Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

Zapalenie pęcherza

45 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gry planszowe i nie tylko

18 lis 2011 - 13:11:05

Oj już kolory znamy i liczyć też potrafimy:) Próbowaliśmy literki, ale jakoś nie chce, więc go nie za bardzo interesują;) A angielki... nie myślałam nawet o tym;P

Gry planszowe i nie tylko

21 lis 2011 - 22:27:22

o rety krety ale 150zl

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

Gry planszowe i nie tylko

22 lis 2011 - 02:36:36

Cytat
Anika110
paolka06 gra rzeczywiście super no ale wiekowo musimy jeszcze poczekać :) ale dzięki zanotowałam na przyszłość :)
margaretka77 Zagadki smoka obiboka mamy ale jakoś Laurze nie przypadły do gustu na razie leżą i zbierają kurz :(

Co do małpek no to przekonałyście mnie :) i zdecydowałam się kupić ale rzeczywiście teraz mam problem które, rozpiętość cenowa jest niesamowita i na razie się zastanawiam czy jest sens kupować te najdroższe :(

Ale mam do Was jeszcze jedno pytanie czy któraś z Was ma lub miała może grę ELEFUN

tak się zastanawiam nad kupnem ale zastanawia mnie dlaczego na niektórych pudełkach jest +4 lata a na innych +3 a wyglądają tak samo trochę to dziwne :(
Poza tym bawią lub bawiły się nim Wasze dzieci??? warto kupić ????dalej zaznaczam ze chodzi mi o dość ruchliwą 3 latkę :) Mój mąż mówi że to porażka bo mała każe nam cały czas biegać i łapać te motylki :) doradźcie coś dziewczyny :) z góry dziękuję za odpowiedzi :)
ja mam baterie 20zł starczą na 1,5godz zabawy po czym zabawka straciła zainteresowanie i leży w kącie te motylki źle wylatują nie jak na reklamie
JESZCZE MAMY ŚWINKĘ Z HAMBURGERAMI I TA GRA RZECZYWIŚCIE JEST UŻYWANA



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-22 02:38 przez NAWISTYLE.

Gry planszowe i nie tylko

22 lis 2011 - 07:19:30

Cytat
ezetka
Mam pytanie ad. spadających małpek. Czy lepsza jest firmy Mattel czy zwykła bo na allegro jest tego bardzo dużo w rozpiętości cenowej od 9,99 do prawie 60zł. Ma któraś mama jakieś porównanie? Czym się sugerować?

Oliwier dostał spadające małpki na 3 urodziny- te tanie ( na szafce widziałam za 5zł ) i są ok, nie mam żadnych zastrzeżeń, trochę trudniej składa się palmę (trzeba dokładnie wymierzyć by założyć te zielone liście, bo inaczej odskoczą ), ale od czego są rodzice :P Oryginalne spadające małpki, dostał w wakacje w "spadku" od mojej chrześnicy i mamy je na wsi- jakość plastiku na pewno lepsza, palma łatwiej się składa... po za tym nie ma żadnej różnicy! Jak dla mnie w zupełności wystarczające są te TANIE Spadające Małpki :)

Gry planszowe i nie tylko

22 lis 2011 - 08:22:37

Ja też ostatnio przekopuję internet w poszukiwaniu jakiś gier - może mi ktoś podpowie co ogarnie 2,5-latka? Narazie mamy domino, powoli czas na coś bardziej kreatywnego niż lalki i misie :D Chodzi mi o gry - bo plastyczne gadżety mamy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-22 08:22 przez camika.

Gry planszowe i nie tylko

22 lis 2011 - 10:35:38

polecam też gre GRA JOLLY OCTOPUS-WESOŁA OŚMIORNICA dla 4+

Gry planszowe i nie tylko

22 lis 2011 - 11:19:38

Cytat
Anika110
paolka06 gra rzeczywiście super no ale wiekowo musimy jeszcze poczekać :) ale dzięki zanotowałam na przyszłość :)
margaretka77 Zagadki smoka obiboka mamy ale jakoś Laurze nie przypadły do gustu na razie leżą i zbierają kurz :(

Co do małpek no to przekonałyście mnie :) i zdecydowałam się kupić ale rzeczywiście teraz mam problem które, rozpiętość cenowa jest niesamowita i na razie się zastanawiam czy jest sens kupować te najdroższe :(

Ale mam do Was jeszcze jedno pytanie czy któraś z Was ma lub miała może grę ELEFUN

tak się zastanawiam nad kupnem ale zastanawia mnie dlaczego na niektórych pudełkach jest +4 lata a na innych +3 a wyglądają tak samo trochę to dziwne :(
Poza tym bawią lub bawiły się nim Wasze dzieci??? warto kupić ????dalej zaznaczam ze chodzi mi o dość ruchliwą 3 latkę :) Mój mąż mówi że to porażka bo mała każe nam cały czas biegać i łapać te motylki :) doradźcie coś dziewczyny :) z góry dziękuję za odpowiedzi :)


Ja mam ta gre bardzo fajna zabawa :)wszyscy nad nią latają ,jak dzieciaki włączaja to razem się bawią moja 13 -stka ,mój 9 cio latek i mój dwu-latek ,u mnie się super sprawdza !!! Mam nawet dwie trakie jedną z kubusiem drugą ze słoniem-jak na zdjęciu:)

Gry planszowe i nie tylko

22 lis 2011 - 12:01:04

margaretka też polecam te zagadki :) Moja córcia ma 3 latka i bez problemu sobie z tym radzi tylko to,że trzeba jej czytac :)

Ja zastanawiam się nad grą elektroniczną Przedszkolak ...ma ktoś może ??

Gry planszowe i nie tylko

22 lis 2011 - 12:22:54

Cytat
natuska35
Cytat
Anika110
paolka06 gra rzeczywiście super no ale wiekowo musimy jeszcze poczekać :) ale dzięki zanotowałam na przyszłość :)
margaretka77 Zagadki smoka obiboka mamy ale jakoś Laurze nie przypadły do gustu na razie leżą i zbierają kurz :(

Co do małpek no to przekonałyście mnie :) i zdecydowałam się kupić ale rzeczywiście teraz mam problem które, rozpiętość cenowa jest niesamowita i na razie się zastanawiam czy jest sens kupować te najdroższe :(

Ale mam do Was jeszcze jedno pytanie czy któraś z Was ma lub miała może grę ELEFUN

tak się zastanawiam nad kupnem ale zastanawia mnie dlaczego na niektórych pudełkach jest +4 lata a na innych +3 a wyglądają tak samo trochę to dziwne :(
Poza tym bawią lub bawiły się nim Wasze dzieci??? warto kupić ????dalej zaznaczam ze chodzi mi o dość ruchliwą 3 latkę :) Mój mąż mówi że to porażka bo mała każe nam cały czas biegać i łapać te motylki :) doradźcie coś dziewczyny :) z góry dziękuję za odpowiedzi :)


Ja mam ta gre bardzo fajna zabawa :)wszyscy nad nią latają ,jak dzieciaki włączaja to razem się bawią moja 13 -stka ,mój 9 cio latek i mój dwu-latek ,u mnie się super sprawdza !!! Mam nawet dwie trakie jedną z kubusiem drugą ze słoniem-jak na zdjęciu:)

to my musimy się zaopatrzyć w tą grę;)

Gry planszowe i nie tylko

22 lis 2011 - 14:37:23

A powiedzcie co można kupić 7latkowi jestem jego chrzestną i nie wiem kompletnie co można kupić takiemu dziecku.

Gry planszowe i nie tylko

22 lis 2011 - 16:09:09

Małpki kupiłam synkowi jak miał 5 lat, sa świetne:) Mamy duzo gier o zygzaku - wyścigi z rozkładaną plansza torem, grę z kartami, z pytaniami z zadaniami:P grę dwustronny tor.
Bardzo fajna jest też wieża-klocki jenga.

Mamy złego psa- niesamowity, po prostu świetny a przede wszystkim 25 gier w 1 - to są rózne odmiany chińczyka-mój mały przepada za nim, dostał je jak miał 4 latka i od razu gralismy- sa bierki, są pchełki, są warcaby i domino.
Mamy tez specjalne domino dla mniejszych dzieci, ze zwierzątkami - gier jest naprawde sporo - wazne żeby grac razem i fajnie spedzic czas:)
Cytat
Emilka_
A powiedzcie co można kupić 7latkowi jestem jego chrzestną i nie wiem kompletnie co można kupić takiemu dziecku.
jakąkolwiek z zygzakiem, jest sporo gier z autami naprawdę fajne:) mój ma 6,5 i te dwie dostał od chrzestnej i za kazdym razem było wooooow:) lub widziałam tez gry z ben 10 sadze że tez jest fanem:)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-22 16:16 przez aga104.

Gry planszowe i nie tylko

22 lis 2011 - 16:56:53

polecam te 2 gry,zabawa dla całej rodziny
ŁOWIENIE RYBEK


I WESOŁE KRÓLIKI

Gry planszowe i nie tylko

20 maj 2013 - 18:32:58

Z planszowych gier mogę polecić "Super Farmer 2013". Dzieci lubią zwierzęta, a tam ich jest mnóstwo, więc gra im przypadnie do gustu. Moje dzieci je uwielbiają. Kupiłam całkiem niedawno na http://bennetgry.pl/farmer2013

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 1/5

Gry planszowe i nie tylko

17 sie 2013 - 15:00:38

duży wybór fajnych edukacyjnych gier planszowych można znaleźć na http://szkolnis.pl/gry_edukacyjne - polecam, bo sama się tam zaopatruje i muszę przyznać, że produkty są solidnie wykonane i co najważniejsze bezpieczne dla maluchów

Gry planszowe i nie tylko

28 sty 2014 - 15:25:44

a memory tylko ze z własnych zdjęć? zamawiałam takie na instadruk.pl, super się gra, gdy można zbierac fotki babci czy taty w pary :) albo gry z serii Zielona Sowa, smok obibok, albo nawlekaj nie czekaj. no i może nie gra, ale ciastolina! we wszelakiej postaci... wszystko super :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

H&N lalka opinie