Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jaki laptop?

14 paź 2010 - 09:17:38

witam chciałabym synkowi kupic zabawke laptopa....myslałam nad fisher price?miał ktos co o niej myslicie??

jaki laptop?

14 paź 2010 - 09:40:44

my mamy i córa go uwielbia :)

kilkakrotnie lądował na podłodze i nic - jest naprawdę wytrzymały. Ma regulację głośności, ładne melodię, menu polskie :)

jaki laptop?

14 paź 2010 - 09:47:54

Bardzo chętnie i ja poczytam Wasze opinie, bo rownież jestem zainteresowana laptopem dla młodszych dzieci.

jaki laptop?

14 paź 2010 - 10:13:19

Mamy fisher prica, jest ok, ale menu to ma niezbyt rozbudowane.Mamy tez"zwykly" ktory ma o wiele wiecej funkcji, natomiast lektor ma bardzo ostry glos .
Kolzenaka kupila Disneya z ksiezeniczka i jak dla mnie to optymalna warsje.Przyjazne dzwieki, rozbudowane menu.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

jaki laptop?

14 paź 2010 - 10:14:48

a jakie funkcje maja takie laptopy? Czegoś uczą czy tylko grają i świeca?

jaki laptop?

14 paź 2010 - 10:33:24

Podbijam , też chcemy kupić na mikołaja synkowi laptopa , bo jak na razie wyżywa się na naszym ,a ma prawie osiem miesięcy :)Więc my potrzebujemy na razie takiego żeby grał i świecił, na naukę literek i cyferek jeszcze za wcześnie :)

jaki laptop?

14 paź 2010 - 10:42:38

Alus, to dla Twojego synka fisher price bedzie najlepszy.Ladne kolory, wytrzymaly. przyjazne dzwieki.
Ucza literek, liczb, sa tez gry.moja corka wlasnie przy lapku nauczyla sie rozpoznawac liczby, litery,A teraz uczy sie jak pisac dane slowa(to ten zwykly laptop) np.komputerk aze jej napisac slowo pies i ona probuje.
Ogolnie polecam komputerki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-14 10:46 przez zana78111.

jaki laptop?

14 paź 2010 - 11:05:57

ja tez kupiłam ale taki zwykły....jak dla nas rewelacyjna sprawa:) mój syn ma problem z mowa i świetnie przy nim sie uczy "pierwszych słówek"....nie wiem jaka to firma ale jest napisane "mój laptop" posiada takie funkcje jak : 4 programy do nauki liter, 4 programy do nauki polskich słówek, 4 programy do nauki liczb, 4 programy poznawcze-dzwieki, 8 gier ,kalkulator i zegar.......bardzo polecam na alegro jest tego mnóstwo:D

jaki laptop?

14 paź 2010 - 11:10:32

Cytat
zana78111
Alus, to dla Twojego synka fisher price bedzie najlepszy.Ladne kolory, wytrzymaly. przyjazne dzwieki.
Ucza literek, liczb, sa tez gry.moja corka wlasnie przy lapku nauczyla sie rozpoznawac liczby, litery,A teraz uczy sie jak pisac dane slowa(to ten zwykly laptop) np.komputerk aze jej napisac slowo pies i ona probuje.
Ogolnie polecam komputerki.

Dzięki Zana a ile taki laptop kosztuje?I gdzie go można kupić?

jaki laptop?

14 paź 2010 - 11:13:39

Oczywiscie na Allegro.Kosztuje(ten F.P.) oK.140 z przesylka.Sa tez tansze, ale jak pisalam wyzej dla malucha odpowiedni bedzie F.P.
Tylko nie kupuj w sklepie, bo drogie jak cholerka :)

Mozna tez kupic uzywany(na all), zawsze taniej.
Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-14 11:14 przez zana78111.

jaki laptop?

14 paź 2010 - 11:16:38

Cytat
zana78111
Oczywiscie na Allegro.Kosztuje(ten F.P.) oK.140 z przesylka.Sa tez tansze, ale jak pisalam wyzej dla malucha odpowiedni bedzie F.P.
Tylko nie kupuj w sklepie, bo drogie jak cholerka :)

Mozna tez kupic uzywany(na all), zawsze taniej.
Pozdrawiam


Super dzięki za pomoc, zaraz zacznę poszukiwania i również pozdrawiam :)Miłego dnia

jaki laptop?

14 paź 2010 - 11:36:44

Cytat
zana78111
Alus, to dla Twojego synka fisher price bedzie najlepszy.Ladne kolory, wytrzymaly. przyjazne dzwieki.
Ucza literek, liczb, sa tez gry.moja corka wlasnie przy lapku nauczyla sie rozpoznawac liczby, litery,A teraz uczy sie jak pisac dane slowa(to ten zwykly laptop) np.komputerk aze jej napisac slowo pies i ona probuje.
Ogolnie polecam komputerki.

moj ma 16miesiecy i własnie chce mu kupic taki zeby był prostu-chodzi gł o dziwieki a nie gry:)

jaki laptop?

14 paź 2010 - 11:39:01

Moja Córka też ma zwykły i wgl się nim nie bawi . Leży na półce i się kurzy .
A teraz na święta chce kupic Laptopa mojemu bratankowi ..więc poszukuje również :D

zweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 1/5

jaki laptop?

14 paź 2010 - 12:37:50

Mój synek ma laptop firmy TUTU , choć przeznaczony jest dla dzieci od 6 lat my go mamy jak syn skończył 4latka i cały czas znajduje na nim coś dla siebie , teraz syn ma 6 lat i nadal jest zainteresowany komputerkiem :)

Poniżej zamieszczam szczegółowy opis, dodam że laptop nie jeden raz lądował na podłodze i jest naprawde wytrzymały POLECAM!!!!!
Dziecięcy komputer: Lekki-Duży i wyraźny ekran ciekło krystaliczny Dla zabawy dodano gry logiczne Łatwy w użyciu. Zawiera około 1000 słów i 900 pytań Zawiera myszkę i podkładkę pod myszkę 4 Baterie R6(AA) lub Zasilacz 9V.

Laptop łatwo uczy przez zabawę poprzez:

* Zabawne pisanie
* Rysowanie
* Komponowanie
* Animacja
* Wąż

Laptop ma prawdziwie działającą myszkę(możemy nią np. rysować, pisać.

Oprócz klawiatury Qwerty mamy dodatkowo 36 klawiszy funkcyjnych służących do wyboru programu.

Spis programów:

4 programy związane z pisaniem

* ćwiczenia z klawiaturą I
* ćwiczenia z klawiaturą II
* nauka pisania
* zabawne pisanie

9 programów ćwiczących słownictwo

* zgubiona litera
* znikające słowo
* literowane słowo
* słowo w słowie
* mieszanka
* odkrywanie słowa
* wyrzuć literę
* tajemniczy wyraz
* słownictwo

4 programy gramatyczne

* liczba mnoga
* czasy
* uzupełnij zadania
* zbuduj śmieszne zdanie

3 programy z pytaniami testowymi

* pytania testowe ogólne
* pytania testowe nauka
* pytania testowe matematyka

8 programów logiczno-matematycznych

* matematyka dodawanie
* matematyka odejmowanie
* matematyka mnożenie
* matematyka dzielenie
* algebra
* ułamki
* kalkulator
* geometria

1 rysynkowy

* rysowanie

2 muzyczne

* melodie
* komponowanie

5 gry + cartridge

* pomieszane liczby
* wąż
* koncentracja
* animacja

Zestaw zawiera:

Laptop, myszkę, podkładkę pod myszkę. Zasilany bateriami ale ma też wejście na zasilacz(nie załączono). Niskie zużycie baterii, interesujące animacje, dwie opcje współzawodnictwa 2 uczestników - kto szybszy i jeden po drugim.

Poziomy trudności 1-5.

Wiek 6-10.
dla dziecka w wieku od 6 lat
orientacyjna cena 200 zł



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-14 12:38 przez margaretka77.

jaki laptop?

14 paź 2010 - 12:58:28

a możecie zdjęcia pododawać?
Bo ja też szukam czegoś na drugie urodziny synka

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Trudny wybór materaca do łóżka