Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WÓZEK - pomoc w wyborze

10 lut 2016 - 12:07:08

Witam.
Mam pytanie do mam, czy któraś obecnie ma lub posiadała wózek spacerowy Baby Design Enjoy bądź 4baby Atomic? Pilnie potrzebuję opinii, ponieważ jestem na etapie wyboru spacerówki i mam już mętlik w głowie. Ma być w miarę lekka bo mój głęboki wózek waży ponad 16 kg, a córunia coraz większa... i mam dość znoszenia :/ Jednocześnie chciałabym, żeby w miarę dobrze się ją prowadziło po naszych krzywych chodnikach, dlatego też nie szukam całkiem najlżejszych parasolek. Bardzo proszę o pomoc ;)
Fotki dla ułatwienia tematu:



niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 5/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

01 mar 2016 - 13:20:04

Te kółeczka wyglądają niestabilnie.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

02 mar 2016 - 21:52:28

Mi z kolei wpadł w oko Buzz z Quinny- wyglada stabilnie, lekko, moze ktos go ma? :)

WÓZEK - pomoc w wyborze

12 mar 2016 - 13:19:36

również mam zapytanie o quinny, czy ma ktos moodd'a? rozwazam zakup, ale chce wiedzieć jaka jest dokładna waga i jak wózek ma sie gabarytowo, ponieważ nie mam mozliwości odwiedzenia sklepu stacjonarnego.

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 5/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

17 mar 2016 - 16:10:42

Mooda nie znam, ale z fajnych wózków warto zwrócić uwagę na marke Maxi Cosi. Ja z tej marki kupiłam ich flagowy produkt Murę czterokołową. Solidny wózek na każdy teren, nawet trudny. Daje sobie radę wszędzie. Jest bardzo dobrej jakości i myślę, że będzie przydatny również przy drugim dziecku.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

31 mar 2016 - 21:34:32

Cytat
martyska111
również mam zapytanie o quinny, czy ma ktos moodd'a? rozwazam zakup, ale chce wiedzieć jaka jest dokładna waga i jak wózek ma sie gabarytowo, ponieważ nie mam mozliwości odwiedzenia sklepu stacjonarnego.


Moze sprawdz na stronie quinny? Albo sprawdz na porównywarkach cenowych- czasem takie info jest w opisie lub wsrod opinii mozna znalezc :)

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 kwi 2016 - 20:18:05

Ja akurat kupiłam wielofunkcyjny Anex sport tam też jest spacerówka. jak dla mnie swietny wozek

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

21 maj 2016 - 23:11:32

Spacerówka to najszybciej chyba od 5-6 miesiąca, ale nie ma się co spieszyc, generalnie...

WÓZEK - pomoc w wyborze

25 maj 2016 - 13:10:27

z quinny są fajne modele bo wi8działam w sklepie stacjonarnym właśnie, ale przeglądam jeszcze oferty na internecie. Ogólnie chodzi mi o wózek z przestawnym siedziskiem i z kołami piankowymi. Jakieś jeszcze propozycje?

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 1/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

30 cze 2016 - 14:38:27

takie lepsze marki jak np quinny dobrze sie upolowac gdzieś na aukcjach a i taki dobry wózek nie bedzie pewnie zniszczony za bardzo przez poprzednie dzieci:)

WÓZEK - pomoc w wyborze

28 lip 2016 - 13:17:27

Ja jestem bardzo zadowolona z naszego Tutka, jedynym mankamentem są koła - dokładnie jedno z nich miała taki okres, że co spacer to flak :/ Ale podobno to częsty problem w wózkach z tej półki cenowej i wszystko zależy od szczęścia.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

01 sie 2016 - 08:24:56

Cytat
kornella91
z quinny są fajne modele bo wi8działam w sklepie stacjonarnym właśnie, ale przeglądam jeszcze oferty na internecie. Ogólnie chodzi mi o wózek z przestawnym siedziskiem i z kołami piankowymi. Jakieś jeszcze propozycje?


Wydaje mi sie, ze Quinny to rozsadny wybor. Zwlaszcza ze czasem mozna upolowac w dobrej cenie :)

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

28 lip 2017 - 00:03:39

Cytat
Moniczeqq
Witam.
Mam pytanie do mam, czy któraś obecnie ma lub posiadała wózek spacerowy Baby Design Enjoy bądź 4baby Atomic? Pilnie potrzebuję opinii, ponieważ jestem na etapie wyboru spacerówki i mam już mętlik w głowie. Ma być w miarę lekka bo mój głęboki wózek waży ponad 16 kg, a córunia coraz większa... i mam dość znoszenia :/ Jednocześnie chciałabym, żeby w miarę dobrze się ją prowadziło po naszych krzywych chodnikach, dlatego też nie szukam całkiem najlżejszych parasolek. Bardzo proszę o pomoc ;)
Fotki dla ułatwienia tematuzły/quote]

Mam podobny jak ten drugi i sprawuje się bardzo dobrze :) A do jakiej ceny poszukujesz?

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 6/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

18 kwi 2018 - 13:47:56

Wydaje mi się, że niektóre osoby troszke mylą dziecko z lalką czy spełnieniem marzeń odnośnie aranżacji. Ludzie wózek to chwila moment i go nie będzie po co się lansować.

WÓZEK - pomoc w wyborze

20 mar 2023 - 08:53:40

Wybrałam wózek z pierwszych miesięcy, przejrzałam masę charakterystyk i recenzji i nadal kupiłam w Anexie. Nigdy wcześniej nie słyszałam o tej firmie, ale jakoś od razu mi się spodobała. Po 7 miesiącach użytkowania mogę śmiało stwierdzić, że wózek przeszedł wszelkie moje oczekiwania. Jest bardzo łatwy w obsłudze, a także wytrzymały. Istnieje wiele fajnych funkcji i funkcji. Kiedy nasze dziecko podrosło, zmieniliśmy kołyskę na chodzik, co też jest bardzo wygodne. Tak więc mamom radzę zwrócić uwagę na wózki Anex.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Art.dekoracyjne