Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

48 minut temu

sprawdzony stomatolog

52 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WÓZEK - pomoc w wyborze

07 gru 2013 - 17:42:49

Ja również postawiłam na opcję wózka 3w1 a dokładnie na polski model Passo w wyborze przeważył fakt, że ma bardzo dużą gondolę z funkcją bujania.

WÓZEK - pomoc w wyborze

07 gru 2013 - 23:00:52

Ja początkowo miałam wózek Tako Captiva, dostałam go od siostry, ale nie miałam go za długo niestety, trzymał się dzielnie przy jej dwójce dzieci, pamiętam, że naprawdę dobrze się go prowadziło nawet po najgorszych wertepach, ale już mojemu za długo nie posłużył, zaczął skrzypieć, koła się blokowały, żeby go złożyć trzeba było użyć siły słonia, dlatego szybko kupiliśmy wózek, teraz mamy polską "brykę" model Primo firmy Riko, dla mnie rewelacja, wybraliśmy wersję 2 w 1, bo fotelik kupiliśmy już wcześniej, wystarczyło tylko dokupić adapter do stelaża,żeby móc wpiąć do niego fotelik.

WÓZEK - pomoc w wyborze

02 sty 2014 - 20:01:17

W tym tygodniu jestem na kupnie wózka i długo sie zastanawialiśmy z meżem jaki wybrać , jedno było pewne musi być 3 w 1 , duże popowane koła i stonowany kolor dlateho po dużych poszukiwaniach wybraliśmy Taco City Move Sportime model z 2013 roku jest nowościom firmy Tako która posiada solidne i eleganckie wóxki. Szwagierka ma Tako Laret i jedt bardzo zadwolona nasz Sportime to najlepsza opcja firmy Tako POLECAMMM !!!!!!!!

WÓZEK - pomoc w wyborze

14 sty 2014 - 08:34:57

jak jeszcze nie kupiłaś to zerknij sobie na porównywarce np. okazje.info jak kształtują się ceny. Jak brat kupował wózek to dzięki temu znalazł sklep z super cenami i zaoszczędził całkiem nizła kasę ;)

WÓZEK - pomoc w wyborze

20 sty 2014 - 19:11:12

Ja polecam również wózek firmy JEDO 3in1 z dużymi pompowanymi kółkami - rewelacja!!!

WÓZEK - pomoc w wyborze

10 lip 2014 - 12:24:55

Witam wszystkie mamusie :)
Przeglądaliśmy wózki na allegro i chyba zdecydujemy sie na zakup tego.
Może któraś z was miała bądz ma taki , prosze o wasze opienie .



WÓZEK - pomoc w wyborze

10 lip 2014 - 14:04:23

Wiecie co ja mam dwuletnie dziecko, moje pierwsze. I jak słyszę, że dwumiesięczne dziecko, nie siedzące, chyboczące się na boki ktoś chce wsadzić w spacerówkę składaną, lekką to mi się słabo robi. Nie wymądrzam się, ale trzeba mieć trochę rozumu- z pewnością są wzóki lekkie przeznaczone dla takich małych dzieci, ale to zwykle pisze w opisie producenta.

Ja do lekarza, zakupy itp. nosiłam dziecko w nosidełku. Owszem razem z maluchem trochę waży, ale miałam pewność, że ma oparcie i że nie wypadnie z nosidełka.

WÓZEK - pomoc w wyborze

11 lip 2014 - 08:09:37

Ja waham się pomiędzy Navingtonem Galeonem, Tutkiem Turranem eco, Tako Sunline no i biorę również wózek, którym jeździł mój synek - Tako Acoustic... Wózki Tako mają ogromne gondole bo długość wewnętrzna mierzy aż 80 cm. Czy któraś z Was miała jeden z trzech pierwszych wymienionych modeli ?



WÓZEK - pomoc w wyborze

11 lip 2014 - 11:51:01

szczerze polecam spacerówkę BRITAX B-AGILE bardzo wygodna, ładnie się prezentuje, obszerne siedzisko, kosz na zakupy, rewelacja ;-)

WÓZEK - pomoc w wyborze

11 lip 2014 - 12:18:41

Cytat
CzarnaMamba266
szczerze polecam spacerówkę BRITAX B-AGILE bardzo wygodna, ładnie się prezentuje, obszerne siedzisko, kosz na zakupy, rewelacja ;-)

Fajnie, że odpowiedziałaś dziewczynie na pytanie z 2009 roku ;)

WÓZEK - pomoc w wyborze

17 lip 2014 - 22:20:43

miała ktoraś z was ten wózek ? prosze o wypowiedz.



WÓZEK - pomoc w wyborze

17 lip 2014 - 23:04:16

ja mam taki, i jak najbardziej polecam :)))))))))



WÓZEK - pomoc w wyborze

18 lip 2014 - 07:42:11

Cytat
misialinkaa
ja mam taki, i jak najbardziej polecam :)))))))))

straszliwie pstrokaty, dostałam oczopląsu od tych pasiaków o_O

WÓZEK - pomoc w wyborze

18 lip 2014 - 09:55:38

Cytat
ilek
Cytat
misialinkaa
ja mam taki, i jak najbardziej polecam :)))))))))

straszliwie pstrokaty, dostałam oczopląsu od tych pasiaków o_O

ojejj.. to może po prostu nie patrz :D hah
na szczęście to nie innym ma się podobać i miło na niego patrzeć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-18 09:58 przez misialinkaa.

WÓZEK - pomoc w wyborze

27 lip 2014 - 16:56:44

ja zdecydowałam się na wózek 3w1 Passo od euro-cart kupiłam w zestawie od razu z fotelikiem dziecięcym, wózek jest funkcjonalny i dobrze wykonany

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wózek: parasolka, spacerówka + fotelik - pomózcie