Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Trzylatek i łóżko piętrowe

30 cze 2012 - 20:16:38

No wg Mnie takie łóżko jest Dla dziecka niebezpieczne. Moja siostra ma 2 synów 4 i 8 latek kupiła jakieś 2 lata temu te łóżko ,ale to nie był dobry pomysł i na dzień dzisiejszy lóżko stoi obcięte na pół i w osobnych częsciach. Wszystko zależy od dziecka jeśli dziecko jest ruchliwe to nie polecam z reszta ja sama bym sie bala spac na tym wiec...

Trzylatek i łóżko piętrowe

06 sie 2012 - 10:51:47

Cytat
kaplenz
...a dodatkowo krzyczy żeby jej podłożyć worek sako jak schodzi (żeby było na co upaść jakby co). Ja przez jakiś czas podkładałam też coś na dole synkowi (np.kołdrę), żeby w razie czego nie upadł na podłogę.

powiem szczerze, że moja córcia śpi na mega worku sako - kupiłam jej do pokoiku model fatty sofa - prawdziwy gigant!!! tyle, że ja mam na to miejsce, pokój jest duży...
ale jeśli idzie o łóżka piętrowe to polecam polskich producentów - można kupić naprawdę ładne i solidne łóżeczko - najlepiej drewniane, w niedużej cenie. Najczęściej mają wszelkie atesty i mnóstwo certyfikatów - jak każdy produkt przeznaczony do użytku przez maluchy. Inwestowałabym tylko w te atestyowane wyroby

Trzylatek i łóżko piętrowe

06 sie 2012 - 12:13:07

też się borykam z tym aby moje dziewczyny położyć w takim łóżko dlaczego
hmm mamy wdu pokojowe mieszkanie:( łózko piętrowe to by było dobre rozwiązanie le
starsza narazie spi na tapczanie bo łózeczku małej ;)
a młodsza ze mną bo karmie
i tu jest problem że mąż sśpi w pokoju ze starszą osobno oczywiście niekiedy mała się kręci do tego stopnia że budzi męża a on zły

pomyslałam o piętrowym łóżku ale Lenka wczoraj sączyła roczzek czy to nie zawcześnie?

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 1/5

Trzylatek i łóżko piętrowe

06 sie 2012 - 12:14:24

mam trzylatka w domu i nie kupiłabym mu piętrowego łóżka

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

Trzylatek i łóżko piętrowe

06 sie 2012 - 12:17:26

ja mam pietrowe łozko i moja starsza corka spi tam od czwartego roku zycia na górze,ale ja mam takie specjalne łozko przystosowane porecze takie drabinki ,do mniejszych dzieci ,te boki sa duzo wyzsze niz w standartowych ,corka spi juz tak 2 lata i nic si enie dzieje:)młodsza na dole

Trzylatek i łóżko piętrowe

06 sie 2012 - 13:01:06




My Mamy łóżko Bociek, jeśli by miała spaść to z każdego innego nie piętrowego również musiałaby spadać;-). Ma dużo wyższą barierkę zabezpieczającą niż łóżka "niepiętrowe". Siusiu w nocy zzziiuuu ślizgawką. Kupując zwróćcie uwagę na jeden szczegół. Drabinka musi być ukośnie mocowana a nie pionowo.To bardzo ułatwia juniorom schodzenie i wchodzenie. Wyloty można dla bezpieczeństwa zastawić tymi poduchami.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

Trzylatek i łóżko piętrowe

20 mar 2014 - 13:30:18

Mój brat kupił ostatnio dla swoich dzieciaków (4 i 2 lata) łóżko piętrowe wykonane na wzór autobusu - są zachwycone ;) A jako że łóżko ma barierki na górze - nie ma żadnego zagrożenia, że starszy, śpiący tam, spadnie w nocy



niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

Trzylatek i łóżko piętrowe

26 mar 2014 - 11:56:59

Syn spał na łóżku piętrowym od trzeciego roku życia może ze dwa lata , gdy okazało się że wszystkie choroby , przeziębienia mogą być właśnie z tym związane . Kupiłam ładny tapczanik w salonie meblowym agata Meble wybór mają przeogromny i fachową obsługę , a wracając do syna to na razie jest lepiej i mniej choruje :)

Trzylatek i łóżko piętrowe

26 mar 2014 - 12:38:17

moja córcia zaczęła spać na łóżku piętrowym w zeszłym roku miała prawie 4 latka, sama sobie takie wybrała gdy byliśmy oglądać łóżka i nie było mowy o innym ja byłam śre3dnio zadowolona bałam się ze mi spadnie więc kupiliśmy jej w ikei baldachim i z przodu zamontowana została barierka ochronną którą montuje się na bocznym ramieniu w łóżku i prosiłam córcie aby nas wołała w nocy jak będzie chciała iść do toalety bałam się ze jak będzie sama schodzić zaspana to spadnie :) teraz mija rok i wszystko jest ok ani razu nie spadła itp :)



niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Trzylatek i łóżko piętrowe

26 mar 2014 - 16:20:39


To zestaw z mebelki.pl - łóżko piętrowe nie jest najlepszym rozwiązaniem. Nasza córka ma 3,5 roku i nadal cały czas śpi za szczebelkami, poważnie ;-)

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

Trzylatek i łóżko piętrowe

26 mar 2014 - 17:06:21

moje dziecko śpi tak, że spadała z normalnej kanapy więc łóżko pojedyńcze - jakiekolwiek z drewnianymi bokami odpadało (nawet z łóżeczka wyprowadziła się mając 6mc)

a koleżanka zewzględów lokalowych kupiła pietrowe łóżko swoim chłopakom i praktycznie młodszy spał w nim juz jako niemowle, najpierw z dodatkową barierką, potem bez

jej dzieciaki nie wypadały

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Trzylatek i łóżko piętrowe

27 mar 2014 - 16:47:59

Oj, zależy od dzieci - nasza córka by na 100% wypadała. Może to kwestia przyzwyczajenia? A może po prostu ona potrafi zabić się o własny cień? Tak czy siak, na pewno nasze dziecko nie mogłoby spać w łóżku bez zabezpieczenia, a tym bardziej piętrowym.

Trzylatek i łóżko piętrowe

27 mar 2014 - 18:04:16

W życiu bym nie pozwoliła tak małemu dziecku spać na łóżku piętrowym a zwłaszcza na górze :/ po 1 ,że jeszcze jest za małe a po 2 z obawy o to ,że w nocy mógłby się obudzić i chcieć samemu zejść a nie daj Boże jakby jeszcze spadł to już w ogóle masakra :(
Najbezpieczniejsze łózka dla dzieci w tym wieku jest normalne łóżko z barierką.
Takie jest moje zdanie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-27 18:04 przez ewelcia_812.

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Trzylatek i łóżko piętrowe

28 mar 2014 - 16:49:50

Dokładnie tak samo myślę Ewcia - duże ryzyko. Nawet dużo starsze dzieci śpią jeszcze normalnie za szczebelkami i im z tym dobrze, tak więc ... to już sprawa indywidualna. My jeszcze ze szczebelkami trochę powalczymy ;-)

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Trzylatek i łóżko piętrowe

31 mar 2014 - 22:08:07

A jaki zestaw proponujecie pod dziecko, które ma 8 lat? Nie chcemy dawać synowi wielkiego wyboru, bo wiemy jak to się skończy.
Co o tym sądzicie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POKAŻCIE SWOJE ŁAZIENKI:)