Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ulubione"zabawki"Waszych maluszków

03 lis 2010 - 10:34:47

słowo "zabawki"jest w cudzysłowiu,bo chodzi mi o przedmioty innego przeznaczenia,którymi namiętnie bawią się Wasze dzieciaki,kiedy prawdziwe zabawki leżą zakurzone w kącie,podzielcie się pomysłowością swoich pociech
u nas nr 1-spinacz do bielizny,którym Lenka naprawia meble,zabawki,wózek
nr 2-pokrywki do tupperwearów-Lenka wyciąga z szafki 2 sztuki,opiera na nich rączki i "jeździ"
nr 3-długopis-było mazanie stołu,ściany,teraz Lenka robi sobie tatuaże,w domu panuje zakaz zostawiania jakichkolwiek pisaków,ale ona zawsze gdzieś wynajdzie:)

ulubione"zabawki"Waszych maluszków

03 lis 2010 - 10:44:19

U nas plastikowa miska służy jako hełm, ale musi być tak założona, żeby oczy zakrywała i trzeba w nią stukać i wtedy Liliana zanosi się śmiechem:) Karma dla kota i woda dla kota, z których gotuje się super zupę. Koc, którym Lilka się zakrywa i chodzi tak po domu, dopóki w ścianę nie wejdzie, pisaki, markery i wszystko do mazania po ścianach i szafkach, zmiotka i szufelka, rura od odkurzacza, pilot od telewizora, który służy jako komórka itp. itd.

Właśnie się zastanawiam, czy ona w ogóle bawi się jakimiś zabawkami :D

ulubione"zabawki"Waszych maluszków

03 lis 2010 - 10:46:57

Najfajniejsza zabawka dla mojego Michasia to opakowanie z SUDOCREMU;) ach no i telefon komórkowy mamusi jest strasznie fajny:)

ulubione"zabawki"Waszych maluszków

03 lis 2010 - 10:47:56

Moja uwielbia klapke na muchy :):)ładowarke od telefonu --> zawiązuje na maskotce kabel i udaje ,że ma na smyczy psa :)
Właśnie się zastanawiam co jeszcze :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-03 10:48 przez Lady212.

ulubione"zabawki"Waszych maluszków

03 lis 2010 - 10:51:16

U mnie pokrywki do grania "na talerzach" ;-) ,miski i łyżeczki (z 24 zostały mi 3 )...i przede wszystkim moje buty i torebki -moje modelki wiedza od malego co kobiety uwielbiaja hihi
i przede wszystkim wszystkie plyny do kapieli , ktore musze kryc bo bym hurtownie musiala otworzyc ;-)
JEszcze kosz na pranie , z ktorego robia sobie karuzele (nie chcecie widziec moich paneli ;(
A tak to bawia sie na szczescie swoimi zabawkami ;-)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

ulubione"zabawki"Waszych maluszków

03 lis 2010 - 10:55:09

Oto nasza lista:

  • stojak na papier toaletowy
  • rolki papiery toaletowego -służą jako klocki, kręgle, konfetti, tor przeszkód dla samochodów
  • te kartoniki ze środka co zostają po papierze toaletowym - służą jako luneta, tunel dla samochodów, mikrofon
  • długa łyżka do zakładania butów - służy do jazdy konnej, kij hokejowy
  • poduszki - służą do budowania wieży na którą zeskakuje z łóżka
  • aparat cyfrowy - daje małemu łazi pół dnia i cyka fotki :D pozniej zgrywamy na komputer i oglądamy - POLECAM FAJNA SPRAWA - świat widziany oczami dziecka :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-03 10:58 przez CHRUPEK.

ulubione"zabawki"Waszych maluszków

03 lis 2010 - 11:07:55

U nas to jest tak:

1. Szczotka do wc;/ ma całkowity zakaz wchodzenia do łazienki bez opieki kogoś starszego
2.Szczoteczka do zębów
3.Miotła/Mop
4.Lary nasz pies(amstaffek) Liwia zakłada mu wszystko co przypomina smycz i ciąga go po domu o dziwo on nie protestuje :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

ulubione"zabawki"Waszych maluszków

03 lis 2010 - 11:09:31

no tak zapomniałam o mopie, odkurzaczu i pralce :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-03 11:10 przez CHRUPEK.

ulubione"zabawki"Waszych maluszków

03 lis 2010 - 11:09:58

Mój synuś ma 11 miesięcy jego najlepszą zabawą są wszystkie piloty jakie mamy w domu ,którego by nie dorwał to wielka radość ,przyciska paluszkami przyciski i gada do nich coś tam po swojemu ,ma 2 piloty które daliśmy mu już na straty ,ale jego interesują te co mu nie wolno ,i jak tylko mały zwiewa z pokoju w błyskawicznym tempie chodzikiem to wiadomo że buchnoł pilota.No i wiele wiele radości sprawia mu urzędowanie w kuchni w garkach,łyżkach ,pokrywkach tłucze się niesaowicie ,no i różnego rodzaje kabelków go interesuje.

ulubione"zabawki"Waszych maluszków

03 lis 2010 - 11:14:52

1 miotła/mop
2 klamerki na bielizne
3 tuba ze starymi plytami
4 wiadra
5 telefon

ulubione"zabawki"Waszych maluszków

03 lis 2010 - 11:40:46

Po co my, drogie Mamy w ogóle zabawki kupujemy, skoro nasze dzieci świetnie potrafią korzystać z domowych zasobów :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

ulubione"zabawki"Waszych maluszków

11 lis 2010 - 21:05:16

też się nad tym zastanawiam :)

ulubione"zabawki"Waszych maluszków

11 lis 2010 - 21:55:36

Dla mojego synka (w marcu skończy 3 lata) numer 1 to nierozłącznie kluczyki do samochodu i telefon komórkowy. Bawił się naszymi kluczykami, aż kiedyś tak schował, że szukaliśmy trzy dni. Mąż poszedł z nim do szrotu i tam miły pan dał im wieeelką garść kluczyków samochodowych, nawet-ku wielkiemu szczęściu syna-były takie z pilotami ;) Ostatnio ma fazę na słoiki-robi ,,dziem,, :D. Z kuchni zresztą przydałoby mu się wszystko:zapalarka, rękawica, garnki, sztućce, różne pojemniki. Z materacy razem z córką (prawie 6 lat) budują zjeżdżalnie, garaże. Świetne do zabawy są też pieniądze (w sklepie raz próbował przywłaszczyć sobie 20zł reszty;) ).

ulubione"zabawki"Waszych maluszków

11 lis 2010 - 22:01:51

Mojemu synowi wystarczą kolorowe papierki po cukierkach albo plastikowa butelka,do której wkłada drobne przedmioty

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

ulubione"zabawki"Waszych maluszków

02 wrz 2012 - 13:31:44

Jesli chodzi o nas to tutaj takim numerem jeden sa ciuchcie ze Stacyjkowa i Pszczółka Maja. Ale na szczescie też mamy miejsce w którym kupujemy takie zabawki <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-02 13:36 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wózek dla lalek