Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

jaki laptop?

14 paź 2010 - 13:24:07

W sumie też chętnie popatrzę... "zaraz" święta,potem w styczniu mały kończy dwa latka ale pomysłu na prezent brak :///

jaki laptop?

28 lis 2010 - 17:27:22

a czy któraś z mam kupowała może laptopa hipopotama albo pieska
teraz są one w ofercie carrefoura,
ale z tego co napisane, to nie za dużo w nim jest :)

jaki laptop?

28 lis 2010 - 18:39:30

córka ma taki mój laptop funkcje ma takie/ 4 programy do nauki liter z polskiego alfabetu 4programy do nauki polskich słówek 4programy do nauki liczb 4 programy poznawcze-dzwięki 8 gier zręcznościowych kalkulator zegar moim zdaniem jest superowski ale córka się nim nie bawi ale myślę że jest jeszcze zamała pozdrawiam

jaki laptop?

01 paź 2011 - 12:39:16

Chciałabym się dowiedzieć czy warto kupić laptopa edukacyjnego FISHER PRICE(fioletowy)?jaki są wasze opinie?

jaki laptop?

01 paź 2011 - 13:15:52

rozumiem, że o tego chodzi?


Rewelacja! mnóstwo fajnych gier, nauka literek, logicznego myślenia.
Mamy go jakieś 2 lata i cały czas się nim bawi.

jaki laptop?

01 paź 2011 - 13:36:20

Mój syn ma laptopa z innej firmy ale ciągle się nim bawi,wie jak wyglądają poszczególne literki i cyferki.Jak idę z nim do przedszkola to po drodze czyta wszystkie numery rejestracyjne na samochodach.Fajna sprawa taki laptop

jaki laptop?

01 paź 2011 - 13:44:12

Moja siostra ma ten od 6 do 36 miesięcy taki pomarańczowy! Rewelacyjny zakup ! Bawi się nim wszędzie go zabiera na ekranie wyświetlają sie literki i cyferki.Laptop jest dwujęzyczny naprawde super sprawa! A Fisher Price ma naprawde dobre zabawki. Nie psują się i nie wyczerpują się baterie. Także jestem mega zadowolona z zabawek tej marki;) Polecam

jaki laptop?

01 paź 2011 - 18:40:37

o to super że opinie są pozytywne,już wiem co mój maluszek dostanie na gwazdkę (,u mojej koleżanki dzieki takiej zabawce dziecko w wieku 3,5 roku nauczyło sie czytac)

jaki laptop?

01 paź 2011 - 19:12:19

u nas długo był w użytku - gdzieś teraz leży schowany i czeka aż syn podrośnie do niego :)

jaki laptop?

01 paź 2011 - 20:13:35

Mamy tego laptopa, kupiłam Synkowi na dzień dziecka i u nas na razie nie ma rewelacji- może jest za mały, 2 lata, wydaje mi się że dla dziecka od 3 lat byłby ok, ale dorośnie do niego:) mi się podoba są fajne gry, więc póki co moi Bracia mają zabawę:)

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

jaki laptop?

01 paź 2011 - 20:50:11

Moja córcia ma obecnie 10 lat, swojego laptopa - zwykłego takiego dostała na 2 urodziny, był hitem !!! Teraz po tylu latach synek go przejął-laptop nadal działa a mały nauczył już się kilku literek i cyferek dzięki niemu. U nas przy dwójce dzieci się rewelacyjnie sprawdził , nawet taki zwykły :)))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Trudny wybór materaca do łóżka