Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 73 74 75 76 77 ... 79 80 -->

WÓZEK - pomoc w wyborze

18 kwi 2013 - 01:45:23

Cytat
DUSIA666
wszędzie szaro bure kolory. Muszą być nasycone aby dzidzia widziała!

Dzidzia w burym wózku nie widzi?

WÓZEK - pomoc w wyborze

18 kwi 2013 - 01:48:45

Cytat
Zazdroscisz_
Cytat
DUSIA666
wszędzie szaro bure kolory. Muszą być nasycone aby dzidzia widziała!

Dzidzia w burym wózku nie widzi?

aby dzidzia widziała kolory -.-

WÓZEK - pomoc w wyborze

18 kwi 2013 - 01:49:10

Czarny będzie ładny będzie komponował się z każdym strojem. Dziecku raczej nie robi różnicy jaki ma kolor wózka tym bardziej, że tego nie pamięta ;), z pewnością nie zaszkodzi to jego psychice.

WÓZEK - pomoc w wyborze

18 kwi 2013 - 01:51:01

Cytat
jefrozka
Czarny będzie ładny będzie komponował się z każdym strojem. Dziecku raczej nie robi różnicy jaki ma kolor wózka tym bardziej, że tego nie pamięta ;), z pewnością nie zaszkodzi to jego psychice.

Ale na pewno w lato będzie mu za gorąco, bo czarny przyciąga słońce panno mądra.
Edit: może też szybko wyblaknąć od słońca :/

Cytat
jefrozka
Czarny będzie ładny będzie komponował się z każdym strojem.

Ta rada mnie powaliła :D A to jak ja miałam różowo-śliwkowy a ubrana byłam na zielono, to obciach był - o jezusie!

Nie, moim zdaniem czarny dziecku nie przystoi i już, dla mnie jest taki smutny, przytłaczający, mało dziecięcy ale róbta co chceta ;)



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-18 02:02 przez Evans18.

WÓZEK - pomoc w wyborze

18 kwi 2013 - 01:57:34

Cytat
jestemuchomor

aby dzidzia widziała kolory -.-

Boże, moja dzidzia nie widziała kolorów, bo miała bury wózek. Co ze mnie za matka :(


Dziecko w 3/4 miesiącu widzi już normalne barwy, bez przesady. Czyli że do 3 miesiąca trzeba wozić w czarno-białym wózku, żeby dzidzia go widziała? Jakby to dzidzi robiło różnicę. Nie popadajmy w paranoję.

WÓZEK - pomoc w wyborze

18 kwi 2013 - 02:09:01

Polecam Jane slalom pro - Mercedes wśród wózków ;)


Mamy w kolorach granat+błękit+beż



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-18 02:17 przez megg_w1.

WÓZEK - pomoc w wyborze

18 kwi 2013 - 02:19:49

O taki fajny. Aczkolwiek nie jestem przekonana do trzykołowych, ptaszki świergolą że są dość wywrotne. Ale póki co nie mam okazji się przekonać, może przy drugim się skuszę ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-18 02:20 przez Evans18.

WÓZEK - pomoc w wyborze

18 kwi 2013 - 02:30:51

wow.. za kilka dni rodzisz i nie masz wózka :P

ja też jestem na etapie poszukiwań..
znajome polecają mi X-Landery , ale ich stylistyka nie przypadła mi do gustu..

znalazłam też wózki ABC Design , ale na żywo jeszcze nie widziałam ,więc nie wiem jak się sprawują

poza tym bardzo dobrej klasy są Hartany i Teutonie , ale bardzo drogie ok 3 - 4 tys. w zależności od wyposażenia.. i te Hartany najbardziej mi się podobają , tylko nie wiem czy jest sens tyle płacić..

dlatego te ABC Design muszę obejrzeć , bo są tańsze a też niemieckiej firmy jak Hartan i stylistycznie podobne

dodam ,że na Hartany czeka się ok 8-10 tyg . a na pozostałe ok 2 tyg .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-18 02:33 przez magness86.

WÓZEK - pomoc w wyborze

18 kwi 2013 - 02:39:35

Cytat
magness86
wow.. za kilka dni rodzisz i nie masz wózka :P

Ja kupiłam dopiero parę dni po porodzie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-18 02:39 przez Evans18.

WÓZEK - pomoc w wyborze

18 kwi 2013 - 02:57:31

Cytat
Evans18
Cytat
magness86
wow.. za kilka dni rodzisz i nie masz wózka :P

Ja kupiłam dopiero parę dni po porodzie ;)

:)

to ja się boję ,że nie zdążę..

WÓZEK - pomoc w wyborze

18 kwi 2013 - 06:27:46

Ja jako że mieszkam na wsi i mamy tu dziury itp, to szukałam wózka z dużymi pompowanymi kołami i ze stelażem na paskach lub wahaczch. nie chciałam sztywnego wozka. więc kupiliśmy taki Tako Acoustic (kupiłam wózek na dwa miesiące przed porodem )





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-18 06:44 przez ilek.

WÓZEK - pomoc w wyborze

18 kwi 2013 - 06:30:59

Ja mam taki http://ismyk.pl/index.php?p86,wozek-tako-jumper-x-kola i przy pierwszym dziecku idealnie się sprawdził , teraz przy drugim nadal go eksploatuję więc jest wytrzymały. To 3 w1 gondola, spacerówka i fotelik samochodowy z możliwością zamontowania na stelaż wózka . Swietnie się prowadzi tylko jest ciężkawy więc jak ktoś mieszka wysoko bez windy to moze być problem. Ma duże pompowane koła . Koła są szeroko rozstawione więc nogami się nie stuka w nie :).Jak dla mnie idealny i cena dobra.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-18 06:32 przez nadinkaaa.

WÓZEK - pomoc w wyborze

18 kwi 2013 - 06:53:17

Cytat
Evans18
Tylko nie czarny, już pominę fakt że czarny wózek maleństwu nie przystoi, ale lato się zbliża, ugotuje się w nim. Chyba że dwukolorowy z czarnym. Miałam coś w tym stylu, jak ten śliwkowo-czarny. Zależy gdzie mieszkasz, czy dom czy blok, czy miasto (chodniki, drogi) czy wieś (drogi bardziej kamieniste). I za wózek (nowy) dałam 500 złotych, gdzie wy wynajdujecie takie drogie wózki o.O

WÓZEK - pomoc w wyborze

18 kwi 2013 - 07:02:48

Ja polecam Bebetto Solaris. Sprawdził się w każdym terenie i w każdej pogodzie. Tylko ja gdybym miała kupować drugi raz to kupiłam bym wózek głęboki a gdy dziecko było by już większe to wtedy lekką spacerowke, bo nieźle się nadzwigałam najpierw gondoli a potem wersji spacerowej - z drugiego piętra. Liczyłam że cenowo miała dwa wózki w cenie jednego. Eh żałuję..

WÓZEK - pomoc w wyborze

18 kwi 2013 - 07:27:44

mima xari to dopiero mercedes wśród wózków tyle ze drogi.pierwszy raz widzialam go w holandii i nie mogłam sie nadziwic ;)


podobaja mi sie jeszcze stokke, maxi cosi , xlander , maxi cosi mura

co do cen to zawsze mozna kupic uzywany w swietnym stanie.

cale szczęście ze nie musze narazie kupowac bo dzidzie planuje za pare ładnych lat ;)

a autorce zycze dużo sił i zdrowka !

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prośba o pomoc! Ciastolina - Prezent dla chłopca 3 latka i dziewczynki 2,5