Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 380
Ostrzeżenia: 2/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

08 sty 2010 - 15:55:10

Dla swoje brzdąca ;> :) trochę późno:) długo nie pojeździ w gondoli:)

WÓZEK - pomoc w wyborze

13 cze 2010 - 21:08:35

Zdecydowanie polecam ROAN MARITA .przy drugim dziecku juz wiedziałam jakiego szukam i taki znalazlam.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

WÓZEK - pomoc w wyborze

08 sty 2010 - 16:09:12

ja miałam 4 kołowe i jako ostatnią spacerówkę kupiłam Quinny Zapp

i nie wiem czy bym umiała prowadzić znowu 4 kołowca:D generalnie u nas wózek od pół roku stoi nie używany bo synek już nie chce w nim siedzieć :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-08 16:09 przez CHRUPEK.

WÓZEK - pomoc w wyborze

13 cze 2010 - 21:10:24

Cytat
sweetascandy
ja mialam delti emu nie polecam,aczkolwiek dla malej kobietki jest idealny bo malutki i wazyl jedynie ze wsyztskim 11kg
teraz mam Quinny buzz 3 i polecam.;)
Jeżeli mogę wiedzieć dlaczego odradzasz ten wózek bo pewnie twoja opinia moze któreś z nas pomóc

WÓZEK - pomoc w wyborze

08 sty 2010 - 16:10:13

Dopero 3 miesiące ma - 6 kg- to jeszcze pojeździ:) wcześniej nie kupowałam bo i tak nigdzie albo rzadko wychodziliśmy. Mam stary wózek ale niestety kółka odpadły i koniec jego żywota.....I nie mam wyjścia,kupić trzeba bo teraz musi w czymś jeździć:) tylko zastanawiam sie nad ffotelikiem czy jest sens,nie wiem jak długo w tym może jeździć..... Bo rozumiem że dziecko do spacerówki wsadzamy jak bedzie miało 9 kg-bo do gondoli już nie można-, ale co jesli jeszcze nie bedzie siedziało? Wtedy ten fotelik czy jak?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-08 16:20 przez wiolka_m_21.

WÓZEK - pomoc w wyborze

13 cze 2010 - 23:26:32

buzz jest świetny ja nie mogłam kupić chociaż bardzo chciałam tego lub abc tec też bardzo mi sie podobał,ale mieszkam na wsi i tutaj tylko duże koła ledwo sobie radzą kupiłam abc rodeo ze wszystkim spacerówka, gondola ,fotelik -super !!! Bardzo go polecam lekki (aluminium)duży .fajnie się składa i mieści się w bagażniku a jaki komfortowy,wyróżnia się na ulicy ,tyle razu już mnie zaczepiali obcy ludzie ,że mam fajny wózek ,mój maluch ma 11 miesięcy i cały czas w nim jezdzi obalam opinię ,że wielofunkcyjny jest do niczego

niezweryfikowana
Posty: 380
Ostrzeżenia: 2/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

08 sty 2010 - 16:40:34

Nie koniecznie moja jeszcze sama nie siedzi spacerówka w ABC ma 4 poziomy więc zamipnamy w pasy malucha i dajemy na półsiad :) a fotelika nie opłaca się tym bardziej że teraz zima my używaliśmy go tylko jak jechaliśmy do jakiegoś centrum handlowego to w tedy przydawał się bo zakupiliśmy adaptery do niego... ale teraz mała waży 8,300 do gondoli już się nie mieści i do fotelika tym bardziej;) musieliśmy fotelik kupić nowy :) Więc używamy teraz tylko spacerówki

WÓZEK - pomoc w wyborze

08 sty 2010 - 16:42:17

A dlaczego w gondoli nie można jak będzie miało 9 kg nie słyszałam nigdy o tym wiem że do spacerówki dajesz jak już siedzi a ja nawet wkładałam synka wcześniej bo mu przechylałam oparcie i był na pół leżąco w spacerówce.

WÓZEK - pomoc w wyborze

14 cze 2010 - 09:03:43

Cytat
agak3010
ja mialam coneco toledo. bylam z niego bardzo zadowolona. swietne duze pompowane kola fajnie sie prowadzilo i skrętne duza gondola kosz duzy spacerowka byla tez ok bylo w niej duzo miesjca tylko jakby byla mozliwosc przekladania raczki byloly ok.. mogę go z czystym sumieniem polecic. teraz mamy spacerowkę espiro magic4.rewelacja. malutka lekka po zlozeniu bardzo miejsca zajmuje tylko minus- bardzo maly kosz na zakupy.

Toledo ma duzą gondole? hmm raczej twoje maleństwo było małe:)

Miałam toledo coneco rok 2008 bodajże... pomarańczowy...
NIE POLECAM
1. Gondola tylko do 4-5miesięcy..
2. Spacerówka nie rozkłada się całkowicie na płasko!!

Miałam też właśnie dziś wysyłam dzidziusiowi....
BABY DESIGN SPRINT...

Fajny ale ciężki...


Teraz kupiłam Quinny Zapp dziś ma przyjść- zobaczymy!!
A i jeszcze coś... zwróćcie uwagę na przekładaną rączkę.... bądź możliwość ustawienia siedziska przód tył....
Pompowane koła... bo plastikowe czy jak je tam nazywają pękają...
Przy następnym dzidziusiu napewno zwrócę na to uwagę....

A powiedzcie mi co myślicie.. o foteliku na stelażu?
Dla mnie to kompletna porażka, fotelik powinien służyć tylko i wyłącznie w aucie, maleństwa są narażone gdy są przewożone na stelażu w foteliku.... takie moje zdanie, jest to wygoda... DLA RODZICA tylko i wyłącznie....
mieliśmy fotelik, i adaptery, ale nigdy na zakupach nie jezdziła w foteliku... zawsze gondola była pakowana do auta, mimo iż nie dało się jej złożyć w ''kostkę''



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-14 09:09 przez osaszczecin.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

WÓZEK - pomoc w wyborze

08 sty 2010 - 16:43:14

zamiast gondoli kup spacerówkę rozkładaną na płasko i ciepły śpiworek. Z gondoli ci zaraz wyrośnie szkoda kasy.

WÓZEK - pomoc w wyborze

14 cze 2010 - 11:32:46

ja mam fotelik na stelarz od wózka i uważam,że jest to super sprawa ja oobiście jestembardzo z tego rozwiązania zadowolona ,a nie jest to moje pierwsze dziecko tylko czwarte, a bardzo dużo jeżdżę i ja szczerze polecam takie rozwiązanie ,ponieważ z czwórką dzieci i wózkiem a zwłaszcza z gondolą ledwo bym się do samochodu zmieściła-a tak to mam tylko stelarz w bagażniku i fotelik na miejscu ,a potem tylko go wyciągam zakładam na stelarz i dalej ruszam nowoczesne rozwiązanie dla aktywnych mam!!!

WÓZEK - pomoc w wyborze

17 cze 2010 - 11:20:30

Dziewczyny czy któraś z was ma któryś z tych wózków bo poważnie zastanawiam się nad jego kupnem szukam również używanych bo nie wiem jak długo córka jeszcze będzie w nim jeździć może macie jakieś namiary bo na all nie ma wyboru

niezweryfikowana
Posty: 380
Ostrzeżenia: 2/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

08 sty 2010 - 16:49:41

kasia2804 bo gondole zazwyczaj są do określonych kg...

WÓZEK - pomoc w wyborze

08 sty 2010 - 16:53:05

Bo fotelik jż mam,którego używam do auta,takze ten do wózka to chyba rzeczywiście zbędny. Ale co do gondoli to nie wiem, bo do spacerówki takiego malego włożyć to jakoś nie widzę:) potem nie bedzie problemu bo mam zamiar nosić młodego w chuście nosić,już kupiłam:))

WÓZEK - pomoc w wyborze

17 cze 2010 - 13:16:11

Ja mam x-landera i również uważam że jest rewelacyjny jeśli chodzi o prowadzenie, ale na 4 piętro bym go taszczyć nie chciała. Aczkolwiek wszystkie wózki z dużymi kołami sporo ważą, więc przy wadze 15kg, 2 w tą czy w drugą stronę niewiele przy 4 piętrze robi.
ja mam dokładnie taki:


Jesli chodzi o gondolę mi starczyła do 6 miesiąca - akurat przypadł na zimę, więc w kombinezonie na styk. Spacerówka jest bardzo fajna, bo duża i mam nadzieję ze na długo wystarczy, oparcie można położyć, więc mozna tam "przesadzić" mniejszego pasażera. Jest fajnie zabudowana, więc zimą w śpiworku maluch na pewno nie zmarznie.
Jeśli chodzi o opinię fotelika nakładanego na stelaż. Hmm.. z tego skorzystałam max 2 może 3 razy, ale to pewnie dlatego, że po marketach z małą nie jeździłam. Jak juz mi się zdażyło to wsadzałam fotelik do... marketowego wózka. A jak gdzies z nią jechalam to do bagażnika wrzucałam gondolę. Jedyny mankament tych fotelików to fakt że są małe i jak dziecko trochę podrośnie to się ledwie mieści (zimą w kombinezonie - masakra).
Więc tak z perspektywy czasu to nie wiem czy ponownie kupiłabym wózek typy 3 w jednym.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki laptop?