Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Złe zabawki czyli czego nie kupować

26 cze 2010 - 13:20:36

Cytat
wiolka_m_21

Patrzyłam na All za tym jeździkiem ale nie ma :( tylko jest jeden model taki co piłeczki się wrzuca.... Bo jak taki fajny to bym kupiła małemu:)

My mamy własnie taki tylko kolorystyka inna
[embed_image 2b2a1e81dcd1df9eadebd5cbc78085ff]
zdj. zapożyczone z allegro
Uploaded with ImageShack.us

Złe zabawki czyli czego nie kupować

26 cze 2010 - 13:24:36

Cytat
mammamia
Cytat
wiolka_m_21

Patrzyłam na All za tym jeździkiem ale nie ma :( tylko jest jeden model taki co piłeczki się wrzuca.... Bo jak taki fajny to bym kupiła małemu:)

My mamy własnie taki tylko kolorystyka inna
[embed_image 2b2a1e81dcd1df9eadebd5cbc78085ff]
zdj. zapożyczone z allegro
Uploaded with ImageShack.us
Kurcze ja nie widziałam :) Ale super:) No to tak za dwa trzy miesiące kupuje małemu bo wydaje sie fajny :)

Złe zabawki czyli czego nie kupować

26 cze 2010 - 10:29:12

Cytat
kasiazarembska
starsza córka
top zabawki-komputer,simsy,telefon hello kitty(nienawidzę),rower,rolki
niewypał-cała reszta(a jest tego z pół tony)
młodsza córka
top-leżaczek bujaczek fisher price kick'n'play -ten pierwszy to był hicior,non stop uzywany,teraz mamy drugi w którym Lenka śpi i jada,słonik fishera,klocki,kubeczki wkładane jeden w drugi i wszystkie zakazane rzeczy starszej siostry:)
niewypał- mata fisher price-ta wąska,dziecko nie ma na niej możliwości swobodnego przemieszczania się
Zgadzam się co do maty:) A jesli chodzi o kubeczki to jakie to są? Bo mój mały właśnie ostatnio zauważyłam ze lubi sobie różne mniejsze rzeczy wkładać do większych to moze to był "top" :)

Złe zabawki czyli czego nie kupować

26 cze 2010 - 16:37:31

coś na kształt maty edukacyjnej- mam to w szafce :-) mój mały potrafił i 1,5 godziny się przy tym bawić ;-) trochę mu się znudziło i odstawiłam na 2 tygodnie i teraz znowu jest zachwycony ;-)

Złe zabawki czyli czego nie kupować

26 cze 2010 - 11:02:01

Cytat
zana78111
To ja polcam tablice(znikopis) firmy TOMY, MEGASKETCHER.Mamy juz ja ponad 2 lata(corka ma obecnie 5 lat) i wciaz jest na topie..
Natomiast totalnym niewypalem u nas byla dmuchana trampolina na podworko


my też mamy tą tablicę otworzył się u nas nowy sklep i była w promocji za 40 zł est rewelacyjjna

zweryfikowana
Posty: 318
Ostrzeżenia: 1/5

Złe zabawki czyli czego nie kupować

26 cze 2010 - 19:13:05

wlasnie mamy identyczny co ten na zdjeciu jezdzik chicco kupiony w grudniu w kauflandzie za 140zl ale warto bylo

zweryfikowana
Posty: 318
Ostrzeżenia: 1/5

Złe zabawki czyli czego nie kupować

26 cze 2010 - 11:12:04

fajny watek;-)
u nas kroluja samochody wszelkiego rodzaju grajace swiecace jezdzace same,synek je uwielbia.

tez mu kupilam znikopis jakis czas temu z pieczatkami roznymi jednak zero zainteresowania mysle ze jeszcze jest za maly bo ma 19mies.
ale najlepsza zabawka ktora sie caly czas bawi jest jezdzik chicco ciuchcia wszedzie go ze soba ciaga



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-26 11:12 przez natala0501.

Złe zabawki czyli czego nie kupować

26 cze 2010 - 22:33:28

wiolka_m_21, wpisz lokomotywa chicco, to Ci znajdzie, kosztują 130-140 zł

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

Złe zabawki czyli czego nie kupować

26 cze 2010 - 11:45:01

U nas najbardziej top jest jak na razie wiaderko wypełnione kołkami do wieszania prania + łopatka żeby można było nabierać te kołki i rzucać :D

A z zabawek to przekonałam się że nie zawsze to co pisze o przedziale wiekowym producent jest zgodne z rzeczywistością - przykład garnuszek na klocuszek i aktywne klocki (niby od 6 miesięcy ale tak na prawdę Kubuś najwięcej bawi się nimi teraz jak ma 16 miesięcy - wcześniej śladowe oznaki zainteresowania :) Z zabawek u nas aktualnie królują klocki wafle, są lekkie, kolorowe i elementy na tyle duże że nie muszę się martwić że coś połknie - mamy jak na razie najmniejszy zestaw MINI FARMA (cena 20 zł), ale jak będzie starszy to będę mu je dokupywać.


Złe zabawki czyli czego nie kupować

26 cze 2010 - 11:52:29

hit- KRZESEŁKO UCZYDEŁKO, wszystkiego rodzaju KLOCKI, KSIĄŻECZKI, PIŁKI, WÓZEK DLA LALEK
niewypał- PLUSZAKI, KRĘGLE, STOLIK EDUKACYJNY
jak coś mi się przypomni to dopiszę

Złe zabawki czyli czego nie kupować

26 cze 2010 - 22:40:42

Moja Lilianka ma roczek i jak na razie najlepszą zabawką jest moja komórka- świeci, gra, wibruje i rozsuwa się :) i nakrętki po zupkach w słoiczkach- wrzucam jej je do miski a ona wyjmuje, wkłada, miesza je drewnianą łyżką.

Największa klapa chyba jeszcze przed nami. Jak na razie wszystko interesuje ją tylko na chwilę. Ma laptopika co gra i świeci, ale 2 minuty i po zabawie, pianinko z Fisher Price'a też tylko na chwilę. A na początku to się w ogóle bała tańczącej na nim małpki.

A hity to książeczki z serii "Obrazki dla maluchów" taka ze zdjęciami rzeczy wykonanych z plasteliny, zwykły bączek i szmaciana lala.

Złe zabawki czyli czego nie kupować

26 cze 2010 - 12:05:33

Cytat
natala0501

ale najlepsza zabawka ktora sie caly czas bawi jest jezdzik chicco ciuchcia wszedzie go ze soba ciaga
Też mamy ten jeździk i pomimo, że synek ma już 3,5 roku, to nadal uwielbia na nim jeździć, tyle, że już kolanami prawie do ziemi dotyka :D Poza tym swego czasu lubił się bawic laptopem edukacyjnym, ale już mu się znudził i stoi zakurzony :/
Córeczka (1,5 roku) uwielbia wszelkiego rodzaju piłki i klocki oraz wszystko co można przed sobą pchać: jeździki, wózek dla lalki, kosze na zabawki :D

Niewypałem u nas okazał się stolik edukacyjny i garnuszek na klocuszek

Jak widać, nie zawsze to co drogie i "dobre" wzbudza zainteresowanie naszych pociech. Czasem klocki za 10 zł daja więcej radosci :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-26 12:07 przez mammamia.

Złe zabawki czyli czego nie kupować

27 cze 2010 - 11:00:28

strzał w 10 w przypadku mojego syna był pociąg fisher price kupiłam go gdy miał 18 miesiecy ,teraz ma 4,5 roku i nadal go uwielbia,poza tym uwielbia resoraczki ma ich mnóstwo ale cały czas sie nimi bawi,wierzcie mi moj syn ma zabawek tyle co nie jedno dziecko moze tylko pomarzyc ale teraz wiem ze to głupota nakupic i leży trzeba obserwowac dziecko czym sie interesuje i kupowac według upodoban,ja wiem ze kupowalam to co mi sie podobało i było trendyyy:) a to nie na tym polega czasem cos synek wybrał i to było to a nie to co ja kupilam sama,nie polecam maty fisher price ,i tablicy oraz stolika tej firmy lubi rowniez laptopa edukacyjnego ,pozdrawiam

Złe zabawki czyli czego nie kupować

26 cze 2010 - 12:51:33

Cytat
mammamia
Cytat
natala0501

ale najlepsza zabawka ktora sie caly czas bawi jest jezdzik chicco ciuchcia wszedzie go ze soba ciaga
Też mamy ten jeździk i pomimo, że synek ma już 3,5 roku, to nadal uwielbia na nim jeździć, tyle, że już kolanami prawie do ziemi dotyka :D :)
Patrzyłam na All za tym jeździkiem ale nie ma :( tylko jest jeden model taki co piłeczki się wrzuca.... Bo jak taki fajny to bym kupiła małemu:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-26 12:52 przez wiolka_m_21.

Złe zabawki czyli czego nie kupować

27 cze 2010 - 11:12:03

HIT - pluszaki ,zaczęło się od wielkiego misiaka kupionego na szafce ,teraz prawie każdego ranka muszę "napełnić" łóżeczko wszystkimi miśkami jakie są w domu bo inaczej będzie płacz jak któregoś pominiemy ... ,mała bawi się wózeczkiem ,drewnianymi klockami ,puzzlami piankowymi tzn. nam każe układać a ona tylko rozwala , stoliczek , wszystkie zabawki grające i świecące ,a najlepsze zabawki to puste i pełne butelki plastikowe po napojach ...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Uśnij wreszcie - Jak pomóc dziecku zasnąć, metody, porady -część 1