Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

19 minut temu

szkoła nauki jazdy

20 minut temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pierwszy kubeczek POMOCY :)

18 maj 2011 - 20:23:37

Drogie mamy:)poszukuję dobrego kubeczka dla mojego synka, kupiłam z tommee tippee(6m+) ale niestety jego ustnik jest za twardy:(i mały nie potrafi z tego pic:( może pomożecie mi w tej kwestii?? czy w ogóle istnieją kubeczki z ustnikiem z miękkiego silikonu? Z góry dziękuje za wszystkie rady:)
pozdrawiam,

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

Pierwszy kubeczek POMOCY :)

18 maj 2011 - 20:28:01

My używaliśmy z Avent'a też z twardym ustnikiem ale koleżanka kupiła mniejszy kubek też z Avent'a i miał on miększy ustnik niż ten nasz większy.

Pierwszy kubeczek POMOCY :)

18 maj 2011 - 20:28:15

n o jasne, my mamy nuby, super kolorowy z uchwytami i miękkim sylikonowym ustnikiem, picie lekko leci, a kubeczek super się trzyma. Mały na początku z radości pił i pił :) albo może z rurką? też fajna sprawa

Pierwszy kubeczek POMOCY :)

18 maj 2011 - 20:31:13

My też używaliśmy Aventa , ale z miękkim ustnikiem, był super - ustniki można dokupić i wymieniać, polecam

Pierwszy kubeczek POMOCY :)

18 maj 2011 - 20:40:16

najwspanialszy kubek na swiecie to kubek LOVI 360 STOPNI!

wyprobowalam kilka roznych (tippi, canpol itp) i ten jest najlepszy, nie ma zadnych dziobkow, pije sie jak z kubka a nic sie nie wylewa. cena to ok 30-40zł

mozna zobaczyc na all :)

Pierwszy kubeczek POMOCY :)

18 maj 2011 - 21:03:54

A ja polecam Z Campola ma miekki ustnik ktory mozna dokupowac jak i rowniez twardy .Cos takiego http://wozkizaak.pl/index.php?dzial=produkt&id_pokaz=122

Pierwszy kubeczek POMOCY :)

18 maj 2011 - 21:04:17

Cytat
bialutka69
najwspanialszy kubek na swiecie to kubek LOVI 360 STOPNI!

wyprobowalam kilka roznych (tippi, canpol itp) i ten jest najlepszy, nie ma zadnych dziobkow, pije sie jak z kubka a nic sie nie wylewa. cena to ok 30-40zł

mozna zobaczyc na all :)
Nam ten kubeczek zaczął przeciekać :(Teraz używamy ten co ty masz z TT i mały go uwielbia :)

Pierwszy kubeczek POMOCY :)

18 maj 2011 - 21:33:55

wszystko zależy od dziecka- jemu musi pasować :)

My mieliśmy Avent, Canpol i Gerber i z żadnego nie potrafił pić. Trafiliśmy na kubek NUBY i to był strzał w 10, Oliwier od razu załapał, później kupowaliśmy tylko kubeczki NUBY i z wszystkich byłam zadowolona!

Pierwszy kubeczek POMOCY :)

18 maj 2011 - 21:41:31

wiesz co? taki mam jeszcze pomysł mój mały tak pił jak miał 3mies i teraz tylko tak ju z pije,kubeczków już raczej nie używamy, to prawie nic nie kosztuje, Kubuś wprowadził takie wody smakowe dla dzieci z nakretką niekapką. jest trwała, bardzo łatwo się pije i naprawdę nie kapie. Nie wiem ile ma twój synek więc nie wiem czy może pić taką wodę, ale możesz mu do tej buteleczki np herbatki nalać, jak się nie uda to żadna strata, koszt ok 2zł. polecam

Pierwszy kubeczek POMOCY :)

18 maj 2011 - 21:52:06

KAŻDE DZIECKO MA INACZEJ I TRZEBA PO PROSTU TRAFIĆ Z KUBKIEM,MOJA JULCIA LUBIŁA KUBECZKI Z AVENTU


<moderacja> proszę nie pisać wielkimi literami



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-18 23:55 przez moderator.

Pierwszy kubeczek POMOCY :)

19 maj 2011 - 12:28:50

dziękuję za wszystkie rady:) teraz czeka mnie wizyta w sklepie...obym któryś z nich znalazła!
i żeby mój synek zechciał z niego pić;)

Pierwszy kubeczek POMOCY :)

20 lip 2011 - 23:25:03

A ja kupiłam Mojej z Canpola i ...nie potrzebny był bo mała zobaczyła, że my pijemy z normalnych, tzn. zwykłych kubków i też zachciala. Więc daliśmy. Kilka razy się wylało a teraz idzie jej coraz lepiej. Ma 15 m-cy.

Pierwszy kubeczek POMOCY :)

13 lis 2011 - 09:16:50

Kupiłam dziecku kubek Lovi 360 i nie wiem, czy nie jest jakiś uszkodzony. Prawie nic z niego nie leci i nie da się napić. Dziecko nie ma pojęcia jak sie napić, ja sama próbowałam, to naprawdę trzeba się namęczyć dla kilku kropelek. A może tę uszczelkę trzeba jakos poluzować? Ktoś wie?

Pierwszy kubeczek POMOCY :)

13 lis 2011 - 09:42:19

każde dziecko jest inne moja Julcia od13 m życia piła z kubka aventa o twardym ustnika synek ma 1,5 roku i dalej pije z butelki nie chce żadnego z tych kubeczków co mamy pisały no jeszcze nieraz pije z tej butelki po kubusiowej wodzie :)

Pierwszy kubeczek POMOCY :)

13 lis 2011 - 10:34:14

my mamy niekapek firmy NUK taki śliczny kubisiowy :) mieciutki ustnik

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dlaczego robią takie zabawki dla dzieci??