Obecnie rozmawiamy o:

Dom czy mieszkanie

gorący temat

Dobry barber w Rzeszowie

3 minuty temu

Drukarnia

34 minut temu

Samochód.

52 minut temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WÓZEK - pomoc w wyborze

12 kwi 2013 - 09:26:11

Miałam delti cat -super wózek (sprzedaję), teraz mam quinny buzz jeszcze po straszym synku, jestem zadowolona. Potem planuję wymienic na nuna peep jak będę potrzebowała czegos lżejszego gdy juz młody będzie chodził.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-14 18:43 przez anna178.

WÓZEK - pomoc w wyborze

12 kwi 2013 - 09:41:58

No to ja polecam Graco Quatro De Luxe

WÓZEK - pomoc w wyborze

12 kwi 2013 - 09:48:40

polecam baby smile

WÓZEK - pomoc w wyborze

12 kwi 2013 - 10:18:29

polecam coneco solar lub nowsza wersje coneco jupi mam ja 2 lata jestem bardzo zadowolona :) co prawda nie ma pompowanych kół ale jest lekka zwrotna zrobiona z dobrego grubego materiału, szeroki rozstaw tylnych kół wiec nie trzeba dreptać przy prowadzeniu wózka, fajna gruba folia przeciwdeszczowa szczerze polecam :)

WÓZEK - pomoc w wyborze

14 kwi 2013 - 20:10:33

A ja polecam Chicco Living 4 Me (Duo lub Trio) chodzi oczywiście o samą spacerówkę, jest genialna używałam go przy synku i teraz dla córki też mam, siedzisko można montować przodem i tyłem, duża obszerna budka, z osłoną przeciwsłoneczną, oraz co dla mnie najważniejsze jako spacerówka można dwie rączki połączyć w jedną całą rączke co jest super przy prowadzeniu wózka jedną ręką kiedy drugą ręką trzeba trzymać 3 latka idącego obok. Rączkę w jedną całość łączy się za pomocą małej plastikowej dokładki. Kolejna idealna rzecz to śpiworek do tego wózka jest tak duży że spokojnie nawet 2-3 letnie dziecko w bucikach zimowych mieści się w tym śpiworku, mój syn mają 2,5 roku w zimie jeszcze mieścił się w nim - większośc spiworków jest bardzo mała i krótka, miałam ich kilka i zazwyczaj były dobre dla dziecka do 1 roku. Miałam kilka spacerówek m.in. maxi cosi model Loola Up oraz (wózek świetny, również przekładany przodem i tyłem, duży ciepły śpiworek ale nietsety dużo cięższy niż Chicco), Silver Cross generelnie jedna z gorszych spacerówek jakie miałam.
Zdecydowanie polecam Chicco Living 4 Me



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-14 20:14 przez kreda2011.

WÓZEK - pomoc w wyborze

14 kwi 2013 - 21:56:01

Z tych dwóch polecam ten drugi, bo pierwszy to pokraczna kolumbryna o dużej wadze!

WÓZEK - pomoc w wyborze

16 kwi 2013 - 20:08:30

Czy używa któraś z Was X-landera XA ? Jakie macie zdanie na temat tego wózka, gondoli jak i spacerówki? Z góry dzięki za odp.

WÓZEK - pomoc w wyborze

16 kwi 2013 - 20:36:11

My używaliśmy poltora roku temu.
Super się prowadzi,i póxniej jak zmienilismy wózek to nie moglismy sie przyzwyczaic do innego bo wszystkie tak dziwnie sie prowadzily i strasznie ciężko.
A x lander xa po prostu płynął. Skręcał idealnie.
Bardzo fajny. Mileismy spacerówkę ,gondolę oraz fotelik.
Spacerówka jest fajna duza-bardzo dlugo wystarcza bo az do 3-4lat jak ma dziecko.
Tylko jest jeden minus -budka się nie sciąga a raczej materiał do prania a tak material z calego wózka się ladnie ściąga tylko ten felerny daszek zawsze do prania musielismy rozkrecać.

Polecam z czystym sumieniem.
My mieliśmy zielony. Z tego starszego modelu bo dopiero wchodzily te nowsze.
Ale nowszymi też siąsiadki wożą dzieci i mówią że są letsze wózki niż te starsze,ale to jakiś 1-1,5kg.




WÓZEK - pomoc w wyborze

18 kwi 2013 - 00:35:50

witajcie za kilka dni rodzę ,a nadal nie kupiłam wozka dla dziecka. nie moge sie zdecydowac .
oczekuje:
-pompowanych kół sredniej wielkosci (chociaz 20 cm srednica)
-cena tak do 1400zł 1500zł
-kolor czarny ( teraz spodziewam sie dziewczynki ,a następne dziecko moze bedzie chłopiec)
-3 w 1 ( przeraza mnie ,ze w gondolce tak ładnie wygląda ,a jako spacerówki są okropne)

wrzucam kilka zdjec wózków ktore w miarę wygladaja (moze ktoras z Was akurat taki uzytkuje)


przepraszam za zła kategrie , BARDZO PROSZE O PRZENIESIENIE BO ,NIE WIEM JAK PRZENIESC DO WŁĄSCIWEJ



WÓZEK - pomoc w wyborze

18 kwi 2013 - 01:11:46

Tylko nie czarny, już pominę fakt że czarny wózek maleństwu nie przystoi, ale lato się zbliża, ugotuje się w nim. Chyba że dwukolorowy z czarnym. Miałam coś w tym stylu, jak ten śliwkowo-czarny. Zależy gdzie mieszkasz, czy dom czy blok, czy miasto (chodniki, drogi) czy wieś (drogi bardziej kamieniste). I za wózek (nowy) dałam 500 złotych, gdzie wy wynajdujecie takie drogie wózki o.O



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-18 01:12 przez Evans18.

WÓZEK - pomoc w wyborze

18 kwi 2013 - 01:16:35

Ja też nie wiem po co i skąd Wy bierzecie wózki za tyle kasy. Kupiłam na początek wózek za 450zł. Nie żaden firmowy, jakiś taki zwykły. I po lesie nim jeździłam i po żwirze i po chodnikach i nie było problemu, koła też miał pompowane.

WÓZEK - pomoc w wyborze

18 kwi 2013 - 01:23:49

Myślałam że tylko ja jestem jakaś nienormalna, że nowy wózek za 500 a nie 1500 kupiłam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-18 01:24 przez Evans18.

WÓZEK - pomoc w wyborze

18 kwi 2013 - 01:29:26

wszędzie szaro bure kolory. Muszą być nasycone aby dzidzia widziała!

WÓZEK - pomoc w wyborze

18 kwi 2013 - 01:30:40

Ja radzę iść do sklepu i pochodzić z wózkiem, opiekuje się dziećmi i trochę wózków przetestowałam i często mamy narzekają na złą wysokość, i na to że walą nogami w przód wózka :D I błagam nie czarny kolor, to wózek dla dziecka ma być radosny, a jak ktoś wcześniej napisał lato idzie a w czarnym wózku będzie gorąco, i wózek też będzie gorący więc jak dziecko dotknie to jeszcze się sparzy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prośba o pomoc! Ciastolina - Prezent dla chłopca 3 latka i dziewczynki 2,5