Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 88

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 gru 2009 - 16:49:41

Cytat
ale-o-co-chodzi
Dlaczego został skasowany mój jeden post, z odpowiedzią do tygryska???

Dagmaro 26.odpowiadam na twoje pytania.
Jestem zmotoryzowana,auto mam duże terenowe ,więc nie chodzi o wielkość wózka.
Mieszkamy w domu prywatnym,parterowym nowe budownictwo,także nie muszę go tachać na górę.
Mój niuniek ma prawie rok,i nie wiem ile nam posłuży ,zależy ile będzie chciał siedzieć w wózku mały.

To chyba bym wybrała ten slapi. Zalety wózka:

* aluminiowa, wzmocniona rama
* nowoczesny wygląd
* regulowane oparcie
* regulowany podnóżek
* skrętne i zdejmowane koła
* pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa
* mocna barierka
* pokrowiec na nóżki
* okienko w budzie wózka
* duży kosz na zakupy pod wózkiem


A powiem Ci co najważniejszy, Twój maluszek ma rok więc myślę, że slapi byłby dobrym rozwiązaniem tak jak i ten chicco ct 04 on jest też idealnym wózkiem. Zwłaszcza, że jest super i na lato i na zimę.
Co najważniejszego mają te wózki oczywiście jak dla mnie ROZKŁADANE SIEDZENIE DO POZYCJI LEŻĄCEJ LUB POD LEKKIM KĄTEM.
Nie wiem jak slapi ale chiico jest bardzo dobry jakościowo. Miałam go przez długi okres czasu zakupiłam nowy, nic absolutnie się w nim nie psuło. Synkowi było w nim bardzo wygodnie. Pokaże fote jak jakąś znajdę naszego żółtego chicco.
Co do slapi koleżanka ma i bardzo też sobie go chwali ale ona ze względu na jego zwrotność i lekkość a za razem masywna konstrukcję.

WÓZEK - pomoc w wyborze

11 cze 2010 - 15:58:45

Cytat
belisima_26
A co sądzicie o tym wózku?http://www.allegro.pl/item1075798510_najnowszy_wozek_cart_generacja_2010_super_cena.html Wydaje mi się,że nie należy do najcięższych bo waży tylko 12 kg,czy może któraś z was miała wózek z tej firmy? Do zakupocholiczkapola:ten wózek ma pompowane koła,może ci się spodoba

Ja miałam podobny,mój róznił się od tego tym że miał przy kołach z przodu takie spreżyny i moge z czystym sumieniem go polecic!! Te koła takie duże i pompowane są genialne,jeździ się lekko,gładko:) Mój mały ma 10 miesiecy i do tej pory czasem w nim śpi.POLECAM!!

WÓZEK - pomoc w wyborze

11 cze 2010 - 18:04:50

ja kupilam wozek firmy xcross i bylam z niego zadowolona. teraz czeka na kolejnego wlasciciela u mnie na szafce :) bo moj synek juz z niego wyrosł :)
a co do tego wozka z all mnie sie nie podobają takie kwadratowe wole okrąglejsze :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-11 18:07 przez Aguusia18.

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 gru 2009 - 16:53:13

ja polecam coneco v 3 sama choruje na niego jezdzi super kiedys mi znajomy pozyczyl

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 gru 2009 - 16:55:43

ja jestem zadowolona z wyborów wózków o których pisałam na 1 stronie wątku i myślę że jak bym musiała po raz 2 wybierać to wybrałabym to samo

WÓZEK - pomoc w wyborze

11 cze 2010 - 20:43:25

Belisima myślę, że warto może się faktycznie rozejrzeć za jakąś fajną używaną gondolą (wtedy można kupić duuużo taniej). Chyba, że zależy Ci na nowym.Ten, który pokazałaś nie budzi jakoś mojej sympatii, a cena wg mnie nie jest wcale taka okazyjna.

WÓZEK - pomoc w wyborze

11 cze 2010 - 21:21:07

witam ja mam coneco i jestem zadowolona gondola byla w sam raz a używana zima a wiadomo ze wtedy dochdza koce kombinezony itp :) spacerowka jest fakt ciezka ok 12 kg ale koszyk na zakupy ma duzy kola pompowane ( co jest wazne na mojch drogach ) no i malej tez wygodnie lubi swoj wozek :) chcialam wymienic na typowa spacerowke ale nieznalazlam nic z kolami pompowanymi :((( wiec narazie uzywamy juz drugi rok nasz i szczerze polecam



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-11 21:23 przez marzenkahihi.

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 gru 2009 - 16:57:14

coneco nie chce

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 gru 2009 - 17:00:27

odradzam Chicco bo z tego co słyszałam od znajomych to Chicco robi fatalne wózki, szybko się psują, zgrzytają, plastiki pękają itp. Chociaż ja mam fotelik samochodowy Chicco i jestem zadowolona no ale może akurat wózki im nie wyszły :D

WÓZEK - pomoc w wyborze

12 cze 2010 - 10:00:56

A ja mam synka 15 miesięcznego i za 6 miesięcy urodze drugą dzidzię. Nasz pierwszy wózek to był CONECO V3,bardzo mi się podobał i podoba tylko jego niestety jak dla mnie wadą są małe koła z przodu (tylne owszem duże i pompowane) Ale przez te malutkie koła bardzo źle się nim jezdzi po nierównych terenach. Od kąd tylko synek mogł siedzieć w wózku spacerowym kupiliśmy typową spacerówkę. Tamten używany może z pół roku i to tylko głęboki.
Teraz przy kolejnej dzidzi zastanawiam się czy nie sprzedać ten coneco v3 a kupić inny....? Z dużymi i pompowanymi kołami...
Ale z drugiej strony urodzę w grudniu i czy oplaca się kupowac inny na ten krótki czas około 6 miesięcy kiedy to dziecko jezdzi w gondoli..

No i cały czas się zastanawiam...

WÓZEK - pomoc w wyborze

12 cze 2010 - 10:31:31

Ja polecam x-landera Xa wygodny zwrotny pompowane koła sporo miejsca dla dziecka łątwy w składaniu.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 88

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 gru 2009 - 17:03:06

My mieliśmy ten :)



Mieliśmy też:
- Mothercare
- coneco joker obecnie (ale jest dla starszych dzieci)
- espiro magic 4 BEZNADZIEJNY.

CHRUPEK ja miałam chicco i ani razu nam się nie zepsuł :) w naszym plastiku za bardzo nie było. Może zależy od modelu nie wiem. Nasz był TRAFIONYM ZAKUPEM :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-29 17:04 przez tygrysek241.

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 gru 2009 - 17:06:43

Mnie sie te wózki Parasolki za bardzo nie podobają.

I ponawiam pytanie do którejś moderatorki,dlaczego został skasowany mój post bo nie dostałam na nie odpowiedzi??

WÓZEK - pomoc w wyborze

12 cze 2010 - 14:06:23

Cytat
jamajka_dream
Ja polecam x-landera Xa wygodny zwrotny pompowane koła sporo miejsca dla dziecka łątwy w składaniu.

X- Lander XA jest strasznie ciężki. Na 3 piętro nie radzę go wnosić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-12 14:06 przez mama_nuli1.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

WÓZEK - pomoc w wyborze

29 gru 2009 - 17:11:51

Tygrysku - możwlie ze trafiłam jakiś dobry model
ale-o-co-chodzi - wysłałam ci PRIV

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki laptop?