna, wozisz swoje dziecko w bagazniku!:)))))))

Haha, no jasne :) A gdzie sie wozi dzieci..?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-20 19:18 przez madziutex.

Fotelik samochodowy

20 sty 2012 - 19:19:58

Cytat
madziutex
Cytat
stokrotka170
Cytat
madziutex
Pańskie typy :D Pański typ to ten do 18kg. Powyżej 18kg to już kilkuletnie dziecko i taki fotelik nie będzie potrzebny. A już do 36kg to głupota moim zdaniem. 36kg dziecko waży w gimnazjum, więc proste, że o foteliku już nikt wtedy pamiętał nie będzie.

I dział naprawdę świetny: Hot or not haha :) Bardzo hot.

niwiem czy jestes matką ale jesli tak to cholernie przykro mi,ze Twoje dziecko nie jedzi bezpiecznie. Wkurzajaą mnie takie durne wypowiedzi jak Twoje, a uzywanie podstawki piankowej to istne samobójstwo dla dziecka.


Hę? O co Tobie chodzi? :D Jestem matką, moje dziecko ma 1,5 roku :) Może przeczytaj jeszcze raz to co napisałam, tylko tym razem tak porządnie, ze zrozumieniem :)

A z tym samobójstwem dziecka to już zupełnie nie rozumiem :)
Cytat
alpina
Cytat
madziutex
Pańskie typy :D Pański typ to ten do 18kg. Powyżej 18kg to już kilkuletnie dziecko i taki fotelik nie będzie potrzebny. A już do 36kg to głupota moim zdaniem. 36kg dziecko waży w gimnazjum, więc proste, że o foteliku już nikt wtedy pamiętał nie będzie.

I dział naprawdę świetny: Hot or not haha :) Bardzo hot.


Jesteś okropna, wozisz swoje dziecko w bagazniku!:)))))))

Haha, no jasne :) A gdzie sie wozi dzieci..?



To nie w bagażniku?? A ja tyle lat mojego tam wożę:))))

Fotelik samochodowy

20 sty 2012 - 19:22:28

Mam ten sam,co DARMOSZKA,tylko fioletowy i sprawuje się bardzo dobrze. Cena bardzo korzystna na All. A przedział wagowy tylko 9-18kg, ten do 36kg na takiego małego smyka byłby po prostu za wielki. Ten, który mam,ma 3 poziomy regulacji- aż do leżenia,czyli idealnie dla kilkumiesięcznego malca.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-20 19:25 przez dakota_aa.

Fotelik samochodowy

20 sty 2012 - 19:22:55

No Alpina, ja też :)

Pani stokrotka chyba wywnioskowała z mojej wypowiedzi, że nie wożę dziecka ws foteliku, otóż wożę :) I wozić będę, ale dziecko ponad 30kg chyba już nie potrzebuje TAKIEGO fotelika, prawda?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-20 19:23 przez madziutex.

Fotelik samochodowy

20 sty 2012 - 20:04:13

Cytat
madziutex
No Alpina, ja też :)

Pani stokrotka chyba wywnioskowała z mojej wypowiedzi, że nie wożę dziecka ws foteliku, otóż wożę :) I wozić będę, ale dziecko ponad 30kg chyba już nie potrzebuje TAKIEGO fotelika, prawda?

błąd. potrzebuje. Chyba,ze uwazasz,ze to siara wozic dziecko w takim foteliku :P

Fotelik samochodowy

20 sty 2012 - 20:22:16

Nadal nie przeczytałaś ze zrozumieniem... Chcesz wozić gimnazjalistę do szkoły w TAKIM foteliku?

Fotelik samochodowy

20 sty 2012 - 21:24:53

Polecam Maxi Cosi Tobi, ciekawy design, komfort dla dziecka(3 stopniowa regulacja pozycji) a co najważniejsze wysokie noty jeśli chodzi o bezpieczeństwo ;)

Fotelik samochodowy

21 sty 2012 - 10:28:04

Cytat
madziutex
Nadal nie przeczytałaś ze zrozumieniem... Chcesz wozić gimnazjalistę do szkoły w TAKIM foteliku?

Uczepilas się tego gimnazjalisty, jesli gimnazjalista ma mniej jak 150cm to jedzie w foteliku, i wybacz moja droga ale jestes tak strasznie zgryzliwa i niemila czytajac twoje inne posty,ze nie chcę mi się z Tobą dyskutować.
Tak więc jesli Twoje dziecko w przyszlosci bedzie wielkim klocem wazacym 36kg i majac jakies 8lat to tak..musisz dziada wozic w foteliku do 36kg. :)

ps. w Stanach są foteliki do 55kg



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 10:33 przez stokrotka170.

Fotelik samochodowy

21 sty 2012 - 13:05:22

Cytat
stokrotka170
Cytat
madziutex
Nadal nie przeczytałaś ze zrozumieniem... Chcesz wozić gimnazjalistę do szkoły w TAKIM foteliku?

Uczepilas się tego gimnazjalisty, jesli gimnazjalista ma mniej jak 150cm to jedzie w foteliku, i wybacz moja droga ale jestes tak strasznie zgryzliwa i niemila czytajac twoje inne posty,ze nie chcę mi się z Tobą dyskutować.
Tak więc jesli Twoje dziecko w przyszlosci bedzie wielkim klocem wazacym 36kg i majac jakies 8lat to tak..musisz dziada wozic w foteliku do 36kg. :)

ps. w Stanach są foteliki do 55kg

A Ty się uczepiłaś mnie, komentujesz każdą moją wypowiedź i bardzo mi się to nie podoba! Proszę się ode mnie odczepić! Bo jak na razie chamstwo widzę z Twojej strony, zaczęłaś mnie obrażać bez większego powodu!
Co do fotelika: moje dziecko ma w tej chwili 1,5 roku i naprawdę nie chce mi się dyskutować o tym co będzie jak pójdzie do gimnazjum.
Wiem doskonale o tym, że dziecko musi jeździć w foteliku zanim osiągnie 1,5m! Ale nie sądzę, żeby dziecko poniżej 1,5m ważyło aż tyle. Zresztą ta rozmowa jest bez sensu. Ja swoje Ty swoje. Nie o to się tu rozchodzi! Kobieta zapytała, który wybrałybyśmy fotelik, więc napisałam, że od 9-18kg. Tyle w tym temacie.

Fotelik samochodowy

21 sty 2012 - 13:15:28

heh to nie ja zaczelam tą całą dyskusję :) to ty zawsze piszesz nie na temat, wnioskuje to po twoich wypowiedziah i po upomnieniach ktore juz masz, więc to nie ja jestem chamska :)
Więc wyluzuj i poczytaj dokladnie o bezpieczeństwie fotelikow.

Fotelik samochodowy

21 sty 2012 - 13:38:23

Cytat
stokrotka170
heh to nie ja zaczelam tą całą dyskusję :) to ty zawsze piszesz nie na temat, wnioskuje to po twoich wypowiedziah i po upomnieniach ktore juz masz, więc to nie ja jestem chamska :)
Więc wyluzuj i poczytaj dokladnie o bezpieczeństwie fotelikow.

Ojej, skończmy już tą bezsensowną rozmowę. Ja po prostu odpisałam autorce, po czym napisałaś, że jestem na pewno okropną matką, bo NIE WOŻĘ DZIECKA W FOTELIKU O_o Otóż wożę i wozić będę! Nie zrozumiałaś mnie, ale trudno. I wiem, że dziecko do pewnego wieku (wzrostu) w foteliku jeździć MUSI!
A co do moich upomnień - chyba to nie jest tematem rozmów. Nie masz pojęcia o co chodziło. Czasem każdemu puszczają nerwy.

Odpisałam autorce na temat i to nie raz i nadal twierdzę, że wybrałabym fotelik 9-18kg :)

zweryfikowana
Posty: 490
Ostrzeżenia: 1/5

Fotelik samochodowy

25 sty 2012 - 14:38:17

Niebawem czeka nas zmiana fotelika samochodowego. To będzie nasz pierwszy montowany przodem do kierunku jazdy. I nieco się w tym gubię. Znalazłam taki firmy Sun Baby. Czy któaś z Was go zna, używa? może znacie jakieś opinie na jego temat? Jeżeli nie, to jakie polecacie?

Sun Baby

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

IKEA-huśtawka