Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 1/5

ja mojemu synkowi jak był mały,śpiewałam kołysanki i czytałam bajki przed snem i jakoś zasypiał.na szczęście rzadko budził się w nocy.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

Moje dziecko najlepiej zasypiało jako mały bobas przy ukraińskich dumkach ludowych:)

Ja może trochę z innej beczki
Jeśli okna są np. od wschodu, mocne światło obudzi każdego, niezależnie od wieku. Ostatnio popularne są w pokojach dziecięcych zasłony zaciemniające z materiału blackout. Chroni on przed słońcem w bardzo dużym stopniu, co też częściowo chroni przed nagrzewaniem w pokoju. Warto rozważyć zakup takich zasłon (ja polecam iblackout.pl - szyją na wymiar).

Ja mam wrażenie, że mojemu dziecku nic nie pomaga. Książeczki, kołysanki, szumiś - a on i tak nie chce spać.

Cytat
magdalena1
moja córka ma 2 lata i 3 miesiące i nadal się budzi w nocy, dostaje do picia wode mineralną niegazowaną lub przegotowaną. Zależy od nocy ale potrafi nawet 6 razy wstawać. Zdaża się że nie wstaje wcale ale raz na dwa tygodnie :( ale to nie jest z głodu, myślę że ma taką potrzebę i już. OId urodzenia ma problemy ze spaniem, pierwsze 4 miesiące życia najdłużej zdażało jej się spać godzine-czy dzień czy noc.
Wyobraźcie sobie że wczoraj poszła spać o 1 w nocy, wstała dziś o 6 rano i dopiero o 21-szej padła. Mały terminator, ale przyzwyczaiłam się :)

Miałam taką samą sytuację z synem. Przez pierwsze 2 lata spał góra 3 godziny w nocy i to z przerwami. W dzień wystarczało mu dwie godziny z przerwami. Odwiedziłam kilku lekarzy, zażywaliśmy różne syropy ma wyciszenie i nic nie pomagało. Teraz syn skończył 3 lata i jest spora poprawa. Idzie spać koło północy i wstaje o siódmej.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Muzyka w naszym przypadku to numer jeden

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

My dostaliśmy w prezencie Szumisia czujnik snu i on nam pomógł uspokoić dziecko. Nasz synek najbardziej lubi szum morza, od razu go uspokaja. Fajna jest ta funkcja z tym, że on się w nocy automatycznie włącza, jak dziecko zaczyna płakać. Niestety najczęściej i tak trzeba wstać, bo dziecko się budzi na karmienie, ale przynajmniej jest chwila na spokojne dojście do łóżeczka. Szumisia można kupić w wielu sklepach, np. <moderacja> - jest sliczny.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-02 21:37 przez moderator.

u nas pomaga czytanie a potem zgaszenie światła...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Łóżko dla dwulatka