Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 251
Ostrzeżenia: 1/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

03 lut 2010 - 20:56:40

Muszę na lato kupić spacerówkę zależy mi na tym by rączka była przekładana bym raz mogła mieć małą przed oczami a raz żeby widziała wszystko przed nami... (bez zdejmowania korpusu) tylko jak znaleźć taki wózek? Znacie taki wózek? Ja taki widziałam ale nazwy nie znam... i szukam wszędzie na necie...

WÓZEK - pomoc w wyborze

04 lut 2010 - 10:42:52

widziałam taki na allegro tylko jak pamiętam nie było wyboru w kolorach
jak znajdę to wklejr

WÓZEK - pomoc w wyborze

04 lut 2010 - 11:00:19

Ja również bym prosiła o radę odnośnie spacerówki wartej uwagi, w miarę lekkiej i zgrabnej, gdyż na wiosnę zamierzam jakąś kupić:)
Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc!

WÓZEK - pomoc w wyborze

04 lut 2010 - 11:10:12

Witam, ja również tydzień temu zmieniłam wózek mojemu 3,5 mc. synkowi. Mieliśmy chicco tri color trzyfunkcyjny, ale, że maluszek urodził się o wzroście 59 cm., a teraz ma prawie 68 cm, to gondolka była za ciasna i było mu b. nie wygodnie. W środek wkładałam zimowy śpiworek ocieplany i zostawało b. mało miejsca. Do tego wózek b. ciężki i schodzenie z III piętra było dla mnie zbyt uciążliwe i niebezpieczne. Spacerówka z chicco jest zbyt płytka, mało stabilna i stelaż ma małe kółka zupełnie nie przydatny w terenie. No chyba, że ktoś spaceruje tylko po chodnikach, galeriach :)
Kupiliśmy wiec wózek głęboko - spacerowy niemieckiej firmy ABC design starline. Ma przede wszystkim aluminiowy stelaż, jest dłuższy, szerszy, "plecki" wózka są usztywnione z kilkoma poziomami ustawień, wysokie boki i budkę z możliwością 3 stopniowego pochylania i prawie całkowitego "zamykania" maluszka przed wiatrem, deszczem, ma także duże koła z amortyzatorami. A i jeśli tatuś jest wysoki, to rączka jest również poziomowana :)
Wkładam do niego śpiworek zimowy i małemu jest b. wygodnie i cieplutko. Gdy będzie większy, można ustawiać siedzenie - oparcie oraz cześć pod nóżkami na kilku poziomach, ma również fabrycznie wmontowane wygodne, zabezpieczone szeleczki dla siedzących i ruchliwych maluszków.
Do wózka można spokojnie wpiąć fotelik :) Wózki z drugiej ręki to kwota rzędu 400-500 zł. Wózek jest stabilny, porządnie wykonany i można nim pokonywać bez problemy zasypane śniegiem drogi, leśne itp. :)
Ach! I siedzisko można wpinać z dwóch stron, tzn. widząc maluszka lub tyłem :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-04 11:13 przez Benia1975.

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 lut 2010 - 19:24:26

Dziewczyny pomocy chce zmienić wózek na parasolkę i znalazłam taki

Ma go może któraś i może mi coś na jego temat powiedzieć

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 lut 2010 - 21:22:37

Ja też miałam kłopot z ciężkim wóżkiem. Zdecydowałam się na chicco SIMPLICITY, który rozkłada się na płasko więc spokojnie można bobasa wozić. Posiada pasy więc możesz dziziola przypiąć.... Jest lekki, jedną ręką się składa i można go postawić. Kosz jest wyjatkowo duży. Gdybym dziś kupowała wózek , nie kupiłabym żadnej gondoli, czy gondoli i spacerówki tylko od razu taki lekki wózek i śpiworek do niego.
pozdrawiam

WÓZEK - pomoc w wyborze

06 mar 2010 - 13:25:09

dziewczyny mam problem chciałam kupic nowy wózek mojej córeczce i tak się zastanawiam który wybrać moze któraś z was je ma i może wyrazić opinie na jego temat pierwszy to LIRA 4 firmy euro cart

drugi to Espiro Magic 4 Oba są podobne tylko nie wiem ja się sprawdzają na naszych chodnikach wykorzystywany byłby na krótkie spacery i wyjazdy

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

WÓZEK - pomoc w wyborze

06 mar 2010 - 13:28:30

Jest to "podróbka" Quinny model Zapp
ja mam Quinny i jestem zadowolona, tzn byłam bo synek już nie chce jeździć w wózku i wózek stoi bezużytecznie

WÓZEK - pomoc w wyborze

06 mar 2010 - 13:40:26

Cytat
CHRUPEK
Jest to "podróbka" Quinny model Zapp
ja mam Quinny i jestem zadowolona, tzn byłam bo synek już nie chce jeździć w wózku i wózek stoi bezużytecznie
wiem ale jak wczoraj wkładałam do Quinny to marysia zaczęła się miotać i płakać a jak posadziąlm ją w w tym espiro to pozwoliła się nawet zapiąć po prostu w tym moge regulować pochylenie siedziska no i samo siedzicko jest większe jeżeli chodzi o głębokość i szerokość tak więc Quinny odpada

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

WÓZEK - pomoc w wyborze

06 mar 2010 - 13:52:44

faktycznie w tych modelach się oparcie reguluje to i jest pałąk - quinny tego nie ma ale u nas akurat to nie było potrzebne

niezweryfikowana
Posty: 380
Ostrzeżenia: 2/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

06 mar 2010 - 14:21:40

My jak kupowaliśmy ABC 3 TEC to stwierdziliśmy że ahh będzie na min 3 lata... ale co tu się oszukiwać jest strasznie ciężki i już po 9 mc wymieniliśmy na Quinny ZAPP i jesteśmy bardzo zadowoleni :)





jest lekki i malutki jedyny minus to ten że nie ma regulowanego oparcia

WÓZEK - pomoc w wyborze

14 mar 2010 - 11:14:41

Cześć Mamuśki, potrzebuję opinii na temat wyżej wymienionego wózka. Byłam w hurtowni i wpadł mi w oko. Wydaje się dość ciekawy, fajnie się go prowadzi, nie jest ciężki, ani ogromny, a po złożeniu zajmuje strasznie mało miejsca, że zmieści się do każdego auta. Cena też nie jest wygurowana, także zastanawiam się nad kupnem. Ma może któraś z was ten wózek? Jeśli tak to proszę o wady i zalety, oczywiście chodzi mi o cały komplet.Z góry dzięki :)

WÓZEK - pomoc w wyborze

14 mar 2010 - 12:13:08

A i ja chetnie poczytam :o)
Bo wizualnie bardzo mi sie podobają własnie dlatego ze sa małe i zgrabne ale nawet nie dotykalam ich:o) wiec nie wiem czy nie sa to jakies klekoty.Ale jak ty dotykałaś to już jakas opinia.
Podoba mi sie w nich to ze spaceróweczka nie jest tak ogromna tak jak w wiekszosci wózkach wielofunkcyjnych.

WÓZEK - pomoc w wyborze

14 mar 2010 - 12:43:56

Witam
Ja posiadam takowy wózek i niestety nie był to udany zakup :( Owszem jest lekki, przystępna cena, mało miejsca w bagazniku po złożeniu ale na tym jego zalety moim zdaniem się konczą :( Prowadzenie go nawet po chodnikach w mieście pozostawia wiele do życzenia a wszystko przez te małe kółka z przodu, (ale to właśnie one są przyczyną jego wagi) bardzo trzęsie głowką dziecka przez brak amortyzacji, sprężyn itp.. Gondola owszem duża, bo moja córka nie należy do małych maluszków a mieściła sie w niej do początku 9 miesiąca. przy wadze wówczas 9 kg. Teraz przesiadłyśmy się na spacerówkę i tu kolejne niemiłe zaskoczenie w sklepie jako laik w tej sprawie nie zwróciłam uwagi - otóż spacerówka nie rozkłada sie do pozycji lezącej tylko jak w nazwie w V, jak główka dziecka na dół to nózki do góry :). Nie jest to wygodna pozycja dla dziecka zwłaszcza dla takiego, które z gondoli wyrosło a jeszcze nie siedzi. Spotkałam się kiedyś na spacerze z inną mauśka posiadającą taki wózek i zapytała się ile już razy go reklamowalam :) bo ona swój egzemplarz 3 razy :) ja na szczęście trafiłam na lepszy model bo poki co nie wymaga reklamacji ze względów technicznych. Kółka się trzymają, mechanizmy działają, skręt kółek też funkcjonuje. Opisałam co wiedziałam a decyzja dziewczyny należy do Was.
Pozdrawiam

WÓZEK - pomoc w wyborze

14 mar 2010 - 13:09:11

BIERZCIE POD UWAGĘ GONDOLE ! MUSI TZN POWINNA BYĆ DUZA! MY MIELISMY TOLEDO CONECO KOMPLETNA PORAZKA!!!!! I CZY SPACEROWKA ROZKLADA SIE CALKOWICIE NA PLASKO! CONECO MOJE NIE ROZKLADALO SIE CO SPRAWIALO PROBLEM ADZI W SPANIU PODCZAS SPACERU!
a i to male kolo z przodu moze sprawiac problem;/ polecam duze kola


<moderacja> Proszę nie pisać wielkimi literami



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-14 13:43 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki laptop?