Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Materac do łóżeczka turystycznego

27 kwi 2011 - 17:06:32

Witam, przeczytałam już tyle wątków dotyczących materacy, ale dalej nie wiem co wybrać. Zamierzam od razu kupić łóżeczko turystyczne. Chcę jednak dokupić materac, bo te w standardzie są strasznie cienkie. I nie wiem jaki. Tyle się naczytałam...na początku myślałam o tym kokos-gryka, ale wszyscy mi go odradzili...jak już kokos-pianka-kokos, albo zwykły piankowy..Czy ktoś może mi pomóc dokonać wyboru???:)

Materac do łóżeczka turystycznego

27 kwi 2011 - 18:03:04

jak masz więcej kasy to rozejrzyj się za lateksowym

Materac do łóżeczka turystycznego

27 kwi 2011 - 19:13:16

Ja mam materac kokos i jestem bardzo z niego zadowolona a i lekarze twierdzą że zdrowszy bo twardszy a piankowy jest niezdrowy i często trzeba go zmieniać

Materac do łóżeczka turystycznego

27 kwi 2011 - 19:49:07

Moje ich troje miało materace kokos-pianka-kokos.
Takie nam zalecano (nie za miękkie i nie za twarde).
Wad ortopedycznych brak :-DDD

Materac do łóżeczka turystycznego

27 kwi 2011 - 20:33:38

ja też mam kokos-pianka-kokos i jest ok :)

Materac do łóżeczka turystycznego

27 kwi 2011 - 21:48:35

Materac kokos- pianka jest najlepszy.Jeśli mogę Ci doradzić ,to kup turystyczne,które ma regulowany materacyk,ja kupiłam chico,naprawdę super,ale jest jeden minus,nadaje się dla większego dziecka.Gdy wyjechaliśmy na kilka dni,mój synek miał 1,5 miesiąca,karmiłam go piersią ze 3 razy w nocy,rano strasznie bolały mnie plecy,od schylania się po małego.Na szczęście łożeczko turystyczne kupiliśmy na wyjazdy,w domu że tak powiem nie miałam tego problemu.

zweryfikowana
Posty: 1.465
Ostrzeżenia: 1/5

Materac do łóżeczka turystycznego

17 sie 2011 - 15:59:31

miałam kokos i był super ( teraz go mam na sprzedaż) bo dziecko wyrosło z łóżeczka;) jakby co zapraszam

Materac do łóżeczka turystycznego

17 sie 2011 - 16:44:40

ja mam kokos gryka

Materac do łóżeczka turystycznego

17 sie 2011 - 17:01:15

A co jest nie tak z materacem kokos-gryka?? Ja taki mam i nie widzę w nim żadnych wad. Najpierw leżał z łóżeczku drewnianym, a teraz w turystycznym. Lilka śpi w nocy, wiec chyba jej pasuje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pierwszy kubeczek POMOCY :)