Obecnie rozmawiamy o:

Druk ścienny

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 79 80 --> ->|

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 gru 2009 - 16:33:59

Dlaczego został skasowany mój jeden post, z odpowiedzią do tygryska???

Dagmaro 26.odpowiadam na twoje pytania.
Jestem zmotoryzowana,auto mam duże terenowe ,więc nie chodzi o wielkość wózka.
Mieszkamy w domu prywatnym,parterowym nowe budownictwo,także nie muszę go tachać na górę.
Mój niuniek ma prawie rok,i nie wiem ile nam posłuży ,zależy ile będzie chciał siedzieć w wózku mały.

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 gru 2009 - 16:46:49

to spokojnie mozesz zrezygnowac z klasycznej spacerowki i zainwestowac w masywniejszy wozek chocby nr1 czy chyba nr3 masz w czym przewozic nie musisz "tachac" po schodach a to chyba najwazniejsze oba wozki maja fajne koła i z tego co widac spory kosz na zakupy daj znac ktory wybrałas:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-29 16:49 przez dagmara26.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 88

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 gru 2009 - 16:49:41

Cytat
ale-o-co-chodzi
Dlaczego został skasowany mój jeden post, z odpowiedzią do tygryska???

Dagmaro 26.odpowiadam na twoje pytania.
Jestem zmotoryzowana,auto mam duże terenowe ,więc nie chodzi o wielkość wózka.
Mieszkamy w domu prywatnym,parterowym nowe budownictwo,także nie muszę go tachać na górę.
Mój niuniek ma prawie rok,i nie wiem ile nam posłuży ,zależy ile będzie chciał siedzieć w wózku mały.

To chyba bym wybrała ten slapi. Zalety wózka:

* aluminiowa, wzmocniona rama
* nowoczesny wygląd
* regulowane oparcie
* regulowany podnóżek
* skrętne i zdejmowane koła
* pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa
* mocna barierka
* pokrowiec na nóżki
* okienko w budzie wózka
* duży kosz na zakupy pod wózkiem


A powiem Ci co najważniejszy, Twój maluszek ma rok więc myślę, że slapi byłby dobrym rozwiązaniem tak jak i ten chicco ct 04 on jest też idealnym wózkiem. Zwłaszcza, że jest super i na lato i na zimę.
Co najważniejszego mają te wózki oczywiście jak dla mnie ROZKŁADANE SIEDZENIE DO POZYCJI LEŻĄCEJ LUB POD LEKKIM KĄTEM.
Nie wiem jak slapi ale chiico jest bardzo dobry jakościowo. Miałam go przez długi okres czasu zakupiłam nowy, nic absolutnie się w nim nie psuło. Synkowi było w nim bardzo wygodnie. Pokaże fote jak jakąś znajdę naszego żółtego chicco.
Co do slapi koleżanka ma i bardzo też sobie go chwali ale ona ze względu na jego zwrotność i lekkość a za razem masywna konstrukcję.

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 gru 2009 - 16:53:13

ja polecam coneco v 3 sama choruje na niego jezdzi super kiedys mi znajomy pozyczyl

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 gru 2009 - 16:55:43

ja jestem zadowolona z wyborów wózków o których pisałam na 1 stronie wątku i myślę że jak bym musiała po raz 2 wybierać to wybrałabym to samo

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 gru 2009 - 16:57:14

coneco nie chce

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 gru 2009 - 17:00:27

odradzam Chicco bo z tego co słyszałam od znajomych to Chicco robi fatalne wózki, szybko się psują, zgrzytają, plastiki pękają itp. Chociaż ja mam fotelik samochodowy Chicco i jestem zadowolona no ale może akurat wózki im nie wyszły :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 88

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 gru 2009 - 17:03:06

My mieliśmy ten :)



Mieliśmy też:
- Mothercare
- coneco joker obecnie (ale jest dla starszych dzieci)
- espiro magic 4 BEZNADZIEJNY.

CHRUPEK ja miałam chicco i ani razu nam się nie zepsuł :) w naszym plastiku za bardzo nie było. Może zależy od modelu nie wiem. Nasz był TRAFIONYM ZAKUPEM :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-29 17:04 przez tygrysek241.

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 gru 2009 - 17:06:43

Mnie sie te wózki Parasolki za bardzo nie podobają.

I ponawiam pytanie do którejś moderatorki,dlaczego został skasowany mój post bo nie dostałam na nie odpowiedzi??

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 gru 2009 - 17:11:51

Tygrysku - możwlie ze trafiłam jakiś dobry model
ale-o-co-chodzi - wysłałam ci PRIV

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 gru 2009 - 20:39:27

ja osobiście użytkuję od samego początki x-lander'a i bardzo mi pasuje,nie zamieniłąbym gona żaden inny.
Ale widzę,że jego nawet pod uwagę nie bierzesz,więc nie będę Ci truła :)

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 gru 2009 - 21:09:41

Niedawno jakiś model Maclarena wycofano ze sprzedaży w USA, bo mechanizm składania w kilku przypadkach obciął paluszki dzieciom. Było głośno o tym w TV.

A brałaś pod uwagę Graco? Ja miałam Graco Quattro Tour de Luxe - regulowana budka, duży kosz, składanie 1 ręką, siedzenie rozkłada się zupełnie na płasko, skrętne przednie koła. Super wózek :) Maluch do 3 lat w nim pojeździ.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-29 21:43 przez mamaasi.

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 gru 2009 - 22:03:54

aina,biorę pod uwagę x-landera tylko zależy o którym ty myślisz?

Właśnie przeglądam allegro i patrzę na graco właśnie i na X-landerki


Nie pisz dwóch postów bezpośrednio pod sobą. Wskazane jest używanie opcji „Zmień”, aby zmodyfikować swoje wypowiedzi. Nie funkcjonują tu rangi związane z ilością wysłanych postów. Aktywne uczestniczenie w dyskusjach toczących się na forum, jest mile widziane - jednak większa wymowę ma poziom merytoryczny postu, niż ich ilość.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-30 08:22 przez moderator.

WÓZEK - pomoc w wyborze

30 gru 2009 - 05:56:52

Cytat
BadGirllGK
My mamy ABC 3 TEC
i nie oddamy za żadne skarby;)





JA również mam ten wózeczek i jest najlepszy naprawdę polecam

zweryfikowana
Posty: 251
Ostrzeżenia: 1/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

30 gru 2009 - 10:11:26

Ja tam jestem za moim Casualplay S4 pewnie po lecie go sprzedam by czas na parasolkę ale co w nim cenie to dużo miejsca do spania, zasuwany do końca daszek i w lecie dziecko śpi i słońce go nie razi, ocieplacze dopinany na zimę, zasłonka od wiatru i deszcz na suwak, sprytny system opuszczania do spania, lekki i skrętny... bedzie ciężko go wymienić na parasolkę...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki laptop?