Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

SPONSORING

21.06 o 11:53

calominal opinie

30.01 o 21:06

Espumisan opinie

7.05 o 22:15

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

MEBLE DZIECIĘCE

19 kwi 2017 - 20:01:03

Mój syn interesuje sie kosmosem jak chyba większość małych chłopców. Ciągle opowiada o rakietach i gwiazdach więc kiedy się przeprowadzaliśmy postanowiliśmy odnowić mu pokój. Zainwestowaliśmy w klasyczne meble i dopełniliśmy gwiezdnymi dodatkami. Udało nam się stworzyć przyjemny pokój, który bardzo mu się podobał. Meble kupowalismy w sklepie https://www.meble-aldo.pl/ . Mają tam ciekawe projekty dla dzieci i można sprawić im frajdę takim pokojem

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

MEBLE DZIECIĘCE

24 kwi 2017 - 17:32:02

Ja kupiłam takie meble na kilka lat bo z takich bajkowych itp. dziecko szybko wyrasta. Takie moje zdanie :)

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

MEBLE DZIECIĘCE

14 cze 2017 - 15:25:25

Ale czasami chyba warto nieco zaszaleć z aranżacją pokoju dziecięcego. Ja tutaj https://sprzedajemy.pl/dla-dziecka/pokoj-dzieciecy/meble znalazłam to świetne łóżko w kształcie autka! Z takiego mebelka to żaden maluch szybko nie wyrośnie.


niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 2/5

MEBLE DZIECIĘCE

16 cze 2017 - 15:04:48

Chcę zwrócić uwagę na kwestię, która w naszej rodzinie niestety okazała się istotna. Ostre krawędzie mebli przy zderzeniu z dzieckiem sprawiają mu sporo bólu a zdarza się, że zrobią krzywdę. Jeśli macie możliwość kupować meble z zaokrąglonymi krawędziami, albo jeszcze lepiej nałożyć na nie piankowe nakładki. Nawet rozcięty wzdłuż wąż ogrodniczy można nałożyć na kant i przykleić, a wtedy głowa malucha ma znacznie większą szansę wyjść ze zderzenia bez szwanku.

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

MEBLE DZIECIĘCE

18 cze 2017 - 21:51:01

Autko fajne ale ja jednak miałam zawsze zwykłe łóżka dla dzieci :) Jedynie dodatki itp. były bajkowe :)

MEBLE DZIECIĘCE

22 cze 2017 - 15:08:36

Ja niedawno urodziłam synka i troszkę zeszło mi znalezienie fajnych mebli do jego pokoju ale spodobały mi się u znajomej, która swoje kupiła w mebliku, w związku z czym też zaczęłam tam szukać i naprawdę wyszło świetnie, polecam gorąco https://www.meblik.pl/kolekcje/meble-dla-niemowlat/, jak wrócę z urlopu chętnie podrzucę zdjęcie :)

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 3/5

MEBLE DZIECIĘCE

22 cze 2017 - 23:44:56

Zgadzam się takie wymyślne meble są może i ładne ale jak się dziecku znudzi autko, albo kotek to co, zmieniać? Lepiej kupić klasykę rama, barierka i cztery nogi, z dobrym materacem. Sporo takich łóżek jest na <moderacja> naprawdę jest w czym wybierać hi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-19 16:23 przez moderator.

MEBLE DZIECIĘCE

28 cze 2017 - 15:18:58

My meble kupiliśmy w sklepie babydoro i jesteśmy bardzo zadowoleni. Szafa, stolik oraz fotelik wybraliśmy w niebieskim kolorze. Do tego kilka dekoracji na ścianach i pokoik ma bardzo dziecięcy klimat. Naszemu niemowlakowi na pewno też się spodoba jak dorośnie ;)

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

MEBLE DZIECIĘCE

07 lip 2017 - 15:50:57

To autko fajne, ale tutaj https://meblosfera24.pl/42-lozeczka-jednoosobowe-niskie jest ich dopiero wybór, cały garaż by można skompletować! :D

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

MEBLE DZIECIĘCE

13 lip 2017 - 20:02:37

Ile wasze dzieci pośpią w takim łóżeczko?

MEBLE DZIECIĘCE

14 lip 2017 - 11:14:34

Mój Piotruś jest jeszcze niemowlakiem i postanowiłam, że kupię mu mebelki i wszystkie potrzebne rzeczy na www.babydoro.pl. Bardzo polecam ten sklepik :)

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

MEBLE DZIECIĘCE

21 lip 2017 - 07:57:48

W dzisiejszych czasach wiele ciekawych inspiracji, porad i wskazówek odnośnie odpowiedniego urządzenia dziecięcego pokoju, można znaleźć w sieci. Z takich źródeł jak <moderacja> można zaczerpnąć ciekawych pomysłów na aranżację pokoju dla dzieci oraz dowiedzieć się, jak poprawnie wybierać dla nich mebelki aby im dobrze służyły przez długi czas.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-19 16:24 przez moderator.

MEBLE DZIECIĘCE

26 lip 2017 - 16:43:04

Bardzo ładne mebelki dla niemowlaka znalazłam na babydoro.pl. Są dostosowane do jego rozmiarów, nie mają ostrych krawędzi więc o zdrowie dziecka jestem spokojna. Do tego są mięciutkie i w fajnym różowym kolorze, szczególnie fotelik jest świetny :)

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

MEBLE DZIECIĘCE

28 lip 2017 - 00:01:46

Ja np. nie kupuje mebli dziecięcych w sklepie z meblami, tylko zazwyczaj w sklepach specjalizujących się w artykułach tylko dla dzieci, zabawkach itd. bo można od razu inne rzeczy dorwać. Dla mojego synka kupiłam takie łóżko: <moderacja> Jest zachwycony, a jestem pewna że w sklepie z meblami aż tak ładnego bym nie znalazła :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-19 16:24 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

MEBLE DZIECIĘCE

28 lip 2017 - 11:47:04

Nie podobają mi się takie meble :)Mój synek też nie chciał takiego łóżka chociaż widział u kuzyna. Dlatego ma łożko pojedyncze i ładne , proste mebleki, kupiliśmy wszystko łącznie z dodatkami w agacie, syn towarzyszy nam na zakupach :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lozko dla noworodka