Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

operacja oczu

17 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 lip 2014 - 19:33:07

Ja mam xLANDERA XQ szczerze polecam , rozkłada się do pozycji leżącej gdy dziecko zaśnie , w tej chwili można wpinać w dwóch kierunkach (w moim jeszcze był tylko przód) , koła obracają się , nie trzeba podnosić wózka przy krawężniku , gdyż się cofają , wykonanie wózka super no i rewelka gwarancja - podczas podróży w autobusie zniszczono nam jedną część , napisałam do serwisu i bez rzadnych ceregieli przysłali mi dwie takie same , aby po dwóch stronach wózka się nie różniły.
Po za tym waga wózka jest super , jedną ręką niosę małą , a drugą znoszę wózek z piętra , no i mieści się do bagażnika bez problemu , a fotelik samochodowy można łatwo zamontowwać różnych firm dzięki adapterom - w podróż nie trzeba zabierać całego wózka tylko dół.



WÓZEK - pomoc w wyborze

13 sie 2014 - 09:15:15

Czy któraś mama posiada wózek Baby Design Lupo COMFORT 2014 bądź Bebetto Flavio 2014 ?

WÓZEK - pomoc w wyborze

13 wrz 2014 - 17:11:03

A co myślicie o wózku Riko Primo 3w1? Może któraś z was go miała? Ja zastanawiam się właśnie nad jego kupnem, ale chciałabym usłyszeć opinie od osoby która go przetestowała ;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-13 17:11 przez Paulaaa_a.

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 1/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

09 paź 2014 - 15:28:23

My zdecydowaliśmy się na wózek Maxi Cosi Mura 4 i nie żałujemy tej decyzji. Wybraliśmy go bo spełniał moje oczekiwania, czyli ma duże dmuchane koła dzięki czemu prowadzi się go dobrze w każdych warunkach pogodowych, duża gondola, regulowane oparcie w spacerówce, daszek tez posiada regulację, łatwy do składania, ma obszerny koszyk. Istnieja różne komplety tego wózka, my wybraliśmy tą w komplecie ze spacerówką, fotelik kupiliśmy osobno.

WÓZEK - pomoc w wyborze

09 paź 2014 - 15:42:15

ja miałam wózek głęboki z firmy Marita - nie polecam ze względu na zacinanie się mechanizmu przy rączce i hamulca, ale był niezawodny: w zimie, podczas pluchy, bo nie miał skręcanych kółek lecz zwykłe duze pompowane koła. Duża gondola (dziecko woziłam do 11 miesiąca). Ze spacerówek miałam wózek Jane trójkołowy podwójny - tragedia bo był ciężki i gdy dziecko sie wychylało z siedziska to ciężko było jechać prosto - ścinało mnie wtedy na bok, ale super się biegało pchając ten wózek przed soba ze względu na duże pompowane koła i miał niezawodny hamulec ręczny przydatny podczas terenów pochyłych. Najlepiej wspominam spacerówki z firmy Peg Perego i Inglesina Max wózek prowadzi się super lekko, kółka super sobie radzą na nierównościach, krawężnikach - nie zamieniłabym tej firmy na nic innego. Edyta

WÓZEK - pomoc w wyborze

09 paź 2014 - 22:05:56

polecam tako acoustic niezawodny jak dla mnie, w zime spisał sie doskonale :)

WÓZEK - pomoc w wyborze

28 lis 2014 - 21:12:03

dziewczyny prosze Was o radę bo jest tyle tych wozków ze już się gubię...
Zaczęłam własnie szukać wozka dla synka i pierwsze jakie wpadły mi w oko to wozki tako warior i jumper ale spacerówki w tych wozkach wydają się nie wygodne (chodzi o podnózek)...
Zalezy mi aby wozek miał skretne koła, wygodną duzą gondole, ale też aby nie był okrutnie wielgachny i ciężki.. moze coś doradzicie?

WÓZEK - pomoc w wyborze

28 lis 2014 - 21:45:27

z czystym sumieniem polecam ten !:)
https://www.google.pl/search?q=tako+black&client=firefox-a&hs=kvo&rls=org.mozilla:pl:official&channel=fflb&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=hN54VM-1NoLWatbggOAM&ved=0CCEQsAQ&biw=1787&bih=881&dpr=0.9#rls=org.mozilla:pl:official&channel=fflb&tbm=isch&q=tako+omega+black&facrc=_&imgdii=_&imgrc=OHtr_mvxK_kSjM%253A%3BEfWIuI_RLkc52M%3Bhttp%253A%252F%252Fbejbi.eu%252Fsklep%252Fimages%252FOmega%252520Black%252520-%25252001%252520-%252520gon%252520%252B%252520spac%252520-%252520555.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fbejbi.eu%252Fsklep%252Ftako-omega-c-181_227_1182.html%3B900%3B555

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 3/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

04 maj 2015 - 09:38:46

Cytat

A znalazłam używany na allegro za 100 zl ,myślę ze to jest dobra cena?
Za taką cenę nikt nie sprzeda wózka w dobrym stanie, ja sprzedałam xlandera za 500 zł

WÓZEK - pomoc w wyborze

07 maj 2015 - 18:29:35

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 6/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

16 paź 2015 - 09:38:01

Oj nie wiem czy kupisz wózek za 100 zł. Moze jakiś rozpadający się rupieć. Sama jestem zdania,że warto jest jednak zaiwnestować w nowy wózek, który posiada gwarancję. Wszystko zgodnie z naszymi zdolnosćiami finansowymi.
Zdecydowałam sie na wygodny wózek marki Bebetto z 2 gondolami. Jest bardzo praktyczny oraz wielofunkcyjny. W sieci można je znaleźć w lepszej cenie ( http://tiktak.com.pl/14-wozki-dzieciece ) niż w sklepach stacjonarnych.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-29 14:19 przez gwiazderka.

WÓZEK - pomoc w wyborze

22 paź 2015 - 14:11:07

ja wole zapłacić więcej, ale mieć lepszy wózek, często właśnie szukam opini na róznych forach, pamiętam, jak sama szukałam wózka ile się naszukała, naczytałam różnych opinii, brałam pod uwage wiele aspektów, wybierałam wózek pod siebie, ze mieszkam w bloku bez windy to musiał być lekki, musiał mało miejsca zajmowac po złożeniu, dobrze się prowadzić, być zwrotny, ciężko było, ale firma Quinny ma super wózki, spacerówki mają mega lekkie z duzym wyborem kolorów. jeśli miałabym jakas spacerówkę od nich polecić to zapp xtra, albo yezz , bo są mega fajne.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

WÓZEK - pomoc w wyborze

16 lis 2015 - 17:15:26

Głęboki wózek stanowczo, ale 2 miesięczne dziecko to raczej jeszcze nie na spacery :)

WÓZEK - pomoc w wyborze

16 lis 2015 - 17:59:10

wychowalam dwojke dzieci i przenigdy wiecej nie kupilabym wozka ze skretnymi klokami szczegolnie zima (dramat). Polecam wozki z duzymi pompowanymi kolami, sprawdzaja sie latem, zima i przede wszystkim posiadaja bardzo wygodna duza gondole. Nie patrzcie na swoja wygode tylko dziecka. Wiem ze moj synek w maxi cosi meczyl sie na maxa, zmienilam na mutsy i wozilam synka do 4 roku bez dwoch zdan.

WÓZEK - pomoc w wyborze

30 lis 2015 - 10:50:51

Ja mam wózek Anex już 2 miesiące,jeżdzimy w foteliku. Spacerówka jeszcze nie korzystaliśmy. Jesteśmy zadowoleni gądolą, wózek z eco tkaniny, jest lekki i bardzo fajnie wygląda.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

reklamacja zabawki w biedronce